Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak się podobały tegoroczne dni Chełmży? I występ zespołu Leszcze

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 20:57:55

Słuchajcie, obrazacie NOVAKA, aż zygac się chce, tylko to Novak stoi na scenie a wy pod nią, to on jest po tej stronie z gwiazdami, a wy jesteście po tej str, szarych ludzikow, tak naprawdę nic nie znaczących dla społeczeństwa, zazdroście mu i tyle. Wam pozostaje tylko pisac bdzury na forum, bo nic już więcej nie osiągnięcie w życiu,NOVAK zdobędzie napewno sławę, a wy zdobędzie ie wiej głupoty w głowie.To on był Disco Star, to on jeździ z gwiazdami, a wy? Czym się możecie pochwalić? Tym że jesteście jebnieci. Novak rób swoje

Z gwiazdami??? Najpierw ogonie se wygogluj co oznacza pojęcie gwiazdy. Gwiazda na pewno nie jest wykonawca disco polo... o może dla stada prostych ludzi. Ale dla nikogo więcej.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 20:58:21

Słuchajcie, obrazacie NOVAKA, aż zygac się chce, tylko to Novak stoi na scenie a wy pod nią, to on jest po tej stronie z gwiazdami, a wy jesteście po tej str, szarych ludzikow, tak naprawdę nic nie znaczących dla społeczeństwa, zazdroście mu i tyle. Wam pozostaje tylko pisac bdzury na forum, bo nic już więcej nie osiągnięcie w życiu,NOVAK zdobędzie napewno sławę, a wy zdobędzie ie wiej głupoty w głowie.To on był Disco Star, to on jeździ z gwiazdami, a wy? Czym się możecie pochwalić? Tym że jesteście jebnieci. Novak rób swoje

Z gwiazdami??? Najpierw ogonie se wygogluj co oznacza pojęcie gwiazdy. Gwiazda na pewno nie jest wykonawca disco polo... o może dla stada prostych ludzi. Ale dla nikogo więcej.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 21:01:08

Ej ty ! madralo wykształcony ! Nie uważam się za jakiegoś prostaka raczej przecietnego człowieka , a lubię disco polo.

#24 ~Hihi~

~Hihi~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 21:46:17

Co wy wypisuje ie, że disco polo nie jest gwiazdą taki człowiek,haaa,być w tv już oznacza że jesteś gwiazda, nie musisz nie wiadomo co robić, jeżeli jesteś na scenie z największymi artystami, występuje w tv, jesteś osobą medialna i to wystarczy, a z tego co mi wiadomo, to Nowak spełnia te warunki. Dziękuję i pozdrawiam zazdrosny h sku***synow

#25 ~Hihi~

~Hihi~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 21:49:37

Żenada, jest w was tyle nienawiści i zazdrości, że wolicie napisać że leszcze były lepsze niż Novak i Patrycja runo,haa a tak naprawdę na leszcz ach było osób ze można było przeliczyć na palcach,a u NOVAKA i Patrycji było tyle co na after party

#26 ~Hihi~

~Hihi~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 21:54:25

Mimo iż wiecie że leszcze hujowo wypadły, to wolicie ich pochwalić niż swoich. PEDAŁY je***E I TYLE.

#27 ~Hihi~

~Hihi~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 21:54:59

Mimo iż wiecie że leszcze hujowo wypadły, to wolicie ich pochwalić niż swoich. PEDAŁY je***E I TYLE.

#28 ~Hm~

~Hm~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 22:02:24

A ja myślę, że ktoś musi nie lubić NOVAKA że tak pisze, masz coś do niego wyjaśnij z nim, a nie ublizasz mu publicznie, jesteś tchurzem bo kryjesz się na forum jak taki deb***, który myśli że nie jestes wykrywalny, gdyby Novak to odczytał i gdyby chciał, znalazłby osoby które to piszą, jest to proste jak je***ie, mogę mu pomóc w tym, mam ziomka co się zajmuje takimi anonimowymi twardziela i, pracuje w śledczych, jest dobrym, bardzo dobrym hakerem, także czekam na odzem NOVAK, ODEZWIJ SIĘ NA FEJSIE NAPISZ NA OSI CZASU ŻE SZUKASZ DOBREGO HAKERA, ZNAJDĘ CIĘ I BĘDZIEMY DZIAŁAĆ. POZDRO BYKU

#29 ~Hm~

~Hm~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 22:11:30

Tylko Novak, zrób publicznie, bym mógł zobaczyć, masz mnie w znajomych także, Bez problemu,trza to ogarnąć i co niektórym skrócić ten kręci ryjek.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 00:45:02

Dziękuję ,że również ktoś myśli tak samo jak Ja ,że obraża się NOVAKA
Szacunek dla Niego i dla Was

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 00:49:40

Taka prawda, żal patrzeć na waszą PATOLE.JESTESCIE NIE POWAŻNI!!! ZAZDROŚĆ NIE ZNA GRANIC, NOVAK, BYŁO SUPER I TAK OBY CO ROKU!!! A CI LUDZISKA CO PISZA O TOBIE NIECH CIĘ CMOKNA W du***!!! Novak robi karierę, nagrywa piosenki, ma auto, ma kasę, a wy czym się pochwalićie? Wy musicie Jebac miesiąc by zarobić to co Novak w godzinę.

Dokładnie !!POPIERAM ,SUPER NAPISANE
POZDRAWIAM ☺

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 01:01:58

Czyli Ty też należysz do tego stada prostych ludzi ,słuchałeś NOVAKA skoro komentujesz jego wystep!!!
Kto lub co dla Ciebie jest gwiazdą?
Gogluj!Gogluj!bo internet ma szerokie pojęcie definicji sprawnością Ty tego nie ogarniasz

#33 ~Twoja stara~

~Twoja stara~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 02:22:21

Prosta jesteś ty i twa stara

#34 ~Twoja stara~

~Twoja stara~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 02:23:20

Kto dla mnie jest gwiazdą? Ty, cieszysz się?

#35 ~Gość L.~

~Gość L.~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 08:50:27

[quote name="Twoja stara" post="3716284" timestamp="1564017741"]
Prosta jesteś ty i twa stara[/quote
Nie będę się zniżać do Twojego poziomu myślenia i dyskutować ..
Sam swoim zachowaniem wystawiasz sobie ETYKIETĘ

#36 ~Gość L.~

~Gość L.~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 08:57:10

Kto dla mnie jest gwiazdą? Ty, cieszysz się?

Przykro mi ,że trafił mi się taki przeciwnik z niskim poziomem inteligencji aby podyskutować .

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 09:03:25

[quote name="Gość L." post="3716464" timestamp="1564041027"]
[quote name="Twoja stara" post="3716284" timestamp="1564017741"]
Prosta jesteś ty i twa stara[/quote
Nie będę się zniżać do Twojego poziomu myślenia i dyskutować ..
Sam swoim zachowaniem wystawiasz sobie ETYKIETĘ[/quote]
Nie pisze się twa ! tylko Twoja ,kiedy się do kogoś zwraca pisze się z dużej litery
ZAPAMIETAJ !!

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 12:35:24

Taka prawda, żal patrzeć na waszą PATOLE.JESTESCIE NIE POWAŻNI!!! ZAZDROŚĆ NIE ZNA GRANIC, NOVAK, BYŁO SUPER I TAK OBY CO ROKU!!! A CI LUDZISKA CO PISZA O TOBIE NIECH CIĘ CMOKNA W du***!!! Novak robi karierę, nagrywa piosenki, ma auto, ma kasę, a wy czym się pochwalićie? Wy musicie Jebac miesiąc by zarobić to co Novak w godzinę.

Dokładnie popieram wy się powinniście być dumni z niego a nie go oczerniac... Pozdrawiam NOVAK oby tak dalej

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 17:34:17

napisz coś jeszcze, bo tylko tu możesz karierę zrobić na forum hahahhaha byłeś jesteś i będziesz płaski hihihiihhii     :D   :D   :D   :D   :D   :D

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 18:42:36

napisz coś jeszcze, bo tylko tu możesz karierę zrobić na forum hahahhaha byłeś jesteś i będziesz płaski hihihiihhii :D :D :D :D :D :D

Płaski to twój stary hehehehehhehe

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych