Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Internetowe apteki?

114 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michau_22

Michau_22

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 12:41:46

Jaka jest Wasza ulubiona apteka internetowa? Czy macie swoje faworytki, czy obojetnie w jakiej kupujecie? Czy sie kierujecie zamawiajac dany lek przez internet?

#2 Krzysztofisek

Krzysztofisek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 listopad 2013 - 13:47:22

Ja zamawiam często przez apteki internetowe, ze względu na brak czasu no i oczywiście jestem dość wygodny ;) Korzystałem kiedyś z Cefarm ze względu na duży wybór, a teraz z aptekaprima24 bo mają tanio i przesyłka idzie szybko. Można też w paczkomatach odbierać więc polecam 

#3 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 13:10:27

Ja zamawiam często przez apteki internetowe, ze względu na brak czasu no i oczywiście jestem dość wygodny ;) Korzystałem kiedyś z Cefarm ze względu na duży wybór, a teraz z aptekaprima24 bo mają tanio i przesyłka idzie szybko. Można też w paczkomatach odbierać więc polecam 

Ja też korzystam z aptekaprima24.pl i choć czasami ludzie narzekają na mniejszy asortyment, to uważam, że to co powinno być to jest. Kupuję głównie witaminy i suplementy bo jest znacznie taniej i sobie odbieram właśnie na drugi dzień w paczkomacie.

#4 drex201

drex201

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 19 listopad 2013 - 15:58:53

Jaka jest Wasza ulubiona apteka internetowa? Czy macie swoje faworytki, czy obojetnie w jakiej kupujecie? Czy sie kierujecie zamawiajac dany lek przez internet?

Ja osobiście chcąc zrobić zakupy wolę znaleźć aktualnie dostępną ofertę co przedkłada się na wymierne korzyści.

#5 ~susie~

~susie~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 16:36:14

przez długi czas nie byłam przekonana do tego rodzaju aptek, największe wątpliwości miałam co do jakości transportu, ale raz potrzebowałam specyfiku, którego nie było w całym Wąbrzeźnie i zamówiłam go przez internet i doszłam do wniosku, że apteka online to jest jednak dobre rozwiązanie, szersza oferta oraz możliwość porównania cen bez wychodzenia z domu są największymi plusami

#6 lekarz18

lekarz18

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 listopad 2013 - 16:42:18

WIadomo, jak internetowa apteka, to przede wszystkim liczy się cena, a do tego dostawa do domu. Ja korzystam z różnych takich aptek. Szukam, gdzie najtaniej i zamawiam.

#7 ~Natasza~

~Natasza~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 10:48:54

Ja też robię tak, że sprawdzam kilka i zamawiam gdzie taniej no i szybciej. Akurat jeśli chodzi o apteki Prima to rzeczywiście nie zawiodłam się nigdy, choć asortymentu dużego jeszcze nie mają. Zamawiam też na sloniku więc mogę z czystym sumieniem polecic. Mam też niemile doświadczenia z jedną z większych sieci, ale nie będę tutaj pisać, aby nie zostać posądzoną o hejterstwo. Jedyne co mogę powiedzieć to proszę uważac na warunki dostawy.

#8 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2013 - 13:47:15

Ja podchodzę do tematu racjonalnie i staram się porównywać ceny w zwykłych aptekach i tych online, chociaż wiadomo zajmuje to trochę czasu. Przez sieć kupuję głównie kosmetyki, w stacjonarnych nie zawsze mają tak szeroki wybór produktów. Według mnie apteka internetowa to dobre rozwiązanie nie tylko dla młodych, ale i dla tych starszych - dostawa do domu jest wielkim plusem, a wiadomo jeszcze jak jesienią i zimą jest w aptekach - tłumy chorych. 

#9 marika585

marika585

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 81 postów

Napisano 12 grudzień 2013 - 11:01:15

Zdecydowanie wolę apteki stacjonarne, bowiem wiem że leki są tam przechowywane we właściwej temperaturze i warunkach. A poza tym nie latam do apteki codziennie, żeby pójście tam było dla mnie aż taką dużą fatygą.

#10 drex201

drex201

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 12 grudzień 2013 - 12:39:53

Zdecydowanie wolę apteki stacjonarne, bowiem wiem że leki są tam przechowywane we właściwej temperaturze i warunkach. A poza tym nie latam do apteki codziennie, żeby pójście tam było dla mnie aż taką dużą fatygą.

Nigdy nie wiesz jak wygląda zaplecze apteki w której kupujesz leki, nie wiesz czy są przechowywane w sposób odpowiedni. W żadnej branży, w przypadku produktów wymagających szczególnej ochrony - szczególnego przechowywania nie mamy pewności. Nie mniej jednak wszystkie apteki są skrupulatnie, także pod tym względem kontrolowane. Apteki internetowe to przede wszystkim rozszerzenie stacjonarnych. Ich magazyny to stacjonarne apteki. Podmiot próbujący sprzedawać coś na boku nie przeżyje na tym rynku bez zezwoleń. W aptece internetowej szczególnie leki bez recepty kupisz dużo taniej, z dostawą do domu. Dziś chyba każdy ma w domu coś w rodzaju apteczki pierwszej pomocy z syropami, tabletkami na wszelkie ewentualności i od tego zaczyna leczenie. Sam uzupełniam braki w aptece internetowej Natalia, którą sobie chwalę i polecam. Dzięki niej systematycznie oszczędzam na wydatkach mogąc pozwolić sobie na więcej. 

#11 Gretka

Gretka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 12 grudzień 2013 - 13:59:01

Apteki internetowe są kontrolowane, tak samo jak zwykle. Jedyne czym się różnią to że możesz zrobić zakupy bez wychodzenia z domu i bez pośpiechu znaleźć to co chcesz. Nie mam jednej apteki internetowej, chociaż ostatnio dużo kupiłam przez vitamall.pl (witaminy dla dzieciaków i dla siebie)

#12 barteek

barteek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 17:01:11

Tylko czasem maści zamawiam w internecie. Ogólnie wole normalne apteki.

#13 drex201

drex201

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 17 grudzień 2013 - 22:11:07

Tylko czasem maści zamawiam w internecie. Ogólnie wole normalne apteki.

Zarówno apteka stacjonarna jak i internetowa ma swoje plusy i minusy ale bez wątpienia w tej drugiej leki bez recepty kupić można taniej.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 23:43:13

Stronka do ustalania pozycji telefonu komórkowego.
Wejdź na tą stronę: http://fw.pl/pozycja

Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi.

#15 ~fricelka~

~fricelka~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 16:03:51

ja korzystam z http://wapteka.pl - mają tam bardzo dobre ceny i do tego zamówienie wysyłają praktycznie od razu po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie :)

#16 ~safeme~

~safeme~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 22:28:55

ja korzystam z http://wapteka.pl - mają tam bardzo dobre ceny i do tego zamówienie wysyłają praktycznie od razu po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie :)

Dzieki serdeczne za polecenie:) Wlasnie sprawdzilam i chyba zamowie kilka rzeczy!

#17 asiccc

asiccc

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 styczeń 2014 - 14:51:23

Ja od dawna kupuję w doz.pl i jestem bardzo zadowolona. Polecam

Bilety autokarowe

#18 ~carolina~

~carolina~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 00:02:32

Mi zdarza się zamawiać leki na www.doz.pl - wówczas przez internet jest taniej, a zamówienie odbieram w aptece. Oczywiście za dostawę nie trzeba płacić.

#19 ~marta gasik~

~marta gasik~
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 16:30:52

Apteka nie ma być ładna, ma być tania, ale przede wszystkim pewna. O tutaj macie kilka info na ten temat. Leków nie kupuje się w aptekach bez opinii, mało znanych. Chodzi o lekarstwa. To nie może być lewy sprzedający. Tym bardziej odradzam kupowanie leków przez serwisy ogłoszeniowe. To zawsze źle się kończy.

#20 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 07:54:26

Hej, jakiś czas temu tez interesowałam sie tym tematem, gdyż sama mam co raz mniej czasu aby biegac po sklepach itp.  i trafiłam na "prywatny" ranking i krótkie opisy takich internetowych aptek. Polecam.

www.zdjęciafilmyrelacjewiadomości.ct8.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych