Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile zarabia Jerzy Owsiak :: zobacz komentowany artykuł

169 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 18:01:50

Tak pan Owsiak robi dużo i pewnie zasłużył na godne wynagrodzenie ale inni też ciężko pracują i też dla dobra ogółu i takich pieniędzy nie zarabiają a w dodatku nikt im nie powie dziękuję więc nie ma co się tak podniecać owsiakiem

czy Ci inni też mogą się pochwalić takimi efektami swojej pracy jak p. Owsiak? Nie chodzi o to, by pracować ciężko, ale mądrze, efektywnie

#122 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 18:05:05

A ja nie przepadam za Owsiakiem, nie lubie go za charakter i za to jego "siema". Denerwuje mnie. Cyrk robi i dużo pieniedzy jest marnowane na głupoty. Fajnie ze zbiera pieniądze na ten sprzęt ktory ratuje życie, ale uważam że można by było to zrobić bez tego zbędnego cyrku. Pan Owsiak jest już w takim wieku, że staje się mało medialny. Starszy Pan w czerwonych spodniach co sie wydurnia.

Proszę bardzo, jak każdy z nas masz szanse robić wielkie rzeczy bez wydurniania się. Krytykować jest łatwo...

#123 SANDIEGO

SANDIEGO

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 30045 postów

Napisano 18 styczeń 2019 - 18:37:11

Proszę bardzo, jak każdy z nas masz szanse robić wielkie rzeczy bez wydurniania się. Krytykować jest łatwo...

Amerykanie mówią (i mają rację): "talk is cheap".  :wacko:

#124 ~RENIA~

~RENIA~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 18:38:10

• Jurek KOCHAMY CIE nie poddawaj sie Jestes WIELKI 

#125 ~mjb~

~mjb~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 20:03:40

Zgadzam się z Rejczel jeżeli chodzi o Owsiaka. Za dużo tandetnej reklamy i gadania, a za mało kontroli nad tym na co pieniądze z tych zbiórek są przeznaczane. Jaki z niego działacz charytatywny jeżeli jego zarobki brutto przekraczają zarobki polskiego prezydenta? To co opowiada Owsiak to nie się siema... ale ściema.

#126 ~Deni~

~Deni~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 20:23:33

Jurek rób swoje :)

#127 ~elle~

~elle~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 22:29:51

To wszystko prawda.on ma kase od nas.te 10 tysi to kropla jaka ma.a orkiestra tam tez ladnie bierze kasy. Ja tam dla zlodzieja na nic nie daje. Pisza ze gdyby nie owsiak to by sprzetu nie bylo,tak,moze,ale on z wlasnej kieszeni nic nie daje,tylko my wszyscy ludzie wplacamy,i rzadzi tymi pieniazkami.czesc dla szpitali i czesc do siebie,zeby bylo zycie jak paczek w masle. I to nie jest zadna zazdrosc tylko szczera prawda jak tam jest. Ludzie z calego swiata wplacaja a to jemu zaslugi zawdzieczaja,chore to,normalnie.

Daj na Caritas, tam 90% zabierają dla siebie.

#128 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 08:11:18

Trza było zostać Owsiakiem a nie zazdrościć! kopieta go za jego pomysł? Żal mi was pisiaki . :lol:

Dokładnie. Owsiak jest jedyną instytucją na którą wpłacam pieniądze wiedząc, że idą na dobre cele. Widziałam ile sprzętu z serduszkami jest w szpitalach. "MuremZaOwsiakiem"

#129 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 08:13:22

Daj na Caritas, tam 90% zabierają dla siebie.

Albo na "dwórki", albo na "nam się po prostu należało". Owsiak jesteśmy z Tobą.

#130 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 08:15:42

Zgadzam się z Rejczel jeżeli chodzi o Owsiaka. Za dużo tandetnej reklamy i gadania, a za mało kontroli nad tym na co pieniądze z tych zbiórek są przeznaczane. Jaki z niego działacz charytatywny jeżeli jego zarobki brutto przekraczają zarobki polskiego prezydenta? To co opowiada Owsiak to nie się siema... ale ściema.

A ile wpłaciłeś na Owsiaka? Może zamiast zazdrościć sam wymyśl jakąś pożyteczną akcję ...

#131 ~Pollak~

~Pollak~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 09:14:11

Kużwa. jak czytam te niektóre wypociny to aż srać mi się chce. Ma 10tysi to ma. Jestem za nim. to jest ikona WOŚP. I wara. Nie chcesz to nie dawaj jeden z drugim ćwoku. Inaczej DZBANIE

#132 ~pak pak pak~

~pak pak pak~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 09:52:32

Dobre, "Nigdy nie wziąłem złotówki z WOŚP", ale bierze kasę ze spółki żonki, której jedynym klientem jest WOŚP. Czyli nie wziął bezpośrednio z WOŚP, ale za pośrednictwem firmy żonki, która pewnie bierze jeszcze kolejne 30k miesięcznie już sobie brał.

Co do Caritasu, jak się czasem patrzyłem rano w Sandomierzu na korki spowodowane busami Caritasu z dziećmi potrzebującymi pomocy i opieki każdego dnia, to lód z serca topniał. W przeciwieństwie do Caritasu, nigdy nie widziałem na przykład ambulansu z logiem WOŚP, a pracowałem w dużym w Szpitalu. Widziałem natomiast sprzęt WOŚP, który leżał nieużywany, bo na serwis trzeba było czekać po pół roku i więcej (szpital nie mógł serwisować, nawet w autoryzowanych serwisach, bo nie łudźcie się, to nie jest własność szpitala, tylko dzierżawa... Znajdźcie sobie umowy "użyczenia" sprzętu WOŚPowego dla szpitali, to nabędziecie troszkę innego spojrzenia).

#133 ~Kazz~

~Kazz~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 11:25:14

Dziś wieki człowiek popełnił wielki błąd, nie rezygnuj bo jak nie ty to kto nam Pomorze Owsiak.... Kto?

#134 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 15:46:04

Od kilku dni tylko pieprzenie o Owsiaku ..na Boga, czy na swiecie nic się innego ciekawszego i ważniejszego nie dzieje??????????? Zlitujcie się!!!!!!!!! zachowujecie się jakby to był Wasz Bóg normalnie;/ paranoja... chcecie pomóc, to wejdzcie na siepomaga czy inne takie strony... bez owsiaka świat może naprawdę istnieć, dacie wiarę????

Poza tym wielkie mi odejście jakw zarządzie dalej zostają jego krewni;/ cyrkowiec roku

#135 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 15:49:00

Jurek rób swoje :)

Jezu ..zachwujecie się wszyscy jak w jakiejś sekcie... NFZ daje sto razy tyle co pieniądze z fundacji WOŚP a tu wielki płacz za owsiakiem.Poczytajcie sensowne artykuły o tym , że sam sprzęt wiosny nie czyni. Owsiak zbiera kasę na to co widać, a nfz tak naprawdę raduje wam te cholerne tyłki,a  wszyscy myślą, ze żyją bo jest Pan Jurek.... ludzie... otwórzcie umysł !

#136 ~dzoimo~

~dzoimo~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 18:06:44

Jezu ..zachwujecie się wszyscy jak w jakiejś sekcie... NFZ daje sto razy tyle co pieniądze z fundacji WOŚP a tu wielki płacz za owsiakiem.Poczytajcie sensowne artykuły o tym , że sam sprzęt wiosny nie czyni. Owsiak zbiera kasę na to co widać, a nfz tak naprawdę raduje wam te cholerne tyłki,a  wszyscy myślą, ze żyją bo jest Pan Jurek.... ludzie... otwórzcie umysł !

Muszę sprostować - nawet jeśli w tym roku uda się zebrać WOŚP 100 mln zeta to będzie to niecały promil ( jedna tysięczna !!! ) tego co wyda NFZ . To czego się nie mówi to to , że sprzędtu służba zdrowia ma już za dużo ( braki tylko w niektórych sektorach) a problemem jest brak kasy na kontraktowanie usług - i tutaj jest bardzo dużo do zrobienia.

#137 ~Bateria~

~Bateria~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 20:37:59

Hahaha.. Ale jaja. Owsiak będzie dalej kierował Orkiestrą, po takiej wtopie... No chyba, ze to nie byla wtopa... Tylko dobrze wykonane zadanie...?

#138 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 21:30:25

Dzieki WOŚP moje dzieci żyją!!!! Zarówno synek jak i córeczka urodzili się za wcześnie! Mam dwoje wspaniałych, zdrowych dzieci i gdyby nie sprzęt zakupiony przez Jurka Owsiaka porostu by nie przeżyli!!! Bo co nam z wiedzy i dużych kwalifikacji lekarzy jak brak podstawowych urządzeń podtrzymujących życie tak małych istot...
Oczywiście NFZ również pewnie kupuje sprzęt no i dobrze bo po to przecież jest prawda...? Tylko dlaczego cały sprzęt w szpitalu o 3 stopniu referencyjności (najwyższym) na oddziale OIOM dla noworodków jest oklejony serduszkami WOŚP! Otóż dlatego ze porostu NFZ nie stać na taki sprzęt!! Podczas wielotygodniowego pobytu w szpitalu sporo można się dowiedzieć i samemu ocenić!!! Brakuje nawet na podstawowe środki czystości....

#139 ~Lenka~

~Lenka~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 22:12:33

Nie słucham radia, nie oglądam TVP, mam własny rozum. Jak chcę komuś pomóc to wykonuję np. darmowe usługi. Inni myślą, że wrzucając 10 zeta do puszki i przyklejając sobie serduszko na czole odkupili duszę na najbliższy rok. Sama działalność Owsiaka mi zwisa, przeszkadza mi natarczywe reklamowanie WOŚP na każdym kroku, od strony banku w którym jestem, poprzez spam na telefonie, skrzynce e-mail i puszki przy kasach sklepowych, nie mówiąc już o darach na cele orkiestry w stylu śmierdzących skarpetek od znanego celebryty

#140 ~Lenka~

~Lenka~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 22:14:22

Wreszcie jakiś zdrowy głos rozsądku w tym zbałwanionym i ogłupiałym stadzie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych