Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Inwestycja w złoto

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marek721

Marek721

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 20 styczeń 2020 - 14:23:56

Znacie jakieś oferty, gdzie można kupić złoto w sztabkach i można liczyć na pewne źródło? Temat trudny bo można się pewnie naciąć jak się kupuje z niesprawdzonych źródłem. Niestety oszustów nie brakuje i tak się zastanawiam nad jakimś pewnym źródłem, gdzie będzie można liczyć na to, że produkty będą miały jakieś certyfikaty itp.?

#2 Domis

Domis

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 22:52:07

Znacie jakieś oferty, gdzie można kupić złoto w sztabkach i można liczyć na pewne źródło? Temat trudny bo można się pewnie naciąć jak się kupuje z niesprawdzonych źródłem. Niestety oszustów nie brakuje i tak się zastanawiam nad jakimś pewnym źródłem, gdzie będzie można liczyć na to, że produkty będą miały jakieś certyfikaty itp.?

najlepszą inwestycją są złote monety bo łatwo zbywalne, w małym stopniu podrabiane a sztabki ciężko sprawdzić dokładnie bo środek może być czymś innym wypełniony

#3 ~Tadek~

~Tadek~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 11:14:52

W tej chwili chyba najlepiej wygląda oferta przygotowana przez mennica24.pl  . Mają najlepszą cenę jeśli chodzi o złoto inwestycyjne, sprzedają w różnych formułach więc też pod tym kątem można dopasować do tego jakie ma się konkretnie oczekiwania. Jak zależy ci na czasie to przesyłki też sa tutaj szybko realizowane.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych