Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

inni mogą...

a w Chełmży ?

956 odpowiedzi w tym temacie

#941 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 22:01:17

A mówią, że poczucie humoru to cecha ludzi inteligentnych!

#942 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 11:45:19

Czym Chełmża może zasłynąć w Polsce oprócz zabijania kotów na smalec i skórki, maltretowania psów, czy gwałcenia w pustostanach?

#943 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 12:41:03

Czym Chełmża może zasłynąć w Polsce oprócz zabijania kotów na smalec i skórki, maltretowania psów, czy gwałcenia w pustostanach?

A moze :) Słuchaniem muzyki na pizde w domach ogrodach i na działkach. Piciem tusz szczynow Tatry i żubra (najgorsze najtańsze zlewki) oraz piciem dynksu wiadomo od kogo hehe i paleniem skrętów z tytoniu pobieranego odpadu z produkcji w Rosji. Co jak zapalisz w domu to smord spalonych skarpet , i pleśni pomieszanej z gównem wisi w pomieszczeniu jeszcze kilka dni. Śmierdzą nawet palone na dworzu. Z tego słynie Chełmża.

#944 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 19:25:32

Normalnie w Chełmży jak w Las Vegas!

#945 ~Rychu~

~Rychu~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 20:43:18

Policja nie może sobie poradzić z tą chemżyńską patologią, no to może nowy komendant straży miejskiej kopnie to z pół obrotu.

#946 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 20:39:41

Coraz gorzej - brud, smród i patologia!

#947 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 20:46:16

Normalnie w Chełmży jak w Las Vegas!

chelmzyniaki swoich ATAKUJA

#948 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 20:52:17

[quote name="Rychu" post="3723681" timestamp="1564602198"]
Policja nie może sobie poradzić z tą chemżyńską patologią, no to może nowy komendant straży miejskiej kopnie to z pół obrotu.[/quotea z lewej niech zajadą. Paradoks? Nie sądzi nikt.

#949 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 20:58:16

A  w Chełmży jest jakaś policja?

#950 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 13:25:27

#951 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 20:05:27

A  w Chełmży jest jakaś policja?

Czy miejscowa policja pomogła Wam kiedyś w czymkolwiek, czy tylko w obowiązkach mają zniechęcanie do składania jakichkolwiek zawiadomień i umarzanie większości spraw?

#952 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 20:16:43

Oj weźmie się za was Ziobro, oj weźmie!

#953 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 16:08:15

Według chełmżyńskiej miary, to ja się dziwię dlaczego w Toruniu po 20 latach rządzenia wybrali ponownie Zaleskiego, przecież wydaje się, że nie zrobił prawie nic. Wybudował zaledwie jeden most, jedną motoarenę, wpuścił mnóstwo supermarkietów, jakby jeden nie starczył, wybudował kanalizacji za 18 mld złotych, której nie widać, podłączył Chełmżę do swojej oczyszczalni, żeby śmierdziało u niego, a nie u nas, centrum na Jordankach, którym się chwali - sfinansował tak naprawdę marszałek Całbecki, dalej w Toruniu nie ma metra, a nad Wisłą nie ma plaży, ani kibelków, trasa średnicowa jest ciągle niedokończona, na Bielawach nie wszystkie ulice są wyłożone kolorową kostką, na innych mnóstwo dziur, duże zakłady przemysłowe zostały zlikwidowane, na lotnisku ciągle nie mogą lądować Dreamlinery, miasto zadłużone do granic możliwości, stary most Piłsudskiego, mimo obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości jest nadal stary, Krzywa Wieża jest dalej krzywa, zamek krzyżacki jest w ruinie, jak cała Polska po 8 latach rządzenia przez PO.
Ja jako chełmżynianin (!) to nie wiem, co te toruńczyki w nim widzą.
Jakby wybrali kogoś z pisu, to by im Krzywą Wieżę wyprostował i Tojtoje nad Wisłą postawił!

#954 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 16:53:43

Czy miejscowa policja pomogła Wam kiedyś w czymkolwiek, czy tylko w obowiązkach mają zniechęcanie do składania jakichkolwiek zawiadomień i umarzanie większości spraw?

Ktoś próbował mnie okraść, zdołałem go przepłoszyć i zawiadomiłem policję. Powiedzieli, że nic się przecież nie stało, bo nic nie ukradł. Powiedziałem, żeby chociaż zdjęli odciski palców, ale oni, że nie ma takiej potrzeby. Po miesiącu,ktoś okradł sąsiadkę z naprzeciwka - policja dalej nie wie kto. Nie mają takiej potrzeby, żeby wiedzieć?

#955 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 01:44:19

Według chełmżyńskiej miary, to ja się dziwię dlaczego w Toruniu po 20 latach rządzenia wybrali ponownie Zaleskiego, przecież wydaje się, że nie zrobił prawie nic. Wybudował zaledwie jeden most, jedną motoarenę, wpuścił mnóstwo supermarkietów, jakby jeden nie starczył, wybudował kanalizacji za 18 mld złotych, której nie widać, podłączył Chełmżę do swojej oczyszczalni, żeby śmierdziało u niego, a nie u nas, centrum na Jordankach, którym się chwali - sfinansował tak naprawdę marszałek Całbecki, dalej w Toruniu nie ma metra, a nad Wisłą nie ma plaży, ani kibelków, trasa średnicowa jest ciągle niedokończona, na Bielawach nie wszystkie ulice są wyłożone kolorową kostką, na innych mnóstwo dziur, duże zakłady przemysłowe zostały zlikwidowane, na lotnisku ciągle nie mogą lądować Dreamlinery, miasto zadłużone do granic możliwości, stary most Piłsudskiego, mimo obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości jest nadal stary, Krzywa Wieża jest dalej krzywa, zamek krzyżacki jest w ruinie, jak cała Polska po 8 latach rządzenia przez PO.
Ja jako chełmżynianin (!) to nie wiem, co te toruńczyki w nim widzą.
Jakby wybrali kogoś z pisu, to by im Krzywą Wieżę wyprostował i Tojtoje nad Wisłą postawił!

i sralke przez Wisłę przeprowadził z rządową pomocą.

#956 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 11:11:40

Żeby tylko nasza rura nie pękła, bo sralka zarosła i nie ma już tej przepustowowości co kiedyś.

#957 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 10:06:10

Oj weźmie się za was Ziobro, oj weźmie!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych