Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ja głosuję na Zbigniewa Adamczyka do Senatu.

108 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2019 - 12:03:24

Znam pana Adamczyka i oddam na niego swój głos do Senatu. Dzięki zaangażowaniu Zbigniewa Adamczyka w zbiórkę podpisów w obronie OPEC Grudziądz i  jego mieszkańcy  nie zostali okradzeni na kwotę 200 mln zł. Sam pan Adamczyk zebrał w referendum w obronie OPEC-u na potrzebną liczbę 8400 podpisów,  4684 podpisów,  ponadto Z. Adamczyk walnie przyczynił się do obrony Solanek , które próbował sprzedać m.in. Robert Malinowski. Pan Adamczyk zgłaszając do  obwodowych komisji wyborczych w każdych wyborach ok. 180 ludzi w samym Grudziądzu, oraz ok. 100 ludzi w pow grudziądzkim  przyczynia się bardzo do pomnożenia ich zasobów finansowych.Co zrobili dla Grudziądzan jego konkurenci do senatu ? Sami sobie odpowiedzcie ! 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2019 - 12:08:59

Znam pana Adamczyka i oddam na niego swój głos do Senatu. Dzięki zaangażowaniu Zbigniewa Adamczyka w zbiórkę podpisów w obronie OPEC Grudziądz i  jego mieszkańcy  nie zostali okradzeni na kwotę 200 mln zł. Sam pan Adamczyk zebrał w referendum w obronie OPEC-u na potrzebną liczbę 8400 podpisów,  4684 podpisów,  ponadto Z. Adamczyk walnie przyczynił się do obrony Solanek , które próbował sprzedać m.in. Robert Malinowski. Pan Adamczyk zgłaszając do  obwodowych komisji wyborczych w każdych wyborach ok. 180 ludzi w samym Grudziądzu, oraz ok. 100 ludzi w pow grudziądzkim  przyczynia się bardzo do pomnożenia ich zasobów finansowych.Co zrobili dla Grudziądzan jego konkurenci do senatu ? Sami sobie odpowiedzcie ! 

Ja zagłosuję na Z. Adamczyka choćby dlatego , że jest on krajowym przewodniczącym Związku Słowiańskiego .Pokażcie mi innego Grudziądzanina lub Grudziądzankę , którzy są tak docenieni w jakimkolwiek ugrupowaniu politycznym.

#3 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 08:56:34

Ja zagłosuję na Z. Adamczyka choćby dlatego , że jest on krajowym przewodniczącym Związku Słowiańskiego .Pokażcie mi innego Grudziądzanina lub Grudziądzankę , którzy są tak docenieni w jakimkolwiek ugrupowaniu politycznym.

Dzięki adamczykowi , który w kazdych wyborach zgłasza do Obwodowych komisji wyborczych w Grudziądzu ok. 180 ludzi , w powiecie grudziądzkim ok. 100 ludzi mam gwarancję, że wybory są pod niezależną kontrolą. 13 października dzieki panu Adamczykowi będę zasiadała w OKW w Grudziądzu  

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 09:04:03

Nawet by mi przez myśl nie przeszło by głosować na Adamczyka. Osiągnie jakieś 0,4% i to i tak dla niego sukces. Nigdy na Adamczyka, podobnie jak nigdy na kogoś z PIS-u

#5 ~bzyk bzyk :))~

~bzyk bzyk :))~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 09:04:51

Dzięki adamczykowi , który w kazdych wyborach zgłasza do Obwodowych komisji wyborczych w Grudziądzu ok. 180 ludzi , w powiecie grudziądzkim ok. 100 ludzi mam gwarancję, że wybory są pod niezależną kontrolą. 13 października dzieki panu Adamczykowi będę zasiadała w OKW w Grudziądzu  

A jak się odwdzięczysz ?? ;)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 09:07:09

Nawet by mi przez myśl nie przeszło by głosować na Adamczyka. Osiągnie jakieś 0,4% i to i tak dla niego sukces. Nigdy na Adamczyka, podobnie jak nigdy na kogoś z PIS-u

Może  mieć  tylko  0.1 ale  ważne  że  porządku  pilnuje.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 09:07:11

Czy w ogóle są jakieś ulotki banery tego ''kandydata '' ?

Żeby chociaż  fizjonomię zobaczyć czy  zaufania godna  ??

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 09:07:52

Zbigniew Adamczyk : Przewodniczący KPN w Grudziądzu w latach 1991-95. Przewodniczący WZZ Sierpień 80 oraz partii PPP. Obecnie przewodniczy Związkowi Słowiańskiemu ( str. www Związek Słowiański.pl.) W okresie PRL nie należał do PZPR, ZSL, SD. Babcia Z. Adamczyka,  Władysława była łączniczką AK w Oddziale "Szarego"-Hedy, zaś jego dziadek Ignacy, był żołnierzem -wywiadowcą w oddziale mjr. Henryka Dobrzańskiego- Hubala. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 09:12:04

Zbigniew Adamczyk : Przewodniczący KPN w Grudziądzu w latach 1991-95. Przewodniczący WZZ Sierpień 80 oraz partii PPP. Obecnie przewodniczy Związkowi Słowiańskiemu ( str. www Związek Słowiański.pl.) W okresie PRL nie należał do PZPR, ZSL, SD. Babcia Z. Adamczyka,  Władysława była łączniczką AK w Oddziale "Szarego"-Hedy, zaś jego dziadek Ignacy, był żołnierzem -wywiadowcą w oddziale mjr. Henryka Dobrzańskiego- Hubala. 

Mój dziadek  to kiedyś był mojej babci narzeczonym :lol:

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 09:12:07

Napisz swój cały życiorys!:)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 09:26:13

Jakieś wiarygodne dane niech poda, a nie  bajeczki.

Skoro tacy bohaterowie  to dlaczego nic o nich nie ma  konkretnego,  tylko jakieś niewiarygodne  brednie anonima  ?

Linki, fotografie dowody  prosimy !

Bo przy takich bajeczkach  to prognozuję   wynik  wyborczy na 00, 1 %

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 09:52:41

Izabel kiedy ślub

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 09:58:19

cytuje klasyka;

kompinuj kompinuj,  frajerze bez szans

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 10:03:42

Skoro tacy bohaterowie  to dlaczego nic o nich nie ma  konkretnego,  tylko jakieś niewiarygodne  brednie anonima  ?

Odsyłam do książki o majorze Dobrzańskim -Hubalu.Wieś Hucisko ob. pow Przysucha.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 10:06:25

Ch....j w du....pę Malinowskiej chołcie PO chienom.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 10:16:08

podaj adamczyka do sadu czy kłamie i licz się z pozwem od niego .Pragnę bardzo zeby adamczyk zobaczył na rozprawie sądowej twoja twarzyczkę.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 10:17:17

cytuje klasyka;

kompinuj kompinuj,  frajerze bez szans

13 października oddam swój głos na pana Zbigniewa Adamczyka.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 10:17:29

1 listopadowy pokaz mody cmentarnej.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 10:19:41

Ten adamczyk mnie wku...a , broń mnie święty bolku- kapusiu od narodowców.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 10:21:31

Stał kiedyś nad mogiłą endriu pewien flejtuch   obszarpaniec i patriotę udawał  a to  łapciuch był

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych