Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jac Trans Radoszki

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Firma Jac Trans Radoszki~

~Firma Jac Trans Radoszki~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 21:25:37

Uważajcie na firmę spedycyjne Jac Trans Radoszki. Daje umowę zlecenie bez diety. Spanie jest w busie na siedzeniach. Spedytorka nie zna języka obcego tylko potrafi powiedzieć że musicie sami dać radę. Na początek wyjazdy są 3 dniowe potem 5 dniowe.

#2 ~Grudziądz~

~Grudziądz~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 15:55:28

Tak samo pracowałem w tej firmie jednym słowem dno.

#3 ~Adi~

~Adi~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 13:32:40

Firma dobrze zorganizowana, pracowałem tam przez 6 miesięcy i nie żałuje. Panowie wyżej chyba chcą popsuć opinie bo 5 dniowe wyjazdy nigdy mi się nie zdarzyły, a jeżeli pracuje się sumiennie to wszystko jest git

#4 ~Nowe miasto lubawskie~

~Nowe miasto lubawskie~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 12:47:43

Firma transportowa tragedia. Właściciel nie szanuje pracowników spedytorka nie zna języków obcych samemu wszystko trzeba sobie załatwić. Pytanie od czego jest spedytorka.?

#5 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 08:43:35

Żenada pracowałem tam prawie rok. Szef człowiek o dwóch twarzach zero poszanowania dla pracownika nic tylko nerwy. Każdy grosz liczony oszczędzanie na wszystkim czasem pracownikom potrąca za uszkodzenia samochodu. Spedytorka? Jaka spedytorka? Kobieta która z płaczem dzwoni do kierowcy że już nie wytrzymuje-bardziej wygląda to jak jakis romans.trasy 5 dni bo nic nie potrafiła znaleźć na powrót i stanie na zadupiu po 24godziny nawet na dojazd na parking kasy żałują. Zamknąć to w CH*lere

#6 ~Kierowca 1~

~Kierowca 1~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 11:54:17

Wszystko opisane powyżej nic dodać nic ująć. Poprostu firmę tylko zamknąć.

#7 ~Szukam pracy~

~Szukam pracy~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 08:35:27

Znowu jest ogłoszenie w sprawie pracy. Duża rotacja pracowników.

#8 ~Grudziądz~

~Grudziądz~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 09:40:27

Ludzie uważajcie na to firmę.

#9 ~Grudziądz~

~Grudziądz~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 09:40:37

Ludzie uważajcie na to firmę.

#10 ~Kiero~

~Kiero~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 12:52:09

Dobra firma, wystarczy byc uczciwym i dobrym kierowcą a nie paja**m co wsiada za kolko i sie za pana swiata uwaza

#11 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 12:02:24

Jakiego pana świata człowieku. A gdzie się podział szacunek dla pracownika ? Gdzie rzetelne wypłaty i prawdziwy spedytor? Nie wspomnę o reszcie. Pajacem to jest pupilek Jacka co upija się w Niemczech i stoi kilka dni a i tak miał najlepsze trasy

#12 ~Grudziądz~

~Grudziądz~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 14:18:32

Wyżej co jest opisane to wszystko prawda. Po prostu uważajcie na firmę jac trans. Z mojej strony to wszystko. Pozdrawiam

#13 ~Kiero~

~Kiero~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 09:26:42

Mordo co do wypłat to się nie przyczepiaj bo znajdź mi firmę gdzie masz wyższe stawki i takie trasy, to że chcesz mieć wszystko na tacy to nie mój problem. I nie zmieniaj tematu o jakiegoś kierowcę bo mnie on nie obchodzi, idź mu to powiedz w twarz a nie kozaczysz w necie, pozdro

#14 ~-kiero——~

~-kiero——~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 09:54:49

Do Grudziądz.....kolego z Grudziądza przypomnij sobie, że wszystko Ci pasowało w firmie dopóki komornicy nie zaczęli przysyłać do szefa pism, żeby ściągał Twoje zadłużenia, których miałeś nie mało ......z tego co pamietam kolego jak jeździłeś z nami to miałeś lepsze trasy jak my więc to raczej Ty byłeś pupilkiem....dobra rada dla Ciebie....jak jesteś taki cwany i nie masz honoru i dupę umiesz komuś w necie obrobić to bądź mądry i pospłacaj swoje długi....pozdrawiam

#15 ~Grudziądz~

~Grudziądz~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 20:49:17

Do Grudziądz.....kolego z Grudziądza przypomnij sobie, że wszystko Ci pasowało w firmie dopóki komornicy nie zaczęli przysyłać do szefa pism, żeby ściągał Twoje zadłużenia, których miałeś nie mało ......z tego co pamietam kolego jak jeździłeś z nami to miałeś lepsze trasy jak my więc to raczej Ty byłeś pupilkiem....dobra rada dla Ciebie....jak jesteś taki cwany i nie masz honoru i dupę umiesz komuś w necie obrobić to bądź mądry i pospłacaj swoje długi....pozdrawiam

#16 ~Grudziądz~

~Grudziądz~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 20:51:43

Chłopie co ma piernik do wiatraka. Moim zdaniem firma jest wielka tragedia. Ludzie uważajcie na firmę. Pozdrawiam

#17 ~Hhhh~

~Hhhh~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 16:46:40

Piernik do wiatraka? To ty gościu coś o jakimś kierowcy gadasz co nie jest związane z tematem

#18 ~Bolo~

~Bolo~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 16:19:13

Gościu skoro się prujesz że ktoś miał lepsze trasy to widocznie jeździsz jak piz*a i nie zasługujesz

#19 ~Kierowca1111~

~Kierowca1111~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2019 - 08:12:39

Tak czytam sobie, że ktoś się czepia o to, że kierowca musi płacić za uszkodzenia samochodu, a niech mi ktoś powie czy jakby ktoś pożyczył od was samochód i go rozwalił z jego winy to czy nie chcielibyście za to pieniędzy? Łatwo mówić koledzy...

#20 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 09:09:29

Ja sobie tak czytam ale dużo opisów jest ze strony firmy jac trans. Widzę że jakby było dobrze czyli super firma to ludzi nie pisaliby. Też słyszałem o tej firmie i dużo jest prawdy (brak diet, spedytor nie zna języka, zabieranie kluczyków od auta prywatnego, lepsze trasy, spanie na siedzeniach auta i itp.).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych