Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak żona Brejzy hejt ustawiała


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 17:55:04

„Na mnie też możecie liczyć (…) jak się angażuję, to cała. Kurde super” – mówiła w internetowej rozmowie z działaczem z Inowrocławia żona prezydenta tego miasta Ryszarda Brejzy. Portal tvp.info ujawnia fragmenty rozmów, w których Aleksandra Brejza „ustawia” hejt wobec przeciwników politycznych, instruuje rozmówcę, jak wpływać na ankiety i prowadzić propagandę w sieci.

 

– Cały Wydział Propagandy stworzono do kampanii wyborczych, a spiritus movens był Krzysztof Brejza – zeznał jeden z urzędników Wydziału Kultury,...

Portal tvp.info ujawnił szereg faktów związanych z aferą hejterską w Inowrocławiu. W miejskim ratuszu, którym rządzi od lat Ryszard Brejza (ojciec posła Platformy Obywatelskiej Krzysztofa), działał Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej, w którym produkowane były wpisy chwalące Brejzów, hejterskie komentarze i insynuacje na temat adwersarzy politycznych.
Ujawniliśmy fakty ze śledztwa w Inowrocławiu i zeznania urzędników ratusza, którzy pod przysięgą mówili, jak działał nieoficjalny „wydział propagandy” - jak go nazywali jego członkowie.
Teraz dotarliśmy do treści rozmowy, jaką prowadziła Aleksandra Brejza, żona prezydenta Inowrocławia. Wymiana zdań pokazuje, jak ustawiany był hejt wobec przeciwników politycznych w sieci. Zawiera też instrukcje, jak „zachowywać” się w internecie na portalach i jak zabiegać o głosy w różnego rodzaju projektach. „To nasz wspólny interes!” – przekonuje Aleksandra Brejza.

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych