Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaka jest najlepsza maseczka na twarz ?

62 odpowiedzi w tym temacie

#1 kari_donsion667

kari_donsion667

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 17 lipiec 2013 - 07:03:12

Jaka jest wasza ulubiona maseczka na twarz ? Co myślicie o tej ? http://www.glamki.pl...rz,20_6811.html

Myślicie, że daje szybkie efekty ?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 07:34:00

Zgadzam się - najlepsze są naturalne kosmetyki. Znacie jakieś, które można zrobić samaemu w domu?

#3 kika1985

kika1985

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 29 wrzesień 2013 - 15:01:32

Najlepsza maseczka do twarzy to taka, która została dostosowana do potrzeb Naszej skóry (nie przez Nas, ale specjalistów). Z pewnością nikomu nie zaszkodzi maseczka z płatków owsianych, gdyż każda skóra potrzebuje nawilżenia (także skóra tłusta i mieszana).

#4 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 17:43:59

Ja bardzo lubię maseczki Dermiki. Wygodne jednorazowe saszetki, pozwalają nam na to, że możemy ciagle uzywać innych i nie musimy inwestować w cała tubkę . Moja ulubiona to Fresh&Go - żelowa maseczka na pod oczy i na powieki. Świetnie rozprawia się ze zmęczonymi oczami, nadaje im wypoczęty wygląd. Wygładza, relaksuje i nawilża  Zmniejsza sińce i woreczki pod oczami. A też ma jeszce jedna zaletę - doskonale relaksuje.

#5 ~liza~

~liza~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 09:28:43

Kari wrrrr.... okropieństwo! W życiu bym się na taką maseczkę nie zdecydowała. Teraz można dostać takie fajne maseczki, których używanie jest przyjemne a takie ze ślimakami niestety nie. Przynajmniej dla mnie. Ja używam Duo maseczki  Yoskine  ujędrniającej. Skóra jest po niej bardzo przyjemna i naciągnięta. Do tego dodać uśmiech i wyglądam pięknie.

#6 Dretu

Dretu

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 czerwiec 2014 - 09:50:01

Najlepsza jest z ogórka tak mi się wydaje przyjemny zapach, delikatna lekka. Nie ma to jak stare dobre sposoby nowoczesne kosmetyki mają tyle chemii w sobie że skórę nam wypalą.

#7 Norex

Norex

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 10:21:40

dobre sa maseczki oriflame taka niebieska i pomaranczowa usuwaja nadmiar sebum zrogowaciały naskórek... obydwie do cery tlustej, mieszanej.. cena ok 16.90 w promocji osttanio byly za 9.90 a firma ma opinie dobra a produkty tez sa swietne

#8 Gikko

Gikko

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 12:24:41

Najlepszy jest krem La Terdinii jak sobie dasz na 10-15min to twarz jak nowa :) Polecam kolega stosuje siedzę w pracy naprzeciwko i cera ma jak niemowlę.

#9 AROMAT

AROMAT

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 13:52:04

Do cery normalnej najlepsza będzie maseczka z glinki żółtej. Do cery trądzikowej polecam glinkę zieloną Illite, oraz algi (Nodosum), a do cery zanieczyszczonej glinkę zieloną Montmorillonite oraz australijską glinkę czarną - super oczyszcza!

W przypadku cery naczynkowej lub z trądzikiem różowatym niezastapiona na maseczkę będzie glinka czerwona.

Aby wzbogacić maseczki z glinek można dodać różnego rodzaju oleje naturalne, hydrolaty, wody kwiatowe.

Użytkownik AROMAT edytował ten post 01 lipiec 2014 - 20:07:06

#10 trak

trak

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 22 czerwiec 2014 - 18:26:16

Ja lubię maseczki z Ziai. Najczęściej stosuję tę z glinką.

#11 ~Morelka~

~Morelka~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 12:38:20

Ja - podobnie jak kilka osób wyżej - jestem zwolenniczką kosmetyków naturalnych. Z maseczek szczególnie upodobałam sobie taką oczyszczającą i ściągającą pory Purifying z Phenome. Maseczka zrobiona jest na bazie naturalnej, białej glinki, ekologicznych wód roślinnych oraz roślinnych substancji czynnych. Bardzo dobrze poradziła sobie z moją wiecznie świecącą się cerą i problemami z nadmiarem sebum. Gdyby któraś z Was szukała czegoś naprawdę skutecznego - polecam.

#12 potka7

potka7

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 08 październik 2014 - 09:34:07

Maseczka- zestaw kameliowy z HB. Idealna do skóry naczynkowej i wrażliwej- taką właśnie mam. Ciężko było znaleźć tego typu maseczkę. Uspokaja podrażnioną skórę i zmniejsza zaczerwienienie skóry.

#13 klapo

klapo

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 69 postów

Napisano 10 październik 2014 - 12:20:47

Muszę to w końcu wypróbować:)

#14 patrycja_gie

patrycja_gie

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 71 postów

Napisano 23 październik 2014 - 11:32:22

Ja robię dużo maseczek sama w domu :) Dużo fajnych przepisów można znaleźć oczywiście w internecie, ale niektóre poleca mi znajoma kosmetyczka ;)

#15 ~Arabella~

~Arabella~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 17:21:42

Aktualnie używam Sensilis Ritual Care, w sumie to jest 2 w 1 - maseczka i peeling, dobrze oczyszcza twarz, skórę mam po nim miękką i przyjemną w dotyku.

#16 janicka

janicka

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 09 kwiecień 2015 - 19:39:10

sprawdź te z avonu. Fajnie ściągają skórę.

#17 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 19:11:25

Janda - bardzo dobre maseczki (nazwa nie jest przypadkowa, jakbyście się zastanawiały - faktycznie jest to linia Krystyny Jandy).

#18 ~Oliwia~

~Oliwia~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 09:53:21

Ja ostatnio dostałam w prezencie genialną maszeczkę o której nigdy wcześniej nie słyszałam

skine 79 olive reparing mask.

Sama nawet pewnie bym jej nie znalazła. Maseczka ma wszystko co uwielbiam - awokado, miód, kakao i inne świetne składniki.

Nie trzeba jej dużo nakładać, wystarczy odrobina przed snem, bo jest na całą noc. Rano wystarczy zmyć i tyle. Szybko się wchłania a skóra po niej jest świetnie nawilżona. To coś idealnego dla naszej skóry.

#19 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2015 - 10:47:26

Ja ostatnio dostałam w prezencie genialną maszeczkę o której nigdy wcześniej nie słyszałam

skine 79 olive reparing mask.

Sama nawet pewnie bym jej nie znalazła. Maseczka ma wszystko co uwielbiam - awokado, miód, kakao i inne świetne składniki.

Nie trzeba jej dużo nakładać, wystarczy odrobina przed snem, bo jest na całą noc. Rano wystarczy zmyć i tyle. Szybko się wchłania a skóra po niej jest świetnie nawilżona. To coś idealnego dla naszej skóry.

Ja ze skin79 uwielbiam kremy BB. Są idealne dla mojej jasnej i delikatnej cery.

#20 parasolka

parasolka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 styczeń 2016 - 14:38:40

ja robię naturalną z kawy i wanilii 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych