Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

INTERMAX obóz pracy

70 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~niewolnik~

~niewolnik~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 12:47:08

Pracowałem 1 dzień w firmie intermax na chełmińskiej 121.
Bez żadnej umowy, ani zapłaty kazali mi cały dzień pracować na taśmie od 5:45 do 13:45
Po całym przepracowanym dniu ani mi nie zapłacili ani nie zaproponowali umowy, kazali przyjść na drugi dzień na 5:45 to jakaś kpina
Praca jest na 3 zmiany, co tydzień są inne godziny w tym nocne od 24 do 6 rano, powiedzieli, że być może mi załatwią staż urzędu pracy, ale to po super znajomości (ktoś mnie polecił tej firmie), bo stażystów bardzo niechętnie biorą.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 13:10:19

Bez żadnej umowy, ani zapłaty kazali mi cały dzień pracować na taśmie od 5:45 do 13:45
Po całym przepracowanym dniu ani mi nie zapłacili ani nie zaproponowali umowy, kazali przyjść na drugi dzień na 5:45 to jakaś kpina
Praca jest na 3 zmiany, co tydzień są inne godziny w tym nocne od 24 do 6 rano, powiedzieli, że być może mi załatwią staż urzędu pracy, ale to po super znajomości (ktoś mnie polecił tej firmie), bo stażystów bardzo niechętnie biorą.

Czlowieku sie nie zastanawiaj tylko wal smialo do samego Prezesa czy nie wiadomo kogo i mow albo zaplata do reki i to natychmiast lub powiadamiasz PIP.

#3 ~niewolnik~

~niewolnik~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 13:14:38

Raczej już za późno bo pracowałem tam ze 2 tyg temu, ale chciałem przestrzec ludzi przed nimi

#4 ~niewolnik~

~niewolnik~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 13:17:01

Godziny nocne to oczywiście 21:45 do 5:45 czyli 8 godzin

#5 ~~GOŚĆ~~

~~GOŚĆ~~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 13:19:52

Święte słowa są jeszcze sądy. mam taką sama opinię o obozie pracy na Warynskiego. tam też nigdy nic nie wiadomo.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 13:22:51

Do Sądu iść z takimi śmiało. Jescze nie wszyscy sędziowie podkładają się bankom i korporacjom. Śmiało wołać o zapłatę, a może i coś więcej.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 13:28:37

Raczej już za późno bo pracowałem tam ze 2 tyg temu, ale chciałem przestrzec ludzi przed nimi

Nic nie jest za pozno. Najpierw wal smialo do tego obozu i zadaj natychmiastowej wyplaty za przepracowany okres.
Jak beda cos sapac idz na ul.Parkowa do PIPu i zglos, tam ci powiedza co dalej robic.
Dosc UPADLANIA ile mozna !!!

#8 ~Firma córka~

~Firma córka~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 13:42:21

Jak ci nie pasuje, to po co tam pracujesz ? Załóż INTERMAX BIS i staniesz po drugiej stronie barykady. Wtedy to będzie ci się podobało.. Szkoda, że nie dali ci już trzynastki, szkodliwego i czego tam tylko jeszcze ? Wam to tylko dawac. A jak się nie podoba, to cię trzyma. Idz na swoje... No ale wtedy tych zwoi trzeba miec więcej..

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 13:58:59

Kto jest właścicielem tej firmy i czym ona się zajmuje?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 14:27:55

Jak ci nie pasuje, to po co tam pracujesz ? Załóż INTERMAX BIS i staniesz po drugiej stronie barykady. Wtedy to będzie ci się podobało.. Szkoda, że nie dali ci już trzynastki, szkodliwego i czego tam tylko jeszcze ? Wam to tylko dawac. A jak się nie podoba, to cię trzyma. Idz na swoje... No ale wtedy tych zwoi trzeba miec więcej..

A ty co taki madry jestes ?
Pamietaj trzeba byc czlowiekiem a nie bydlakiem ?
Nie sztuka byc Pracodawca i upodlac ludzi korzystajac z okazji ze tu w tym miescie jest katastrofa.

#11 ~ha ha ha~

~ha ha ha~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 19:36:56

kto nie nosił teczki będzie nosił woreczki

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 13:22:00

zlodzieje

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 17:27:36

kto nie nosił teczki będzie nosił woreczki

Przy moim wyksztalceniu to TY gosciu musisz nosic nie woreczki a wory z ceglowkami !!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 17:32:21

Jak można zacząć pracę nie mając ŻADNEJ umowy? oO

#15 esfaler

esfaler

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 29 marzec 2010 - 18:58:05

Oj mozna mozna.Niektorzy Ci mowia ze potrzebuja pilnie a umowe spiszemy na nastepny dzien albo sprawdzimy Pana dzisiaj na tasmie.Jak komus zalezy na pracy to robi nie ma wyjscia

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 19:20:08

Nie szanują w ogóle pracowników w tej firmie, na przerwie śniadaniowej szefowa-brygadzistka wulgarnie odzywała się do pracowników oznajmiając im cytuję: "ty i ty zostaniecie dłużej po pracy i ch***". Ta pseudo firemka to zwykli wyzyskiwacze i byli aparatczyki PRL'u

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 10:28:59

Nie szanują w ogóle pracowników w tej firmie, na przerwie śniadaniowej szefowa-brygadzistka wulgarnie odzywała się do pracowników oznajmiając im cytuję: "ty i ty zostaniecie dłużej po pracy i ch***". Ta pseudo firemka to zwykli wyzyskiwacze i byli aparatczyki PRL'u

No jak by to na mnie trafilo i jakas tam brygadzistka mi powiedziala ze ma zostac to bym zostal az by sie osrala od razu w gacie.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 14:13:34

No jak by to na mnie trafilo i jakas tam brygadzistka mi powiedziala ze ma zostac to bym zostal az by sie osrala od razu w gacie.

Popieram to samo bym zrobila jak by jakas "Andzia" kazala zostac.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 11:12:26

żałosne to co tu przeczytałem... ta firma to jedna z lepszych na terenie grudziądza - nie zdarzyło się by wypłaty się opóźniały, by był jakiś wyzysk. Dodam tylko, że pracownicy fizyczni (szwaczki, operatorzy maszyn, magazynierzy) są pod "opieką" osób które za nie odpowiadają i to one potem się tłumaczą jeśli jest coś nie tak. Pracuje tu 3 lata i wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, jak jest sezon to wiadomo że się czasem pracuje dłużej ale jak idą święta czy też są piątki to prace można kończyć o 14 jeśli ma się wszystko zrobione. Dla całej reszty mądrali INTERMAX to jedyny, główny producent obuwia w Polsce marek: DOCKERS, BIG STAR, GABOR, CAMEL ACTIVE, SNIPE, GABOR, TOM TAILOR, CHRISTINE, CARDLY. Pracuje tutaj ok 80 osób więc ktoś kto nie zna tej firmy niech przemilczy zdania osób które przyszły tu pracować z CV napisanym na kartce w kratkę i wymaganiami....

#20 ~~Obserwator~~

~~Obserwator~~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 12:02:10

... Jak beda cos sapac idz na ul.Parkowa do PIPu i zglos, ...

Nieaktualne!
PIP przeprowadził się na ul. Piłsudskiego 51.

http://www.bydgoszcz...y_Grudziadz.htm

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych