Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaka jest Polska? - dowiedz się

Polska

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 13:39:54

Smutna i biedna.

#2 ~triceratops~

~triceratops~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 15:49:55

a ja patrząc na wyniki bym powiedział, że Polska jest... zgodna :) Wydaje mi się, że pomijając mało istotne pytania (np ROSÓŁ CZY POMIDOROWA) w kwestiach ważnych jak invitro, ekologia czy antykoncepcja. Nawet w kwestiach politycznych okazuje się, że wcale nie jesteśmy tak podzieleni!

#3 ~quak~

~quak~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 15:58:44

Bardzo fajna kampania. Zobaczcie jacy jesteśmy zgodni. Aż jestem zaskoczony :D Polecam zorbic quiz i sie przekonać :)

#4 ~Donata~

~Donata~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 17:28:30

a ja patrząc na wyniki bym powiedział, że Polska jest... zgodna :) Wydaje mi się, że pomijając mało istotne pytania (np ROSÓŁ CZY POMIDOROWA) w kwestiach ważnych jak invitro, ekologia czy antykoncepcja. Nawet w kwestiach politycznych okazuje się, że wcale nie jesteśmy tak podzieleni!

Oczywiście, że rosół, haha! :D Ale ja też po zrobieniu tego quizu doszłam do podobnych wniosków. Gusty gustami, ale poza tym mamy dość podobne poglądy :)

#5 ~FIona~

~FIona~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 17:52:23

Dokładnie !  I bardzo fajnie że w kwestiach ważnych jesteśmy zgodni, to przywraca wiarę w społeczeństwo :)

Bardzo fajna kampania. Zobaczcie jacy jesteśmy zgodni. Aż jestem zaskoczony :D Polecam zorbic quiz i sie przekonać :)

Ja uważam że ta kampania to bardzo dobry pomysł. Nie tylko płytki quiz do poklikania i zabicia czasu ale dający do myślenia.

#6 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 19:33:07

Jaka jest Polska? Dla mnie jest dobra. a odpowiedzi innych na pytania pokazują ,że nie ma dużo bardzo zróżnicowanych poglądów

#7 ~Adam Bachin~

~Adam Bachin~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 22:08:43

Pierwszy raz widzę taki quiz i na prawdę mi się spodobał. Nigdy chyba nie rozwiązywałem takich rzeczy w internecie ale tego już wysłałem do znajomych! :)

Jaka jest Polska? Dla mnie jest dobra. a odpowiedzi innych na pytania pokazują ,że nie ma dużo bardzo zróżnicowanych poglądów

Wydaje mi się, że to już tylko hasło iż "polacy są podzieleni". Może faktycznie na poziomie pomidorowa vs rosół albo na pole vs na dwór. Te istotne kwestie jednak są dla wszystkich bardzo ważne i poglądy są bardzo podobne.

#8 ~Donata~

~Donata~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 09:24:24

Bo Polska nie jest taka zła, jak o niej mówią. Trzeba pamiętać, że Polska to przecież MY.

Pierwszy raz widzę taki quiz i na prawdę mi się spodobał. Nigdy chyba nie rozwiązywałem takich rzeczy w internecie ale tego już wysłałem do znajomych! :)

Wydaje mi się, że to już tylko hasło iż "polacy są podzieleni". Może faktycznie na poziomie pomidorowa vs rosół albo na pole vs na dwór. Te istotne kwestie jednak są dla wszystkich bardzo ważne i poglądy są bardzo podobne.

To akurat kwestia upodobań, w końcu nie możemy wszyscy lubić tego samego :) Ważne, że większość z nas uważa, żeby chociażby robić badania prenatalne, to są ważne kwestie :) Super, że powstał taki quiz, muzę go koniecznie pokazać rodzinie i znajomym. 

#9 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 13:58:08

Myślę,że o to własnie chodziło,żeby zrozumieć ,że nie różnimy się az tak jak jest to głoszone. 

@Donata, zauważ ,że wyniki na końcu dają biało-czerwoną flagę , to my, tak różni,że tworzymy całość 

#10 PatrykPudel

PatrykPudel

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 20:38:00

Polska to jest pełna skrajności. Począwszy od kwestii finansów, na kwestiach pogodowych i geograficznych kończąc :D

#11 ~Krzysztof Z~

~Krzysztof Z~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 10:17:46

Zrobiłem sobie właśnie ten quiz przy porannej kawce i powiem Wam... wyrazy uznania za podejście do tematyki. Pokaże go na pewno znajomym w pracy ;)

Polska to jest pełna skrajności. Począwszy od kwestii finansów, na kwestiach pogodowych i geograficznych kończąc :D

Teoretycznie masz rację ale sam się zdziwiłem, że jednak w wielu kwestiach istotnych mamy bardzo podobne poglądy. Warto przejrzeć ten quiz, sam się kilkukrotnie zdziwiłem, że tak wiele osób myśli podobnie.

#12 ~Donata~

~Donata~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 11:28:17

Moim zdaniem ważne jest przede wszystkim to, żeby pomimo różnicy poglądów nie skreślać siebie nawzajem, a akceptować. Wtedy będzie jeszcze piękniej! Zadziwiło mnie to, jak spora część nas akceptuje homoseksualistów, a podobno jesteśmy tak nietolerancyjnym krajem... 

#13 ~Julek~

~Julek~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 12:13:06

Faktycznie skrajności w naszym kraju jest mnóstwo. Czasem wydaje się, że najchętniej to byśmy się rozszarpali w sporach o pewne kwestie światopoglądowe lub polityczne. A w niektórych momentach jesteśmy ze sobą zgodni i idziemy wszyscy w jednym kierunku.

#14 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 12:23:35

Super pomysł na świętowanie 100lecia niepodległości. Polska to piękny kraj, wcale nie taki poróżniony jak niektórzy uważają.

#15 ~agent~

~agent~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 18:33:07

ciekawa kampania, zawsze myslalem ze bardzo sie roznimy od siebie. Ciekawe jest to ze w wielu odpowiedziach jestesmy calkowicie zgodni ;]

#16 ~Mercener~

~Mercener~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 11:42:57

Zrobiłem sobie wczoraj ten quiz i spodziewałem się czegoś trudniejszego. A to taki trochę światopoglądowy quiz faktycznie. 

#17 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 14:19:10

Dowiedziałam się jaka jest Polska . Nie widzę jakis duzych różnic w rozliczeniu pytan na końcu quizu . Kampania pokazała mi, że różnic nie ma . Są inne poglądy,czy gusta ,ale jesteśmy razem jednym głosem . Brawo my ;]

#18 ~Bea~

~Bea~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 20:33:50

Macie rację, nie ma co się sprzeczać o podziały, bo one są głównie w naszych głowach, a tak na prawdę jesteśmy zgodni. Brawo !

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Polska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych