Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak uwieść bogatego faceta?

492 odpowiedzi w tym temacie

#381 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 05:25:28

Zgadza się.\

Za duże koszty wedle zysków.

Obiadu nie zrobi bo nie potrafi

Tylko seks i seks na okrągło seks, ile można? :o

#382 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 06:40:33

Do upadłego, czytając niektóre posty.  :D

#383 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 09:17:11

Tfabałt! Nie o ciebie chodzi. Nie jesteś w moim typie. W ogóle.

#384 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 09:18:41

Wąski! Nie o ciebie pytają. Mało męski jesteś.

#385 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 09:21:28

Wąski myślał ze to o nim. Buahahaha. A ni to z ciebie facet, ani bogaty. Wstyd

#386 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 10:19:21

Na starość w fotelu będziesz żałował,żałowała że nie dymało się jak można było.Sex samo zdrowie,ale poyebane Polki są uczone,grzech,a jak już to za coś,w nagrodę.Za buty,samochód,itd.Po ślubie dymanie to nagroda.Reasumując.

Utrzymanie kobiety,jej zachcianek,wqwiania co 10minut.Studentka 18-25lat,pachnąca wydepilowana,200zł za godzinę bez łaski.tys cała noc,robią takie cuda że te raszple mogą pomarzyć.Płacisz za to by w końcu poszła w pizdu i nie marudziła.

#387 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 10:46:13

Zapomniałem dopisać.

Polki to jak widzą czarnego,opalonego,są za granicą,to im gacie przepala w kroku.W Anglii,zresztą w całej unii,nie ma takich qwiszonów jak Polki.Im po porostu koło Odry puszczają hamulce.W domu udaje cnotę.Naciąga porządnego faceta,póżniej puszcza go w trąbe,kolega.A jak zobzczy ciapatego to wyskakuje z gaci w 3minuty.Można to porównać do tej yebniętej Grety ze Szwecji co morde darła sama nie wiedząc o czym.Odebrano jej dzieciństwo.Qwa,starzy bogaci e h..j,nie chodzi do szkoły,płynie luksusowym jachtem do USA,żre nie eko śmieci,wygląda jak kupa po tygodniu,z ryja feministka yebnięta na ppotęgę.ku*** chciałbym mieć takie dzieciństwo,jak ona miała.A i jeszcze mama napisała że ona---obczajcie to jak yebnięci są ludzie---ONA WIDZI W POWIETRZU CO2.Nosz qwa,

#388 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 13:39:20

Na starość w fotelu będziesz żałował,żałowała że nie dymało się jak można było.Sex samo zdrowie,ale poyebane Polki są uczone,grzech,a jak już to za coś,w nagrodę.Za buty,samochód,itd.Po ślubie dymanie to nagroda.Reasumując.

Utrzymanie kobiety,jej zachcianek,wqwiania co 10minut.Studentka 18-25lat,pachnąca wydepilowana,200zł za godzinę bez łaski.tys cała noc,robią takie cuda że te raszple mogą pomarzyć.Płacisz za to by w końcu poszła w pizdu i nie marudziła.

Gdybyś w swoim życiu spotkał wartościową kobietę, na pewno byś w tak nie pisał. Cóż, masz pecha  :D ,ale  może kiedyś, kiedyś.  :)

#389 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 17:42:45

Gdybyś w swoim życiu spotkał wartościową kobietę, na pewno byś w tak nie pisał. Cóż, masz pecha  :D ,ale  może kiedyś, kiedyś.  :)

Spotkałem,ale ona wolała zapytać boga,czy warto.Bo facet co chciał jej wszystko dać,nie był godny.6 lat zmarnowane na idiotkę z kotami.A chciałem mieć z nia dzieci.Niech siedzi sama z kotami do śmierci.Niech jej koty szklankę wody przyniosą.Mi lokaj przyniesie,bo ona nie pracuje.

#390 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 19:42:37

Spotkałem,ale ona wolała zapytać boga,czy warto.Bo facet co chciał jej wszystko dać,nie był godny.6 lat zmarnowane na idiotkę z kotami.A chciałem mieć z nia dzieci.Niech siedzi sama z kotami do śmierci.Niech jej koty szklankę wody przyniosą.Mi lokaj przyniesie,bo ona nie pracuje.

Aż trudno mi uwierzyć, że można mieć takiego pecha w życiu!  :) Chyba, że dobrze bajerujesz!  :D

#391 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 19:55:31

Aż trudno mi uwierzyć, że można mieć takiego pecha w życiu!  :) Chyba, że dobrze bajerujesz!  :D

Bez chwalenia sie miałem ponad 12 kobiet.Wszyskie popierd...one,chciały tylko kasy.Moja rada.Nie szukajcie partnerki wśród madek,rozwódek i kociar.Im więcej ma kotów,tym bardziej pier...dolnięta.Rozwódka,szuka frajera,jak ma dzieci,to nigdy cię nie zaakceptują a będą doić z kasy.Szkoda zdrowia,kasy i nerwów.I tak nie podymasz za wiele.Za to robisz jako taksówkasz,sponsor,kucharz,pokojówka itd.Niech sie walą.same z kotami.Taka moja rada i ostrzeżenie.Bo to wariatki i mogą narobić problemów.Kumpla wrobiła jedna w alimenty.Wydłubała suka z gumy w koszu.Teraz płaci jak głupi,a sex w gumie był.

#392 ~Sauber~

~Sauber~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 20:01:54

3HSTFER5H

:excl: 

No ale ten tu "zdałniony Mnireusz Majer z Rytla" jak

wsza na kołnierzu, tylko wszystkim dokuczać, by energię czerpać !

:angry:
Lekceważy sobie Polaków w  prawie wolnym od komuny już kraju i nikt nie chce się tym zająć ! 

:ph34r:
Nawet posłowie nie odważą się ingerować w gazety dla Polaków zwyczaje !
A zaś to, że politycy rozsprzedali kraj w tym i media, wcale nie oznacza, że musi być podobnie jak w '43 za okupacji hitlerowskiej ...

:blush:
Jak to możliwe by agenci antypolskich ośrodków nadal  w wolnej Polsce siali zamęt i występowali publicznie przeciwko Polakom?!
    Gdzie odpowiednie władze, czemu jeszcze nie interweniują na mocy prawa !

:o
Może jednak ktoś imię dobrze pojmowane polskości zapuka do redakcji gazety i "poprosi" o wyjaśnienie przyczyny takiego stanu rzeczy na forum ?

:huh:

#393 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 20:18:09

Bez chwalenia sie miałem ponad 12 kobiet.Wszyskie popierd...one,chciały tylko kasy.Moja rada.Nie szukajcie partnerki wśród madek,rozwódek i kociar.Im więcej ma kotów,tym bardziej pier...dolnięta.Rozwódka,szuka frajera,jak ma dzieci,to nigdy cię nie zaakceptują a będą doić z kasy.Szkoda zdrowia,kasy i nerwów.I tak nie podymasz za wiele.Za to robisz jako taksówkasz,sponsor,kucharz,pokojówka itd.Niech sie walą.same z kotami.Taka moja rada i ostrzeżenie.Bo to wariatki i mogą narobić problemów.Kumpla wrobiła jedna w alimenty.Wydłubała suka z gumy w koszu.Teraz płaci jak głupi,a sex w gumie był.

Proszę Cię, nie wciskaj mi bajek. Zanim facet zwiąże się na dobre i złe z drugą połówką życia, chyba najpierw ją testuje. Owszem, na początku amory , ale potem coś więcej. Przyjeżdża do niej i po kilku godzinach bycia razem, chyba jakaś kolacja powinna się pojawić.  :D Jeśli facet przebywa dłużej ( np. weekend), obiad i kolacja to też podstawa - obowiązki podstawowe kobiety. Nie można żyć tylko na słodko.  :P No chyba że jakiś facet z grubym portfelem się pojawia i wszystko sponsoruje. Nie miejcie wtedy pretensji do kobiet, sami wygód uczycie. Według mnie - na początku testowanie. Jeśli w miarę coś potrafi zrobić - potem można myśleć dalej.  :)

#394 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 20:29:50

Ja nie testowałem,zakochałem się.Chciałem mieć z nią dzieci,zabrała mi 6 lat,kolega.Jakby mi w morde napluli.Nie napiszę więcej bo wyjdzie kto to.A poje***a jeszcze mi coś wywinie.

#395 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 20:35:34

Ja nie testowałem,zakochałem się.Chciałem mieć z nią dzieci,zabrała mi 6 lat,kolega.Jakby mi w morde napluli.Nie napiszę więcej bo wyjdzie kto to.A poje***a jeszcze mi coś wywinie.

Następnym razem jeśli kogoś poznasz, sprawdź co potrafi, poznaj jej wady i zalety. Stwierdź sam, czy do siebie pasujecie - ile was łączy, ile dzieli. Zakochanie to nie wszystko.  :)

#396 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 20:56:15

Ja nie testowałem,zakochałem się.

To największy błąd życia ! :blush:

#397 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 20:56:56

Następnym razem jeśli kogoś poznasz, sprawdź co potrafi, poznaj jej wady i zalety. Stwierdź sam, czy do siebie pasujecie - ile was łączy, ile dzieli. Zakochanie to nie wszystko.  :)

Dałem sobie spokój.Jestem sam,mam kasy e ....na koncie.Mikt mnie nie terroryzuje,pozbyłem się złudzeń.Na dziwki też nie chodzę,żeby była jasność.Za bardzo mnie boli by znowu ryzykować.Za stary już chyba na to jestem.Trudno,lokaj mi szklankę wody przyniesie,a co mam dam rodzinie.Nie będę się prosił o uczucia fałszywe.Mam złe wspomnienia.Była,ta jedyna,wzgardziła,trudno.Jak chce być sama z 50 kotami,jej sprawa.Ja chciałem jej dać dziecko,może 2,moją miłość,ale na to nas...ała.To niech sobie radzi sama.Tak jak ja,całe życie.Nie będę znów chorował,miał pop..w głowie,chciał sobie coś zrobić przez nią.Jak można po kilku latach bycia razem,spania,powiedzieć ludziom,to mój kolega?Chyba więcej nie muszę pisać.

#398 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 21:00:07

Dokładnie. Jeśli ktoś planuje życie z ukochaną osobą, to niech pamięta, że zakochanie to nie wszystko. Samą miłością nie da się żyć.  :)

#399 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 21:02:52

Kolego gwoli wyjaśnienia.Nie była to moja pierwsza kobieta w  życiu,więc mi ......da na oczy nie padła.

#400 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 21:05:34

Dałem sobie spokój.Jestem sam,mam kasy e ....na koncie.Mikt mnie nie terroryzuje,pozbyłem się złudzeń.Na dziwki też nie chodzę,żeby była jasność.Za bardzo mnie boli by znowu ryzykować.Za stary już chyba na to jestem.Trudno,lokaj mi szklankę wody przyniesie,a co mam dam rodzinie.Nie będę się prosił o uczucia fałszywe.Mam złe wspomnienia.Była,ta jedyna,wzgardziła,trudno.Jak chce być sama z 50 kotami,jej sprawa.Ja chciałem jej dać dziecko,może 2,moją miłość,ale na to nas...ała.To niech sobie radzi sama.Tak jak ja,całe życie.Nie będę znów chorował,miał pop..w głowie,chciał sobie coś zrobić przez nią.Jak można po kilku latach bycia razem,spania,powiedzieć ludziom,to mój kolega?Chyba więcej nie muszę pisać.

Nie tylko Ty masz pecha do uczuć. Ja żyję nadzieją i dzięki niej mam jakieś marzenia.  :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych