Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak działał „wydział nienawiści” Brejzy. Szokujące zeznania nt. procederu niszczenia w sieci

62 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Stary chłop z PSL~

~Stary chłop z PSL~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 15:09:27

Partia oszustów trzyma się razem. Mam nadzieje ze ze swoim Breiza wyladujesz już w październiku na smietniku historii. Dla takich czopkow jak ty miejsce u Biedronia.

Takie dno moralne nie jest w stanie obrazić Brejzów. A tym bardziej mnie. Więc spadaj pisowcu na drzewo.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 18:16:37

Wiem że na łańcuszku trzyma cię sam Kaczyński.

A Brejza ma rację i wychodzi obroną ręką z dowodami to wy na niego polujecie a nie on na was.

Więc zamknij się i spadaj dziadu.

To kiedy proces w trybie wyborczym?

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 19:22:31

Czy stary chłop z PSL to czlonek PO ze Skepego?

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 10:15:46

śmieć wszedzie sie znajdzie

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 16:23:18

A lipnowski "wydział nienawiści"? Jak się nazywa ta słynna hejterka z Lypna? :D

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 17:57:27

„Na mnie też możecie liczyć (…) jak się angażuję, to cała. Kurde super” – mówiła w internetowej rozmowie z działaczem z Inowrocławia żona prezydenta tego miasta Ryszarda Brejzy. Portal tvp.info ujawnia fragmenty rozmów, w których Aleksandra Brejza „ustawia” hejt wobec przeciwników politycznych, instruuje rozmówcę, jak wpływać na ankiety i prowadzić propagandę w sieci.

– Cały Wydział Propagandy stworzono do kampanii wyborczych, a spiritus movens był Krzysztof Brejza – zeznał jeden z urzędników Wydziału Kultury,...

Portal tvp.info ujawnił szereg faktów związanych z aferą hejterską w Inowrocławiu. W miejskim ratuszu, którym rządzi od lat Ryszard Brejza (ojciec posła Platformy Obywatelskiej Krzysztofa), działał Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej, w którym produkowane były wpisy chwalące Brejzów, hejterskie komentarze i insynuacje na temat adwersarzy politycznych.
Ujawniliśmy fakty ze śledztwa w Inowrocławiu i zeznania urzędników ratusza, którzy pod przysięgą mówili, jak działał nieoficjalny „wydział propagandy” - jak go nazywali jego członkowie.
Teraz dotarliśmy do treści rozmowy, jaką prowadziła Aleksandra Brejza, żona prezydenta Inowrocławia. Wymiana zdań pokazuje, jak ustawiany był hejt wobec przeciwników politycznych w sieci. Zawiera też instrukcje, jak „zachowywać” się w internecie na portalach i jak zabiegać o głosy w różnego rodzaju projektach. „To nasz wspólny interes!” – przekonuje Aleksandra Brejza.

#47 ~Stary chłop z PSL~

~Stary chłop z PSL~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 10:23:42

To kiedy proces w trybie wyborczym?

Niedługo z wygraną w kieszeni.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:36:01

A czy brakuje słynnych hejterów na tym forum?

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 12:13:08

A TVPIS bez przerwy hejtuje opozycję SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 15:25:58

Niedługo z wygraną w kieszeni.

Po wyborach to już nie w trybie wyborczym

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 16:04:55

A TVPIS bez przerwy hejtuje opozycję SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!

Hejtuje? A w jaki sposób?  Tak jak Tusk Vision Network hejtuje PiS czy inaczej?

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 21:39:26

Dużo gorzej !!! A najlepszy był Lukasz Piwiak z Panią Emilią w parze.........   

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 22:26:36

[quote name="Gość" post="3775561" timestamp="1568407166"]
Dużo gorzej !!! A najlepszy był Lukasz Piwiak z Panią
Pierwsze słyszę o takich dziennikarzach.

#54 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 23:35:17

[quote name="Gość" post="3775604" timestamp="1568409996"][quote name="Gość" post="3775561" timestamp="1568407166"]Dużo gorzej !!! A najlepszy był Lukasz Piwiak z Panią Pierwsze słyszę o takich dziennikarzach.[/quote]
Dużo gorzej. Plebiak brał kasę jako minister z moich pieniędzy.Szlag mnie trafia, że pracuje na takie ministerstwo hejtu
Na ten szajs idą moje podatki!

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 06:34:04

ame="Gość" post="3775604" timestamp="1568409996"]
Dużo gorzej. Plebiak brał kasę jako minister z moich pieniędzy.Szlag mnie trafia, że pracuje na takie ministerstwo hejtu
Na ten szajs idą moje podatki!

A kiedy sąd wydał wyrok skazujący w tej sprawie? Bo faktycznie medialne to za mało.
A poza tym- co to ma wspólnego z tv?

#56 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 08:01:17

Z tv ? Najwięcej wspólnego ma hejter Kurski.
Gdyby nie bił czołem o ziemię i nie całował odcisków stóp na chodniku prezia Kaczyńskiego, byłby nikim . Przyjdzie taki czas, że bumerang uderzy to w czoło

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 08:47:14

Z tv ? Najwięcej wspólnego ma hejter Kurski.
Gdyby nie bił czołem o ziemię i nie całował odcisków stóp na chodniku prezia Kaczyńskiego, byłby nikim . Przyjdzie taki czas, że bumerang uderzy to w czoło

Ty jesteś nikim i żyjesz. Kurskiemu do pięt nie dorośniesz nigdy. A twoja złośliwość świadczy o tobie. Źle świadczy.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 09:04:24

Ty jesteś nikim i żyjesz. Kurskiemu do pięt nie dorośniesz nigdy. A twoja złośliwość świadczy o tobie. Źle świadczy.

A co on takiego prezentuje , to jeden z tych BMW.

#59 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 11:41:39

Zmartwie Ciebie, to wielkie szczęście Kurskiemu z tv reżimowej nie dorastać nawet do pięt.
W związku z tym mam szacunek do siebie a nie do niego
Duma mnie rozpiera.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 20:34:18

– Brejza? To szef hejtu w Polsce! Nie wiecie o tym? Co oni dla Polski zrobili? Rozkradli Polskę. Trzeba ludziom uświadomić – mówił zbulwersowany mężczyzna.

– Co zrobili przez 8 lat? (…) To są oszuści, malwersanci. (…) Były wybory, PO miała budować nowy dworzec PKP. Czemu tego nie robią? Ale powiedzieli, że będą. I co zrobili? Nic nie ruszyli. Oni ze wszystkim Polaków oszukują, zwłaszcza Brejza

google

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych