Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak odchudzać się rozsądnie ?

91 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kama88~

~Kama88~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 14:19:16

Od dziś zaczynam odchudzanie. Co myślicie o tej diecie ? http://www.glamki.pl...ej,54_7390.html Dobra na sam początek ? Znalazłam też fajny artykuł o odchudzaniu http://www.mowimyjak...u,97_61280.html Zgadzacie się z tym ?

#2 kika1985

kika1985

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 29 wrzesień 2013 - 14:59:51

Moim zdaniem przede wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek i nie wierzyć "w żadne cuda" (ani diety ani specyfiki...). Nie można także spodziewać się tego, że już po kilku dniach, tygodniach...będziemy niesamowicie szczupli (Nasz organizm z reguły potrzebuje znacznie więcej czasu). Z pewnością nie odchudzałabym się na własną rękę. Chyba, że do zgubienia miałabym naprawdę tylko kilka kilogramów. A Ty ile zamierzasz zrzucić?

#3 Wendy

Wendy

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 10 październik 2013 - 10:35:46

Skuteczne odchudzanie ma miejsce wtedy, gdy na stałe zmieniamy nawyki żywieniowe. Bo co z tego, że ktoś na kilka tygodni czy miesięcy zrezygnuje z jedzenia tłustych potraw, chleba pszennego i ziemniaków, jeśli po utracie wagi powróci do dawnych nawyków i znów przytyje? :) Najlepiej zacząć od racjonalnej zamiany jednych produktów na inne i polubić swoje nowe menu :) Proste rzeczy: zamienić śmietanę i majonez na jogurt naturalny, a mięso smażone na tłuszczu na duszone lub grillowane. Małymi kroczkami do celu :)

#4 ~Viola30~

~Viola30~
  • Goście

Napisano 21 październik 2013 - 15:52:38

A ja zrzuciłam prawie 20 kg na diecie cambridge. Nie mogłam ćwiczyć ze względu na stan zdrowia, a z drugiej strony ten stan wynikał również z nadwagi. Zdrowe jedzenie nie wystarczało. Dopiero po pozbyciu się tego balastu i zmianie nawyków na jeszcze zdrowsze (okazało się, że wiele błędów jednak popełniałam), czuję się teraz dobrze. Powoli wychodzę z diety, zaczęłam jeść też normalnie i naprawdę... nive każda sytuacja jest taka sama dziewczyny :)

#5 ~pola~

~pola~
  • Goście

Napisano 24 październik 2013 - 19:02:06

Viola ile?? Jak tego dokonałaś? Dużo czasu Ci to zajęło? Ciekawe czy nie wróci... Nie żebym w ciebie nie wierzyła ale niestety efekt jojo jest częstym gościem po dietach.

#6 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 22:30:35

Ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć. + Dieta i czasami suplementacja. Ja zażywałam tabletki na odchudzanie, ale 2x mniej niż wymagana ilość w informacji i w połączeniu z ćwiczeniami były mega efakty:) I warto zdecydować się na dobre tabletki, ja znalazłam taki test i zdecydowałam się na zwycięskie tabletki

#7 ~Viola30~

~Viola30~
  • Goście

Napisano 27 październik 2013 - 12:17:12

Pola, ok. 5 miesięcy i bez efektu jojo. Serio :)

Magda, a jaki widzisz sens w braniu takich tabletek?

#8 ~pola~

~pola~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 17:42:51

Viola no to ładnie:D Zazdroszczę, bo też mam kilka kilo do zrzucenia i właśnie szukam odpowiedniej diety. A jak z jedzeniem, dobre? Chodziłaś głodna?

Magda tabletki??? Nie , nie... jak byłam młodsza i naiwna to też myślałam że tabletki mi pomogą. Nie ma co się oszukiwać.

Jak zainwestujesz w dietę i ćwiczenia to beż tabletek sobie poradzisz

#9 ~Aga.K.~

~Aga.K.~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 17:34:09

Odchudzać się rozsądnie to znaczy, żeby się nie głodzić i nie stosować diet, które tak naprawdę nie przynoszą efektów. Każdy dietetyk Ci tak powie. Jedyne tabletki które były mi potrzebne w odchudzaniu to te z calivity www.vitamall.pl na poprawę kondycji (magnez, witaminy, cynk, chrom itd) Codzienne bieganie robi swoje, a gdzie jeszcze siły na pracę i dom. 

#10 kika1985

kika1985

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 30 październik 2013 - 18:51:29

Dodam, że niestety o zachowanie zdrowego rozsądku "coraz trudniej". Coraz częściej słyszymy zarówno o "cudownych dietach", jak i "cudownych specyfikach". Niestety nie zawsze (i nie każdy z Nas) zastanawia się nad tym, co jest w danym specyfiku, a czego brakuje w danej diecie.

#11 ~Viola30~

~Viola30~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 13:25:45

Aga, biorąc pod uwagę fakt, że już samej definicji słowo "dieta" oznacza "sposób odżywiania" - sama sobie przeczysz w tym co piszesz. Żeby schudnąć trzeba jeść. Ale MĄDRZE. Każdy dietetyk Ci to powie i niekoniecznie trzeba do tego łykać tabletki :)

#12 riaxi5

riaxi5

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 12:57:46

Jeśli masz nie wielką ilośc kg do zrzucenia to wystarczy jedynie zmienić nawyki żywieniowe.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 09:13:05

Hej:) O dietach i zdrowych nawykach żywienia dużo ciekawych artykułow znalazłam na www.bestlunch.pl :):) :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 09:54:00

Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki!
Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć.
Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne

#15 ~marta birgul~

~marta birgul~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 11:43:44

U mnie dopiero kiedy wstrzymałam głód, odchudzanie zaczęło dawać efekty, a to nastąpiło dopiero w momencie wprowadzenia foreverslim. Niestety, ale zawsze miałam problemy atakami głodu. Tylko w tym dobrego, że przynajmniej mam to za sobą. Schudłam, i nie zapowiada się, aby miało być gorzej.

#16 ~paulina~

~paulina~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 13:35:35

inna sprawa jeśli ma się do zrzucenia więcej niż 5kg. ja tak miałam.

Bez suplementacji jest bardzo cieżko. Wspomaga ona na tyle że chamuje łaknienie oraz przyśpiesza metabolizm. Sprawdzony. Polecam

#17 ~paulina~

~paulina~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 13:36:12

inna sprawa jeśli ma się do zrzucenia więcej niż 5kg. ja tak miałam.

Bez suplementacji jest bardzo cieżko. Wspomaga ona na tyle że chamuje łaknienie oraz przyśpiesza metabolizm. Sprawdzony. Polecam

a tabletki brałam Slimcea

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 12:42:08

Polecam odchudzanie z dietetykiem:

http://www.strefarod...1478-dieta.html

#19 drex201

drex201

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 17:35:35

Zgubienie kilku zbędnych kg polecam zacząć od własnego rachunku sumienia i rozpoczęcia walki z własnymi przyzwyczajeniami. Kolejno regularne jedzenie bez głodzenia się i połowa sukcesu za nami. Odchudzanie niczym rzucenie palenia bez samodyscypliny nie wypali nawet przy setnej próbie.

#20 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 16:38:03

Moim zdaniem skuteczne w odchudzaniu jest przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych. Bardzo dobre rozwiązanie to zainstalowanie sobie na smartfonie aplikacji Befit, które podaje różne porady na temat odżywiania się czy aktywności fizycznej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych