Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jak wziąć kredyt gotówkowy

Jak wziąć kredyt gotówkowy jak wziąć kredyt kredyt

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rumen

Rumen

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 11:02:33

Jak wziąć kredyt gotówkowy w banku, jakie dokumenty są potrzebne? Czy ktoś to ogarnia? 

Znalazłem stronę: Jak wziąć kredyt - czy to co tam pisze wystarczy? 

#2 ~Deutsche bank~

~Deutsche bank~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2013 - 11:06:04

proszę o kontakt 724 908 804 . Wyjaśnię wszystko

#3 fundament

fundament

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 14 październik 2013 - 12:19:31

Ja ostatnio też potrzebowałem kasy na naprawę samochodu, a kasa z projektu miała wpłynąc dopiero za miesiąc. Skorzystałem z porównywarki kredytów http://chwilunia.pl i wybrałem najkorzystniejszą ofertę. Kasa już dawno spłacona, samochód naprawiony. Dla ludzi myślących kredyt to naturlana forma zastrzyku finansowego w chwili, kiedy tego potrzebujemy.

#4 Renataaa

Renataaa

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 15 październik 2013 - 14:08:57

Warto wybrać ten najtańszy, poczytać opinie i potem udać się do banku, poprostu. 

#5 egoistka

egoistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 25 październik 2013 - 08:48:09

Każdy bank ma chyba swoje własne procedury, więc jednej odpowiedzi na to jakie dokumenty będą potrzebne to nie ma.

#6 ~plugin~

~plugin~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 02:00:59

Wchodzimy na kredyty-gotowkowe.net i wysylamy wniosek do danego i po sprawie.

#7 Michau_22

Michau_22

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 30 październik 2013 - 11:34:18

Jak wziac kredyt to chyba kazdy wie:P gorzej z opcja splaty tego kredytu:P Albo wziecia kredytu, jak juz sie jakis ma. kredyt a bik - to pewnie takze dosc ciezki temat do zgryzienia.

#8 ~pitek27~

~pitek27~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 15:17:14

Łatwo wziąć. Ja brałem ze Skarabeusza. Dzwonisz do doradcy-przedstawciela, rozmawiasz z nim, potem przyjeżdża do Ciebie z umową i pieniędzmi. Ustalasz ile chcesz spłacać w ratach. W dwa dni masz potrzebne pieniądze, a potem spłacasz. To tak ogólnie Ci napisałem.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 00:09:39

ja polecam za to świetną stronę do sprawdzania kiedy dotrze przelew - kiedy kasa. wejdź i się przekonaj

#10 monika73

monika73

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 24 listopad 2013 - 14:29:47

trochę nam z mężem ostatnio się pogorszył stan finansowy i zdecydowaliśmy się połączyć nasze zadłużenia w jeden kredyt konsolidacyjny w db banku. 

Jeżeli chcecie sobie zobaczyć jaką mają ofertę to wrzucam link, nam skórę uratował... 

konsolidacyjny db

#11 ~miko~

~miko~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 21:45:04

Ja jakiś czas temu pilnie potrzebowałem gotówki i dostałem ją w Skarabeuszu. Pieniądze dostałem do domu na drugi dzień. Niestety żadnen bank nie chciał mi nic pożyczyć.

#12 majkowska

majkowska

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 20 grudzień 2013 - 08:42:55

Też rozważam zaciągnięcie kredytu tyle, że chcę nim sfinansować zakup samochodu. Też kupowaliście swoje auta na kredyt? W którym banku zaciągaliście dlug? Kredyt samochodwy jaki chciałabym zaciągnąć opiewa na 10k zł.

Jakie auto warto kupić za tą kwotę?

#13 doradca

doradca

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 30 styczeń 2014 - 10:47:38

hmm no tak ale mamy tysiace stron o krtedytach i informacji mamy mnustwo a wszystko zalezy czy bierzemy kredyt gotówkowy na dowód czy z zaswiadczenie czy mamy już historiie kredytowa i ajką mamy  aspektów jest wiele nie ma 1 receptury a ponadto pamietajmy ze wbrew pozorom wiele banków ma inne kryteria raz lepsze raz gorsze

#14 ~parker~

~parker~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 14:31:42

Nie bierzesz w przypadkowej firmie, tylko robisz porównanie większej ilości ofert. Wniosek puszczasz przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, oni robią porównanie, sprawdzają oferty i na tej podstawie podejmujecie jakąś sensowną decyzję. Tak można sporo oszczędzić.

#15 ~sebastian~

~sebastian~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2015 - 21:34:27

Ostatni kredyt brałem dzieki offerunt. Nie za bardzo miałem czas na chodzenie po bankach. A na tej stronie się zalogowałem, wypelniłem formularz no i tyle. Na stronie potem jak doradcy odpowiedza z banków można sobie wszystkie ofert porównach w tabelce. A wiadomo, ze szczegóły umowy to już z się z doradca na spotkaniu omawia. 

#16 ~kapadan~

~kapadan~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 14:30:59

Nie bierzesz w przypadkowej firmie, tylko robisz porównanie większej ilości ofert. Wniosek puszczasz przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, oni robią porównanie, sprawdzają oferty i na tej podstawie podejmujecie jakąś sensowną decyzję. Tak można sporo oszczędzić.

Możesz podać z jakiej oferty skorzystałeś z jakiego banku? Oni mają wszystkie znane banki w bazie? Napisz coś więcej.

#17 ~dida~

~dida~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 22:02:11

Ostatni kredyt brałem dzieki offerunt. Nie za bardzo miałem czas na chodzenie po bankach. A na tej stronie się zalogowałem, wypelniłem formularz no i tyle. Na stronie potem jak doradcy odpowiedza z banków można sobie wszystkie ofert porównach w tabelce. A wiadomo, ze szczegóły umowy to już z się z doradca na spotkaniu omawia. 

Jaki formularz? 

Nie wiem, czy nie lepiej z doradca sie spotakc, bo jemu powuesz, ze najwazniejsza jest wysokosc raty czy cos i on to wezmie pod uwage, a tak przez neta...to nie wiem czy sie da

#18 monian

monian

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 04 luty 2015 - 15:33:56

Też nie polecam żadnych internetowych pośredników...

#19 ~sebastian~

~sebastian~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 08:49:04

Jaki formularz? 

Nie wiem, czy nie lepiej z doradca sie spotakc, bo jemu powuesz, ze najwazniejsza jest wysokosc raty czy cos i on to wezmie pod uwage, a tak przez neta...to nie wiem czy sie da

No formularz do symulacji. Polecam wypełnić w miarę szczegółowo to wiesz, podpasują lepiej oferte.

No wlansie tutaj u nich an stronie tez możesz sobie zaznaczyć, co jest dla ciebie najważniejsze. Już nie pamiętam, czy to się zaznacza jak się już okresli an co ten kredyt, czy przed tym. 

#20 led-ek

led-ek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 139 postów

Napisano 15 czerwiec 2015 - 14:59:19

Jeśli kredyt nie jest potrzebny na już to warto zasięgnąć porady doradcy finansowego ze swojego miasta, który przygotuje najkorzystniejszą ofertę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Jak wziąć kredyt gotówkowy, jak wziąć kredyt, kredyt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych