Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak uwieść bogatego faceta?

467 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 11:54:09

Co wy na to?

#2 ~Trzemeszno~

~Trzemeszno~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 12:02:09

Jak jesteś fajna laska, to nie problem. No chyba ze facet jest gejem, No to nie licz na nic. Waginosceptyk nawet na ciebie nie spojrzy

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 12:04:52

Jak jesteś fajna laska, to nie problem. No chyba ze facet jest gejem, No to nie licz na nic. Waginosceptyk nawet na ciebie nie spojrzy

a może na szkolenie mnie zabierzesz do Kołobrzegu?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 12:14:24

Tutaj jesteś suko ?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 12:38:42

Radziejów spalony ?

Sondujesz po regionie ? Szmato wiadomo kim jesteś, cały dzień śmigasz w sieci. Latek przybywa i frajer by ie przydał aby finansować  zachcianki  tępej idiotki ?

#6 ~Jestem indianinkom~

~Jestem indianinkom~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 12:47:19

Radziejów spalony ?
Sondujesz po regionie ? Szmato wiadomo kim jesteś, cały dzień śmigasz w sieci. Latek przybywa i frajer by ie przydał aby finansować zachcianki tępej idiotki ?

Żnin to dla ciebie metropolia. Basenu nie ma, kina nie ma, dobrych restauracji nie ma, w mieście po 19 pustki, zadupie, na rynku odpustowa ciuchcia, a ciemnota myśli ze to cudo, kiepskie szkoły, wystrój świąteczny jak za komuny. Za robotę musisz klękać przed władza. Otwórz oczy dziadu i spójrz na miejsce w którym żyjesz. Na tyle cię tylko stać małomiasteczkowy fraglesie i sugusie?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 12:53:28

Tutaj nawet porządnego klubu imprezowego nie ma. Nic! Pustka! Żenada!

#8 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 12:59:15

I żeby było jasne, nie ma na oku Łunego! Nie jest w moim typie totalnie.

#9 ~szczurołap~

~szczurołap~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 17:23:14

Tutaj nawet porządnego klubu imprezowego nie ma. Nic! Pustka! Żenada!

Panie Żenada, załóż Pan taki klub imprezowy, będziesz spał na kasie biznesmenie z Bożej łaski.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 17:27:41

Panie Żenada, załóż Pan taki klub imprezowy, będziesz spał na kasie biznesmenie z Bożej łaski.

zabolało małomiasteczkowy dziadu. Co tutaj masz w Żninie? Nic się nie zmienia. Myślisz ze ci pomost wybudowali to jesteś w metropolii? Zejdź na ziemie. To miasto to syf. Do tego zawistni chorzy ludzie, którzy za robotę skaczą sobie do gardeł. Tutaj od dawna to samo, robota po znajomosci nie za kwalifikacje. Ale taka polityka prowadzą wasza władza. Trzeba mieć honor i odrobine poczucia wartości żeby nie dawać się tym bufonom za uszy targać. Całe życie to samo w tym mieście. A ci u władzy co się panoszą w ale nie są w niczym lepsi od was pachołki

#11 ~1263~

~1263~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 20:20:49

zabolało małomiasteczkowy dziadu. Co tutaj masz w Żninie? Nic się nie zmienia. Myślisz ze ci pomost wybudowali to jesteś w metropolii? Zejdź na ziemie. To miasto to syf. Do tego zawistni chorzy ludzie, którzy za robotę skaczą sobie do gardeł. Tutaj od dawna to samo, robota po znajomosci nie za kwalifikacje. Ale taka polityka prowadzą wasza władza. Trzeba mieć honor i odrobine poczucia wartości żeby nie dawać się tym bufonom za uszy targać. Całe życie to samo w tym mieście. A ci u władzy co się panoszą w ale nie są w niczym lepsi od was pachołki

Nie zrozumiałeś? Masz siano zamiast mózgu? Załóż klub, pub, knajpę, cyrk czy co tam chcesz. Wiara będzie walić do Ciebie drzwiami i oknami. Na co czekasz? Może się pochwal co zrobiłeś w życiu trollu internetowy? 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 20:21:32

Co wy na to?

Ja z tym się zgadzam a Ty.  :D

Ludzie zamożni są zazwyczaj dobrze wykształceni dlatego potrafią się świetnie poruszać praktycznie w każdym temacie rozmowy. Bądź na bieżąco z tym co dzieje się na świecie w polityce i nowinkach naukowych abyś mogła zabłysnąć w trakcie rozmowy. Pamiętaj o jednym, jeśli nie jesteś czegoś pewna bądź informacje na dany temat są cząstkowe to lepiej nic nie mów. W takim przypadku idealnie sprawdza się powiedzenie „mowa jest srebrem a milczenie złotem”

#13 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 20:23:44

jak możesz urzednicze pasożytowanie nazywać pracą ? Prace to wykonuje murarz dekarz hydraulik glazurnik itp itd ty tylko jesteś pasożytem na którego oni pracują. A jeżeli chodzi o zawiść to się zgodze

#14 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 20:24:40

Daj namiar już jade

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 22:42:14

Jeśli volkswagenem, to lepiej nie. Siedź w domu

#16 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 07:50:06

Jeśli volkswagenem, to lepiej nie. Siedź w domu

porsze mam

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 10:04:39

porsze mam

z salonu o nazwie KIOSK RUCHU

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 13:12:40

z salonu o nazwie KIOSK RUCHU

Ruch nie istnieje, uwłaszczyli się na nim  panowie z PC I

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 23:09:46

Powracając do tematu najlepiej na kolanach

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 22:56:36

Jak to czytam,to nie dziwię się,że dostęp do broni jest w Polsce ograniczony.Same qwy gdzie nie spojżeć.Ale mogę potwierdzić,mężatki,to qwiszony.Da każdemu,ale nie chłopu z którym żyje.A póżniej qwa płacze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych