Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak wyjść z długu

Jak wyjść z długu długi zadłużenie

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 07:42:45

Czy ktoś tutaj na forum miał problem z zadłużeniem? 

Potrzebuje pomocy żeby wyjść z długów - dokładnie to chcę zaciągnąć pożyczkę na spłatę wszystkich pozabankowych - gdzie taką pożyczkę można dostać? 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 20:58:38

A jak wysoką pożyczkę można tam wziąć? 

Czy aby to dobra pożyczka na spłatę długów? 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 14:23:18

Dzięki - sporo ciekawych porad na tym forum jak wyjść z długów - na pewno się to przyda. 

Nie wiedziałem, że można np konsolidować chwilówki a tam na forum o tym piszą. 

#4 roffasa

roffasa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 listopad 2014 - 15:29:30

Mój problem był trochę inny. Przez długi czas byłem członkiem spółki. Spółka poważnie się zadłużyła. Wspólnie z innymi zdecydowaliśmy o sprzedaży. Najważniejsze to nie siedzieć z założonymi rękami.

#5 Echo66

Echo66

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 grudzień 2014 - 16:25:34

Ja rówiez poszukuję pomocy. Prowadzę gospodarstwo rolne i potrzebuję wsparcia w finansowaniu - po wpisaniu hasła w wyszukiwarkę natrafiłem na usługę faktoringu dla rolników, nowość na rynku. Próbował już ktoś tego rozwiązania?

#6 patrycja_gie

patrycja_gie

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 71 postów

Napisano 13 styczeń 2015 - 13:02:30

Echo - może dotacje UE?

#7 monian

monian

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 04 luty 2015 - 15:50:38

Znam faktoring, jest to fajna alternatywa, tylko trzeba dokładnie sprawdzić warunki.

#8 Esterkaa

Esterkaa

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 09 luty 2015 - 11:26:14

Wziąć kredyt konsolidacyjny. Nie brałabym pożyczki po to aby pokryć inne zobowiązania.

#9 led-ek

led-ek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 139 postów

Napisano 19 maj 2015 - 13:52:37

Nie brać kolejnego kredytu jeśli z poprzednimi jest problem, zacząć rozmawiać z bankiem i wziąć się do pracy.

#10 antonxx

antonxx

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 12:07:44

Ja również polecam kredyt konsolidacyjny. Jeszcze 4 lata temu miałem bardzo duże zadłużenie .W tym miesiącu spłaciłem ostatnią ratę kredytu konsolidacyjnego. Bardzo mi dzieki temu ulżyło. Zadłużenie to duży stres ale można z tego wyjść czego jestem przykładem. Dobra ofertę kredytu konsolidacyjnego ma obecnie Smart bank ( niskie oprocentowanie oraz długie okresy spłaty).

Zresztą najlepiej jest nie pytać się tutaj na forum ale po prostu wybrać się do banku oraz zapytać się w banku jaką ofertę zaproponują.

Im wcześniej będziemy probowali się z tym uporać tym będzie łatwiej ! 

#11 Markorol

Markorol

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 08:41:12

Na pewno skorzystać z usług jakiś finansowych i wyjść z tego a nie brnąć w to samemu dalej ja bym postawił na specjalistę który mi pomoże wyjść z tego długu.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 09:05:35

A może sprawdźcie ofertę na firma KASIASTO? Mnie tam dali pożyczkę 6000 zł taką konsolidacyjną na 45 Miesięcy 

#13 Klarisana

Klarisana

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 10:57:41

Jeśli twoje zadłużenie nie przekracza określonej sumy, to możesz poprosić bank albo odpowiednie instytucje o wykup WSZYSTKICH twoich długów i tylko tam będziesz się odtąd spłacać.

#14 ~Away~

~Away~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 18:01:02

zacisnąć pasa to raz , kupować tylko i wyłącznie najpotrzebniejsza produkty , to jest raz , jeżeli suma jest mała to myśle ze można dogadać się z pożyczkodawcą . J np miałem problem ostatnio ze spłatą chwilówki w terminie w lendonie , brakło mi 500 zł do spłaty , i była tutaj mozliwość skorzystania z refinansowania czyli ,ze odsetki nie rosną , okres spłaty się wydłuża. A jeżeli masz ogromna kwote do spłacenia np 200 tys , tak jak do sie czasami słyszy różne tragedie to wtedy moze ogłoszenie upadłości konsumenckiej ? jest coś takiego ...

#15 Malinowa Pani

Malinowa Pani

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 20 lipiec 2016 - 14:40:20

Jeśli masz zaciągniętych już kilka kredytów, to może pomyśl o takim rozwiązaniu jak kredyt konsolidacyjny? Możesz wtedy połączyć wszystkie zobowiązania w jedną ratę. Wiem, że taką możliwość udostępnia taka firma Kredyt123. Zobacz sobie na stronie internetowej albo najlepiej skontaktuj się z ich doradcą. Ale generalnie błyskawicznie udzielają decyzji o takim kredycie, nie potrzebni są poręczyciele + rata jest dosyć atrakcyjna. Zapytaj, a zobaczysz co mogą Ci zaoferować. 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2016 - 09:41:42

Są kredyty konsolidacyjne ale bankiu przyznają je osobom z pozytywną historią kredytową, czyli nie wolno czekać za późno i wszystkie dotychczasowe długi spłacać w terminie.

Kredyty konsolidacyjne oferty banków:

kredyt-konsolidacyjny.wbanku.info

#17 ~karol99~

~karol99~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 10:04:23

Polecam kancelarię Lexa jeśli chodzi o długi firmowe czy prywatne. Ja się zadłużyłem na własny rachunek a nie firmy, ale sumy były na tyle duże że w sumie niejedne przedsiębiorstwo mogłoby taki łączny dług osiągnąć pewnie. Potrzebna była upadłość konsumencka i kancelaria przez wszystkie etapy przeprowadziła bardzo skutecznie i profesjonalnie. Polecam każdemu kto ma naprawdę duże problemy finansowe i nie widzi rozwiązania. Rozwiązanie zawsze jest, sam jestem tego przykładem.

#18 Lokalny

Lokalny

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 17:52:01

Bardzo prosto. Ograniczyć wydatki i konsumpcję a zwiększyć przychody i wartość za którą ludzie zapłacą. 

#19 ~wesley~

~wesley~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 08:59:56

Witaj mr / mrs Witamy w WESLEY DAVID LOAN FIRM, Dajemy kredyty z przedziału od 9000 USD do 900000000 USD Przy 2% stopie procentowej Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki poniżej - Kredyty projektowe * Pożyczki osobiste * Kredyty konsolidacyjne Kredyty samochodowe * Pożyczki firmowe Kredyty szkoleniowe * Kredyty hipoteczne Kredyty refinansujące * Kredyty mieszkaniowe Prosimy o podanie szczegółowych informacji pod adresem: IMIĘ ...... KRAJ...... KWOTA NALEŻNOŚCI KREDYTOWA ..... NUMER TELEFONU ...... PRZEZNACZENIE KREDYTU .... Mam nadzieję, że wkrótce od ciebie. ADRES EMAIL - {wesleydaviloanfirm@gmail.com} Pozdrowienia Wesley

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2018 - 23:10:29

czubie weź leki łapinski jumanji dreidupa

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Jak wyjść z długu, długi, zadłużenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych