Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 09:58:53

Oj ,żeby tylko wyłączyli ten system choć na parę dni, to się trochę pojezdzi. Teraz tylko od świateł do świateł , główne ulice to dramat. Zamiast ustawić tak żeby kierowcy mieli zielone , to jest ustawione odwrotnie.  dziś trzeba jechać 80/h żeby mieć zielone, to jakaś schizofrenia , albo celowe działanie Zarządu Dróg (a może to prikas odgórny bo spalamy więcej paliwa i wchodzi do budżetu podateki  akcyza????????).

#2 ~ssss~

~ssss~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 10:43:32

Oj ,żeby tylko wyłączyli ten system choć na parę dni, to się trochę pojezdzi. Teraz tylko od świateł do świateł , główne ulice to dramat. Zamiast ustawić tak żeby kierowcy mieli zielone , to jest ustawione odwrotnie.  dziś trzeba jechać 80/h żeby mieć zielone, to jakaś schizofrenia , albo celowe działanie Zarządu Dróg (a może to prikas odgórny bo spalamy więcej paliwa i wchodzi do budżetu podateki  akcyza????????).

Masz racje, jadę sobie uczciwie 50km/h i wszyscy co mnie wyprzedzają przejeżdżają na zielonym, a ja stoję jak frajer na światłach, płacąc za przestrzeganie przepisów.

#3 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 14:58:28

ITS to bzdura Bruski wywalił pieniądze w błoto .tramwaje w fordonie stają na każdych swiatłach.

#4 ~wkurzony~

~wkurzony~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 10:23:51

Niech Zarząd Dróg wyłączy światła o 22.00 na przejściu dla pieszych na ul. Jagiellońskiej przy ul. Wyczółkowskiego, bo ludzie stoją jak wazony oczekując na światło zielone kiedy akurat można  bezpiecznie przejść. Wkurzają mnie ci inżynierowie od sygnalizacji świetlnych.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: its, światła

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych