Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Internet do domu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 15:32:04

Witam. Chciałbym zmienić dostawcę internetu. Vectra jest oszustem. Wystarczy w godzinie wieczornej sprawdzić swoją prędkość internetu aby się przekonać, ze transfer jest poniżej 50%.

Z problemem borykam się kilka miesięcy, za każdym razem słyszę "jeszcze nie mamy sprzętu, nie wiem kiedy będzie poprawiony internet"

Z czego możecie polecić mi internet?

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 16:52:41

Witam. Chciałbym zmienić dostawcę internetu. Vectra jest oszustem. Wystarczy w godzinie wieczornej sprawdzić swoją prędkość internetu aby się przekonać, ze transfer jest poniżej 50%.

Z problemem borykam się kilka miesięcy, za każdym razem słyszę "jeszcze nie mamy sprzętu, nie wiem kiedy będzie poprawiony internet"

Nikt przy zdrowych zmysłach nie zmieni na radiowy................, po kablu z Vectry jest ok, po wifi zawsze będzie dużo niższy transfer.

#3 ~keno~

~keno~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 08:37:53

przejdz na tmoble, tylko w tej chwili już nie ma oferty bez limitu pobranych danych, ale ogolnie jest ok.. jeszcze play na karte internet tylko po wykorzystaniu danych zwalnia predkosc ale jest bez limitu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych