Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

JAK SIE CIESZĘ.........że to widzę :))

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 22:13:29

Krzyczeli, że kradli- nikogo nie skazano.

Krzyczeli o mafiach VAT- mieli je wśród swoich. Krzyczeli o aferze u Sowy- okazała się być to ich afera.

Krzyczeli o ośmiorniczkach- sami rozdali sobie miliony.

Uwierz PiS, pójdziesz boso.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 06:20:45

korva kaczy`kurduplowaty mlaskacz, w minioną  niedzielę  wtłaczał w puste łby swojego  tępego  przekupnego  elektoratu, że Polska jest wyspą  wolności w Europie :lol:

Czekam kiedy powie,że ziemia jest płaska i miał widzenie 1 stopnia  z bratem który mu  powiedział ze w Smoleńsku  był zamach. :D

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 09:32:40

Głupota  tych populistów z PIS sięga zenitu.Trzeba  im dać  mówić obiecywać, bełkotać i ośmieszać się maksymalnie. SĄ w tym świetni i nie do podrobienia . Potem ich własny leniwy i pazerny   elektorat  zrobi im  wiosnę ludów  gdy zabraknie kasy na obietnice :)

#4 ~Spierrrrrrdoolilem się na~

~Spierrrrrrdoolilem się na~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 09:34:45

Głupota tych populistów z PIS sięga zenitu.Trzeba im dać mówić obiecywać, bełkotać i ośmieszać się maksymalnie. SĄ w tym świetni i nie do podrobienia . Potem ich własny leniwy i pazerny elektorat zrobi im wiosnę ludów gdy zabraknie kasy na obietnice :)

Spierrrrrrdoolilem się na piiiiizde

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 09:37:53

Spierrrrrrdoolilem się na piiiiizde

przedstaw się dzielny yarkowy wyznawco :)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 09:59:27

korva kaczy`kurduplowaty mlaskacz, w minioną  niedzielę  wtłaczał w puste łby swojego  tępego  przekupnego  elektoratu, że Polska jest wyspą  wolności w Europie :lol:

Czekam kiedy powie,że ziemia jest płaska i miał widzenie 1 stopnia  z bratem który mu  powiedział ze w Smoleńsku  był zamach. :D

on ma widzenia non stop, antoni też ;)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 11:25:38

To  cieszy

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 11:28:40

72 (PIS : 13 (PO) mówi ci to coś?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 11:37:44

"34: 19 "

Wczorajszy `sukces ` broszki w Brukseli

Następnym `sukcesem`  będzie wyrok  TSUE w sprawie quasi KRSu

Potem wybory :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 12:22:58

Ja tego nie rozumiem: 

- jak może Polak się cieszyć z tego, że reprezentant jego kraju nie został wybrany UE na jakiś urząd.

- Jak można pisać prośby do eurodeputowanych innych państw, tak jak Biedroń, żeby odrzucać kandydatury Polaków.

- Czy tak jak Tusk, Bieńkowska i inni z PO i Nowoczesnej jątrzyć i działać przeciwko własnej Ojczyźnie?

To rzecz NIESPOTYKANA. Nie ma takiego innego kraju na świecie by na arenie międzynarodowej szkodzić własnemu krajowi. NIE MA! Tylko Polska ma taką TARGOWICĘ. To smutne.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 12:29:33

Mnie nie reprezentuje !

Syna oddała watykańskiej mafii której celem  jest otumanianie  biednych i zdzieranie z nich kasy.

Faktycznie nie ma takiego kraju gdzie   ludzie skacza sobie do gardeł,gdzie mały bezżenny bezdzietny nieudaczny kurdupel zawładnął umysłami tepaKów jak ten   powyżej .

Stop guślarzom , szamanom, zdrajcom i tumanom- ŻYJEMY W ŚRODKU  EUROPY!

:P

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 12:48:34

Ja tego nie rozumiem:
- jak może Polak się cieszyć z tego, że reprezentant jego kraju nie został wybrany UE na jakiś urząd.
- Jak można pisać prośby do eurodeputowanych innych państw, tak jak Biedroń, żeby odrzucać kandydatury Polaków.
- Czy tak jak Tusk, Bieńkowska i inni z PO i Nowoczesnej jątrzyć i działać przeciwko własnej Ojczyźnie?
To rzecz NIESPOTYKANA. Nie ma takiego innego kraju na świecie by na arenie międzynarodowej szkodzić własnemu krajowi. NIE MA! Tylko Polska ma taką TARGOWICĘ. To smutne.

Nie pamięta wol jak cieleciem był?
Przeciez ta babina głosowała jako jedyna przeciwko Polakowi, wlasnemu rodakowi w UE z wynikiem 27-1
Prosta, że wszech miar ograniczona kobieta.
Jak pomyślę, że taką babinę wybrano kiedyś na premiera mojego kraju, to do dzisiaj mi wstyd.

#13 ~kiełek :))~

~kiełek :))~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 12:53:00

Ja jak  paczę na Becie to mi  ruski wungiel w piwnicy  zaczyna kiełkować  :angry:

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 12:53:18

Tusek to nie Polak, tylko Kaszeba na usługach Niemców. To jest i było aż nadto widoczne. Dlatego od Merkel dostawał ordery i posadę w PE. P.S. Na szczęście nie wszyscy ludzie zyjący w środku Europy są takimi prostakami, taką chamską ciemnotą na usługach polskiej targowicy, jak ty hejterze z ograniczonym rozumkiem.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 13:02:56

DŁUGI  INFO 

#16 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 13:03:07

Tusek to nie Polak, tylko Kaszeba na usługach Niemców. To jest i było aż nadto widoczne. Dlatego od Merkel dostawał ordery i posadę w PE. P.S. Na szczęście nie wszyscy ludzie zyjący w środku Europy są takimi prostakami, taką chamską ciemnotą na usługach polskiej targowicy, jak ty hejterze z ograniczonym rozumkiem.

Brak słów na takie prostactwo, jakie sobą reprezentujesz.
Nie zrozumiesz tego nigdy. Za wysokie progi dla Ciebie i nie mam tutaj oczywiście na myśli p. D. Tuska

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 13:07:24

I wszystko na temat

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 13:14:33

Ja tego nie rozumiem: 

Bo trudno to zrozumieć. W Unii działa Tusk ze swoją nienawidzącą polskości sitwą i podkładają kłody, jak tych sprzedawczyków zabraknie to się wszystko zmieni.

#19 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 13:21:47

D.Tusk wynegacjował dla mojego kraju największe dotacje a PIS nie dość, że nie potrafił z nich skorzystać, to jeszcze utrącił 20 %

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 13:28:01

Widziałeś to, czy ci po-wscy zleceniowawcy kazali tak nabazgrać? To dlaczego za Tuska na nic "piniendzy nie było"?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych