Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak dojechać na Rynek

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Roma~

~Roma~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 04:47:20

Cześć, mam pytanie i nie wiem gdzie znaleźć odpowiedź...
Dawno nie byłam na rynku w Grudziądzu, a dziś niestety czeka mnie wycieczka samochodem w tamte okolice. Chciałabym zaparkować na tym dużym parkingu na Pańskiej. Ktoś mi powie jak aktualnie wygląda tam organizacja ruchu od momentu wjazdu z Groblowej w Murowa, później Starorynkowa (plac miłośników astronoma), ratusz, Spichrzowa i następnie wlasnie parking na Pańskiej oraz wyjazd z niego? Czy jazda przez ulicę przy rynku nadal jest niemożliwa pomimo braku kawiarenek i trzeba jechać jakimiś objazdami?
Dzięki za pomoc

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 06:15:35

Ryneczek lidla prosto

#3 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 07:02:43

Jeśli ma Pani uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi ,potocznie zwanymi prawem jazdy,to znaki drogowe powinny być dla Pani rozpoznawalne...  Poza tym, posługując się językiem polskim .zawsze można zapytać się przechodnia o drogę...miłej podróży! P.S.uwaga na straż miejską... ci są bezlitośni w kwestii mandatów za złe parkowanie  :)

#4 ~Roma~

~Roma~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 08:45:54

Jeśli ma Pani uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi ,potocznie zwanymi prawem jazdy,to znaki drogowe powinny być dla Pani rozpoznawalne... Poza tym, posługując się językiem polskim .zawsze można zapytać się przechodnia o drogę...miłej podróży! P.S.uwaga na straż miejską... ci są bezlitośni w kwestii mandatów za złe parkowanie :)

Czyli nie wiem, ale się wypowiem. Za takie rady podziękuję. Chcę wiedzieć, czy można tam po ludzku przejechać przez uliczki i zaparkować na parkingu, czy w ogóle nie pchać się na rynek i marnować czas na objazdy i próby zaparkowania gdziekolwiek. Paranoja, że w ogóle o coś takiego w samym środku naszego miasta trzeba pytać, bo ciągle zmiany i blokady...

#5 ~Wacek~

~Wacek~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 09:16:46

Czyli nie wiem, ale się wypowiem. Za takie rady podziękuję. Chcę wiedzieć, czy można tam po ludzku przejechać przez uliczki i zaparkować na parkingu, czy w ogóle nie pchać się na rynek i marnować czas na objazdy i próby zaparkowania gdziekolwiek. Paranoja, że w ogóle o coś takiego w samym środku naszego miasta trzeba pytać, bo ciągle zmiany i blokady...

Pani ~ Roma~tez wybieram się do miasta, tylko proszę napisać o której pani będzie jechała autem ,bo z takim niedzielnym kierowcą nie chciałbym się spotkać na trasie.

Jak to się jeździ po ludzku - w/g. pani

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 09:38:23

:lol: :lol: :lol: ludzie!!!! Grudziądz to nie Paryż. :D

#7 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 09:45:56

Jak na moje,to od początku temat wyglądał mi na sfingowany  :) Wypowiedziałem się szczerze ,a ta odpowiedź utwierdza mnie w pierwotnym odczuciu  :) Powodzonka :)  

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 09:52:56

Jak dla mnie jesteś tępa dzida z prowincji ;) . A teraz zgłoś mój wpis gdzie trzeba. 

ps Jedziesz do centrum, szukasz wolnego miejsca i po sprawie, nawet przy przychodni masz miejsce.

Bądź milsza i  częściej się uśmiechaj. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych