Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Intemo

169 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 21:22:13

Witam serdecznie nie polecam firmy intemo w Piotrkowie Kujawskim. Pracowałam tam trzy mieciace i niestety warunki jakie tam panują są nie pomyślenia. Sama praca na produkcji nie jest zła. Ale caly zarząd, jak traktują ludzi to jest przegięcie. Żebym ja z płaczem chodziła do pracy. Nawet nie miałam szan na umowę bo dowiedziałam się że w tym roku napewno nie dostanę bo mają już wyczerpany limit kpina. A weekendy niby 100% płatne ale odciągnaja swoje więc naprawę nie polecam

#2 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 23:42:59

Oni tam ludzi jak śmieci traktują

#3 ~adx~

~adx~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 00:22:33

Sami sobie jestescie winni, Knur nadal Rzadzi ? pracowalem kiedys u tych deb***i, u tego psychola z Nowej Wsi na zmianie, za 5 zł na godzine, - smieli sie ze mnie, ze nie znam sie na maszynach, teraz zarabiam 4 tys miesiecznie i smieje sie wlasnie z tych ludzi ktorzy smiali sie kiedys ze mnie. Pozdrawiam ;)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 16:20:45

ogólnie tym wszystkim radziejowskim i piotrkowskim pracodawcom mówię ,,śsijcie mi pałę,, , ale prawdą jest też to,że ludzie sami ich tego nauczyli,trzeba takich podpier..dalac do odpowiednich instytucji,oni się wtedy ładnie wykosztują jak nie na łapówki to na kary.Z płaczem do pracy się nie chodzi ,poprostu nie umiecie się odezwac i tyle ,ja ostatnio jak szefa opier***iłem to wszyscy zadowoleni chodzili a szef nawet z biura nie wychodził.

#5 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 03:33:17

Ciekawe czy PIP wie jaka jest temperatura przy maszynach

#6 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 12:51:40

Syf i mogiła. Tam co się dzieje to tragedia. Ludzie są sami winni bo sami na siebie kabluja. Wredne zawistne baby, śmieją się z człowieka jak mają ciąże maszyny. Ten zakład jest patologiczny.

#7 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 12:53:28

A jak tam romanse z ukrainkami??

#8 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 13:07:02

A dobrze. Chociaz cipeczki maja wygolone. Dobrze loda obrobia. Ja tez robie lody i wsadzam w dupcie. Chetny to zapraszam.

#9 ~byly~

~byly~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 03:27:38

Co tam ukrainki jak romanse z polkami

#10 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 16:42:28

Tam to gówno jest

#11 ~Zuzia~

~Zuzia~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 12:28:57

Pracowałam tam przez 3 lata ,zwolniłam się .Atmosfera fatalna i niskie płace za ciężką pracę.Wielokrotnie dochodziło do sytuacji ,gdzie jedna kobieta obsługiwała trzy wtryskarki.Widzę ,ze do dziś nic się nie zmieniło.

#12 ~Szef~

~Szef~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 16:05:30

Ja też tam pracowałem.Ludzie,którzy tam pracują to jedna wielka porażka.Ale takich ludzi potrzeba,żeby mieli na kogo pracować w Bydgoszczy.Sami konfidenci i myślą,że pozjadali wszystkie rozumy a praca kończy się w Intemo! Dla przykładu podam,że póżniej pracowałem w firmie w Inowrocławiu,gdzie szef również był CWANIAKIEM i ludzie bardzo szybko gościa załatwili i nauczyli szacunku - wyłączyli maszyny,wstrzymali pilne zlecenia i Szef bardzo szybko poszedł po rozum do głowy.Ludzie to Wy tworzycie sobie to BAGNO!

#13 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 17:53:48

Wszystkich nie zwolnią bo kto bedzie im tam pracował. Ale tam nigdy nie będzie jedności

#14 ~Pakownia~

~Pakownia~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 20:36:32

Wszystkich nie zwolnią bo kto bedzie im tam pracował. Ale tam nigdy nie będzie jedności

Jak premie na święta ?

#15 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 17:03:03

Ja też tam pracowałem.Ludzie,którzy tam pracują to jedna wielka porażka.Ale takich ludzi potrzeba,żeby mieli na kogo pracować w Bydgoszczy.Sami konfidenci i myślą,że pozjadali wszystkie rozumy a praca kończy się w Intemo! Dla przykładu podam,że póżniej pracowałem w firmie w Inowrocławiu,gdzie szef również był CWANIAKIEM i ludzie bardzo szybko gościa załatwili i nauczyli szacunku - wyłączyli maszyny,wstrzymali pilne zlecenia i Szef bardzo szybko poszedł po rozum do głowy.Ludzie to Wy tworzycie sobie to BAGNO!

Brawo

#16 ~Oliwia~

~Oliwia~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 02:03:35

Jak premie na święta ?

Brak słów

#17 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 12:34:44

jak praca

#18 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 20:18:58

TAKA PLACA

#19 ~Były~

~Były~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 17:30:35

TAKA PLACA

Przestań pie..ć głupoty. Ludzie tam ciezko pracują. A traktowani są jak....

#20 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 21:47:07

masz racje

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych