Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak za darmo sprawdzić swój BIK

raport bik bik jak sprawdzic bik

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michau_22

Michau_22

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 05 wrzesień 2013 - 11:52:48

A czy kazda pożyczka internet jest sprawdzana w BIKu czy tez nie? To zalezy od firmy, czy od czego? Istnieja takie naprawde firmy, ktore nie sprawdzaja BIKu??

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 17:21:13

Sposobów jest wiele, ale ten chyba jeden z lepszych :)
http://chwilowo.pl/f...-erif-za-darmo/

Na 100% wiele werzfikacji Ł=

Poydrawiam

#3 Michau_22

Michau_22

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 30 październik 2013 - 12:26:01

BIK to chyba przeklenstwo tysiecy Polakow, ktore spedza im sen z powiek:> Dobrze, ze istnieje w razie czego opcja: pożyczka przez internet bez bik, ktora przychodzi w takich sytuacjach na ratunek.

#4 waterlo

waterlo

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 grudzień 2013 - 22:53:58

Chyba nie da się sprawdzić za darmo tego sprawdzić... po prostu raport z BIK-u kosztuje :)

Przeglądając ostatnio finansowe forum zauważyłem, że finanse mają się poprawić w przyszłym roku. Czy oprocentowanie będzie wyższe?

#5 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 16:42:45

Na bik.pl można raz na 6 miesięcy pobrać bezpłatną informację ustawową dotyczącą historii kredytowej. Zapraszamy na nasz portal po więcej informacji.

Pozdrawiam,

eRzecznik BIK

Witam

Czy żeby sprawdzić swój status w biku to czy muszę być zarejestrowany.Jeżeli nie to jak to zrobić

#6 eRzecznikBIK

eRzecznikBIK

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 31 grudzień 2013 - 14:11:13

Chyba nie da się sprawdzić za darmo tego sprawdzić... po prostu raport z BIK-u kosztuje :)

To nieprawda. Informację Ustawową każdy może pobrać bezpłatnie raz na 6 miesięcy. Jeśli chce się sprawdzać dane częściej, wówczas można wykupić jeden z płatnych pakietów.

Pozdrawiam,

eRzecznik BIK

#7 eRzecznikBIK

eRzecznikBIK

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 31 grudzień 2013 - 14:13:52

Witam

Czy żeby sprawdzić swój status w biku to czy muszę być zarejestrowany.Jeżeli nie to jak to zrobić

Tak, należy zarejestrować się na bik.pl i zweryfikować swoją tożsamość wysyłając skan lub zdjęcie dowodu osobistego lub też zamawiając list polecony z potwierdzeniem odbioru.

Pozdrawiam,

eRzecznik BIK

#8 ~yunek~

~yunek~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 20:17:43

To nieprawda. Informację Ustawową każdy może pobrać bezpłatnie raz na 6 miesięcy. Jeśli chce się sprawdzać dane częściej, wówczas można wykupić jeden z płatnych pakietów.

Pozdrawiam,

eRzecznik BIK

Ta informacja podstawowa jest nic nie warta. Bardzo ogólne informacje

#9 doradca

doradca

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 30 styczeń 2014 - 10:34:27

najszybciej jezeli chcemy uzyskac informacje czy mamy zła historiie to mozemy na zasadzie wizyty w banku i jak bedzie odmowa to coś swiadczy ale jak chcemy mięc wglad szczególowy nalezy wystapić do biura informacji kredytowej o raport i zgadzam sie z ę darmowa informacja jest ogólna szczególowa trzeba zapłacić

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 10:30:22

Na bik.pl można raz na 6 miesięcy pobrać bezpłatną informację ustawową dotyczącą historii kredytowej. Zapraszamy na nasz portal po więcej informacji.

Pozdrawiam,

eRzecznik BIK

#11 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 22:53:41

dzis pobrałem raport z bik ,nie ma w nim nic o kredycie z którym miałem mały problem ze spłatą ,uregulowane i zamknięte w 2009 r. , żadnego śladu o tym że go wogóle brałem czy jest to możliwe?

#12 ~BIG Bik~

~BIG Bik~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 23:23:27

ta mozliwe

#13 ~MOnika~

~MOnika~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2014 - 18:25:26

Na stronie ABREWO można także sprawdzić swój BIK, dodatkowo ciekawe artykuły tam są umieszczane także warto się zapoznać. 

ja również dzięki tej stronie dostałam wiele ciekawych porad. Można również dowiedzieć się jak to jest z pożyczkami.

Pozdrawiam. 

MOnika

#14 ~Glazowska M~

~Glazowska M~
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 15:48:05

Na KASIASTO za darmo sprawdzisz bik. - tam na stronie macie doradztwo z zakresu bik, chyba dokładnie w artykułach i jest tam link, żeby za damo sprawdzić bik. 

Podajecie tylko maila i jeśli macie historię kredytowa to dostajecie ją na maila. 

Szybko i sprawnie :)

#15 ~minika~

~minika~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 17:56:02

Na KASIASTO za darmo sprawdzisz bik. - tam na stronie macie doradztwo z zakresu bik, chyba dokładnie w artykułach i jest tam link, żeby za damo sprawdzić bik. 

Podajecie tylko maila i jeśli macie historię kredytowa to dostajecie ją na maila. 

Szybko i sprawnie :)

Dzięki  - dostałam raport :)

#16 Fauna

Fauna

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 09:23:07

Podajcie proszę ten link, bo nie mogę odszukać ...

#17 jasiek64

jasiek64

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 19:25:44

Podajcie proszę ten link, bo nie mogę odszukać ...

Witam

Zapraszam do drugiego linku w stopce, i wejście w górnym menu w inne

Znajdź, porównaj, weź

Dobry kredyt

U wujka gotówki furka

6000 na 12 rat

#18 Kredytgotowkowy48

Kredytgotowkowy48

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 sierpień 2014 - 22:53:29

Pożyczki chwilówki to szybkie procedury weryfikacyjne. Czasami podlegające sprawdzeniu zasobów w rejestrach BIK, KRD itd Jednak wszystko zależy od właściwości firm jakie stosują założenia, które można sprawdzić na: http://www.kredytgot...8.pl/chwilówki/

Ale nawet jak dana instytucja zagląda do BIK to nie zawsze jest to element decydujący. Inaczej niż w bankach, firmy pozabankowe udzielając chwilówki nie mają jednego zakresu działania. Każda firma posiada własne sposoby na weryfikację o ile wogle ją prowadzi. Najlepiej sprawdzić w szczegółach oferty konkretnego produktu np w Kredytgotowkowy48.pl

#19 bow

bow

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 sierpień 2014 - 11:43:44

Sprawdź swój BIK za darmo BIK ZA DARMO

Użytkownik bow edytował ten post 20 sierpień 2014 - 11:47:26

#20 radca

radca

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 03 wrzesień 2014 - 08:33:34

A na BIK.PL nie da sie za darmo raz spr biku? 

Pożyczki do 20 000 złotych bez BIK - sprawdź na Kasiasto.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych