Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jak dbać o stopy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Basiaczek~

~Basiaczek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 12:37:26

Jeśli chodzi o pielęgnację stóp to przetestowałam już dziesiątki produktów. Potrzebuję solidnej regeneracji, ale nie cierpię jeśli krem zostawia lepkość na stopach, przez którą mam wrażenie jakbym miała je brudne:O Długo szukałam takiego, który jednocześnie odżywi, ale szybko się wchłonie. Moim nr 1 jest zdecydowanie krem maska przeciw zrogowaceniom z efektem eksfoliującym Comfort od Bielendy. 

#2 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 11:54:36

Polecam stosowanie preparatu regenaracyjnego od Bielendy z serii ANX silver podo expert od Bielendy. Preparat zawiera mocznik 20% i u mnie sprawdził się bardzo dobrze. Warte zaznaczenia jest to, że regularnie stosowany działa nie tylko objawowo, ale i profilaktycznie. 5+ :P

#3 ~Deina~

~Deina~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 21:06:14

A używałyście tych masek z Scholla w formie skarpetek? Nie wiem, czy to jakaś nowość, ale mi wcześniej nie rzuciły się w oczy - kupiłam wersję z olejkiem kokosowym i jestem pozytywnie zaskoczona tym, jak po jednym już razie poprawiła się kondycja moich stóp. A latem wiadomo, różnie z tym bywa. 

#4 ~Stanisława~

~Stanisława~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 12:20:15

Bielenda ma fajny krem - opatrunek na pękające i zrogowaciałe pięty. Polecam, można go kupić w wielu wiodących dorgeriach i nie kosztuje dużo. Mi badzo pomógł ze stopami

#5 ~Barbra~

~Barbra~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 08:10:02

Ja stosuję peelingi i krem glicerynowy, aktualnie do AVA, stopy mam zadbane, nawilżone, miękkie. No i koniecznie zawsze dbam o ładny padicure.

#6 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 16:26:57

Proponuje dziewczęta sprawdzić sobie kremik regenerująco-zmiękczający do suchej i szorstkiej skóry stóp z serii silver podo Expert od Bielendy. Bardzo fajny krem, który nie tylko wygładza i zmiękcza, ale i niweluje zapach potu 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych