Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jac Trans Radoszki

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Firma Jac Trans Radoszki~

~Firma Jac Trans Radoszki~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 21:25:37

Uważajcie na firmę spedycyjne Jac Trans Radoszki. Daje umowę zlecenie bez diety. Spanie jest w busie na siedzeniach. Spedytorka nie zna języka obcego tylko potrafi powiedzieć że musicie sami dać radę. Na początek wyjazdy są 3 dniowe potem 5 dniowe.

#2 ~Grudziądz~

~Grudziądz~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 15:55:28

Tak samo pracowałem w tej firmie jednym słowem dno.

#3 ~Adi~

~Adi~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 13:32:40

Firma dobrze zorganizowana, pracowałem tam przez 6 miesięcy i nie żałuje. Panowie wyżej chyba chcą popsuć opinie bo 5 dniowe wyjazdy nigdy mi się nie zdarzyły, a jeżeli pracuje się sumiennie to wszystko jest git

#4 ~Nowe miasto lubawskie~

~Nowe miasto lubawskie~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 12:47:43

Firma transportowa tragedia. Właściciel nie szanuje pracowników spedytorka nie zna języków obcych samemu wszystko trzeba sobie załatwić. Pytanie od czego jest spedytorka.?

#5 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 08:43:35

Żenada pracowałem tam prawie rok. Szef człowiek o dwóch twarzach zero poszanowania dla pracownika nic tylko nerwy. Każdy grosz liczony oszczędzanie na wszystkim czasem pracownikom potrąca za uszkodzenia samochodu. Spedytorka? Jaka spedytorka? Kobieta która z płaczem dzwoni do kierowcy że już nie wytrzymuje-bardziej wygląda to jak jakis romans.trasy 5 dni bo nic nie potrafiła znaleźć na powrót i stanie na zadupiu po 24godziny nawet na dojazd na parking kasy żałują. Zamknąć to w CH*lere

#6 ~Kierowca 1~

~Kierowca 1~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 11:54:17

Wszystko opisane powyżej nic dodać nic ująć. Poprostu firmę tylko zamknąć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych