Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak odchudzać się rozsądnie ?

91 odpowiedzi w tym temacie

#81 jakubjakubiak

jakubjakubiak

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 24 wrzesień 2018 - 14:23:48

powolutku jest najrozsądniej

#82 ~pati26~

~pati26~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 12:43:36

Według mnie powinno się zacząć od swojego zwykłego menu, jeść to co się jadło - ale stopniowo wprowadzać drobne zmiany. Zamiast porcji lodów - koktajl owocowo warzywny. Zamiast białego chleba - razowy. Zamiast szklanki coli - herbata miętowa z sokiem malinowym. Zamiast kotleta z mięsa - warzywny, komunikacja miejsca - spacer czy rower. Nie ma sensu do zmuszania się do czegoś bardzo dużego. Bezcelowe jest ustalanie ile posiłków dziennie powinno się jeść i o której. Róbcie to co robiliście - ale stopniowo. Sama dobrze wiem, że chciałoby sie widzieć efekty już po pierwszych dniach, ale niestety tak nie jest, dlatego dodatkowo polecam Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Dominiką, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 732 845 431. Powodzenia

#83 Emiiel

Emiiel

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 14:36:45

Rozsądnie tzn. należy stopniowo zmniejszać ilość kalorii, powoli zmniejszać żołądek. I jeść dużo zdrowych rzeczy.

No dokładnie.

- 1kg/tydz. to moim zdaniem najzdrowsza opcja. Jeżeli nie chcemy mieć efektu jojo, to powinniśmy o tym pomyśleć.

#84 ~chloe88~

~chloe88~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 12:45:23

Hej, swego czasu miałam spory problem z nadwagą... W sumie to próbowałam wszystkiego, sporty, diety, zioła, suplementy i tak naprawdę mało co to dało. Kiedy już się pogodziłam, że nic z tym już nie zrobię zakupiłam od Ady (kom. 731 154 299)

Biphasic Slim. Zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale kontakt telefoniczny był bardzo dobry, wszystko zostało mi wytłumaczone i wyjaśnione. No i efekt jest teraz taki, że po zbędnych 13 kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam.

#85 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 12:26:20

sprawdzcie sobie TillSlim wyjątkowy skład, czysta natura i sensowna cena a że działa to wiem bo łykam

#86 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 12:26:54

sprawdzcie sobie TillSlim wyjątkowy skład, czysta natura i sensowna cena a że działa to wiem bo łykam

#87 ~lili26~

~lili26~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 15:10:16

Hej, też macie problem z boczkami, odstającą oponką? Miałam tak samo... Jestem osobą dość szczupła, niestety miałam odstający brzuszek, ograniczyłam jedzenie (do minimum), ćwiczyłam brzuszki itp (niestety jest to opcja dobra tylko dla osób które mają płaski brzuch i chcą sobie go jedynie "wyrzeźbić" a nie zbić tłuszczyk); efekt: brzuch lekko twardszy, natomiast wcale się nie zmniejszył, a co tu mówić o płaskim....dopiero kontakt z jedną z użytkowniczek forum - Agatą uświadomił mnie co robie źle i czego mi potrzeba. Wybrałam Meridię, bo nie miałam ochoty bawić sie już w suplementy diety i moje problemy się skończyły, dlatego jak macie podobne "dolegliwości" to zachęcam do kontaktu (kom. 517614677). Na pewno nie będziecie żałować :)

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 16:21:10

suplement diety który warto polecic to slimcea. Stosuje siostra i chudnie w oczach

#89 ~SaraKrk~

~SaraKrk~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 15:44:30

Zachęcam do odwiedzenia strony www centrumfigury byethost14 com , szeroki asortyment, dobre ceny, pomocny i szybki kontakt oraz bardzo szybka przesyłka. Polecam

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 15:56:09

większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o figurena słyszałam już dawno ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie.
Schudłam 14kg kiedy na innych dietach nie było mowy o takim wyniku.

#91 Szamann

Szamann

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 18 wrzesień 2019 - 17:10:31

Wystarczy ograniczyć spożywane kcal np zamiast soków, zacząć pic wodę, zamiast smażyć na oliwie, smażyć bez (tak da się), zamiast stosować wysoko tłuszczowe mięsa, zacząć stosować nisko tłuszczowe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych