Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak wyjść z długu

Jak wyjść z długu długi zadłużenie

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 MiraeS

MiraeS

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 maj 2018 - 15:56:09

Ja wpadłam w tzw. spiralę długów, miałam tego naprawdę sporo a wszystko z uwagi na pewien ciąg zdarzeń w tym choroba i utrata pracy. Firmy dzwoniły do mnie codziennie ale na szczęście znajoma poleciła mi dobrych prawników z Kancelarii Prawnej Turek & Wróbel z Oławy (www.twkancelaria.eu). Wszystko poprowadzili mi zdalnie, nawet nie musiałam do nich jeździć i na szczęscie udało się, wniosek został przez sąd przyjęty, już niedługo kończę spłatę wierzycieli i będę zaczynać  nowe życie. Zawsze się śmieję, że goła ale wesoła bo na zero a nie na minusie jak było latami. Pozdrawiam i wszystkim, ktorzy wpadli w sidła finansistów życzę wytrwałosci.

#22 ~Pamela Rosa Flores~

~Pamela Rosa Flores~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 15:13:33

Potrzebujesz pilnych pieniedzy? Mozemy pomóc!

Czy masz klopoty z obecna sytuacja lub masz klopoty?
W ten sposób damy ci mozliwosc wprowadzania nowych rozwiazan.
Jako bogata kobieta czuje sie zobowiazana pomagac ludziom, którzy staraja sie dac im szanse. Kazdy zasluguje na druga szanse, a gdy rzad upadnie, beda musieli pochodzic od innych.
Zadna kwota nie jest dla nas zbyt szalona, a dojdziemy do ustalenia dojrzalosci za obopólna zgoda.
Bez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic wiecej.
Nie czekaj dluzej, aby komentowac ten wpis. Podaj kwote, która chcesz pozyczyc, a my skontaktujemy sie z Toba z wszystkimi opcjami. skontaktuj sie z nami dzisiaj pod adresem  (pamelarosaflores11@gmail.com)

#23 Minion

Minion

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 luty 2019 - 15:19:37

Nie ma co brać pożyczki, by spłacać pozostałe pożyczki. To koła zamknięte, które tylko narobi dodatkowych problemów. Wykupienie kredytów przez firmę zewnętrzną ich spłacania, to też średnia opcja. Można by to rozważyć, pod warunkiem, że to nie są kredyty, a jakieś zaległości, np. w spłacaniu abonamentów, etc. Wtedy o takim czymś można myśleć.

Co do kredytów, to najlepszym wyborem jest konsolidacyjny. Sprawdź tylko, jakie banki mają warunki. Czyli ile Cię wyniesie rata i na jak długo. Warto też zainteresować się, czy oprocentowanie jest stałe czy zmienne. To potem ma wpływ na wysokość spłacanej przez Ciebie raty

#24 ~weterynarz~

~weterynarz~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 17:27:07

lubię kiedy klikowi piana cieknie z pyska

#25 Raindrop90

Raindrop90

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 luty 2019 - 22:44:26

Aby wyjść z długów najlepiej jest oszczędzać :) Polecam korzystanie z aplikacji mobilnych - pozwala to bardzo fajnie kontrolować wydatki :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Jak wyjść z długu, długi, zadłużenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych