Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile zarabia Jerzy Owsiak :: zobacz komentowany artykuł

169 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 19:17:39

Godne pożałowania. Jakby było jak mówi to dlaczego Nie pokaże sprawozdań.zgodnie z wyrokiem .dla czego wpada w szał kto ktoś pyta.normalny uczciwy człowiek pokazał by te papiery aby uciąć wszelkie spekulacje na jego temat..A tak dalej gra idiote.jak on uczciwy.

Proszę zatem o pokazanie swoich zarobków, wysokość stawki a takze odpowiednie pisma, tu na forum. Chcę wiedzieć bo czemu nie.

#102 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 19:37:23

Boze drogi. Zarabiam wiecej robiac jakas gowniana robote w korporacji. Wstydze sie biorac pod uwage co ten favet osiagnal.

#103 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 20:26:55

Niech zarabia co was tak serce boli najważniejsze że pomaga niewinny małym istotom które z trudem łapią każdy oddech A politycy nie biorą rydzyk nie bierze tylko do niego pijecie hijeny

#104 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 20:27:19

Niech zarabia co was tak serce boli najważniejsze że pomaga niewinny małym istotom które z trudem łapią każdy oddech A politycy nie biorą rydzyk nie bierze tylko do niego pijecie hijeny

#105 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 20:44:11

Mam nadzieje ze dostanie nobla za to co zrobił

#106 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 20:44:51

Mam nadzieje ze dostanie nobla za to co zrobił

#107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 20:47:36

Jestem ciekaw ile on wrzucił do puszki?

pewnie więcej niż ty

#108 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 23:11:52

Fundacja + datki = sprzęt

NFZ  + podatki = ?

I kto zasługuje na wypłatę?

#109 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 00:40:49

Niech ma nawet 280tys. Na miesiąc. Ile wysiłku ile zepsuty snów przez deb***i ile nerwów stracił kto tyle zrobił co wosp w tym przeoranym pelnym nie nawisci kraju.Nikt wiec niech ma tyle ile mu się należy. I niech odpocznie w końcu bo też jest tylko człowiekiem tak jak każdy z nas.i tak jest wielki.

#110 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 00:43:57

Nie istotne ile zarabia istotne ile zrobił i wosp przez te 27 lat. To jest b.ważne nikt tyle nie zrobił co wosp.

#111 ~krystyna reCAPTCHA~

~krystyna reCAPTCHA~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 02:50:40

P JURKU weź sobie do serca słowa Pani Adamowicz USZANUJ TO WYPOWIEDZIANE W IMIENIU MILIONÓW Polaków pozdrawiam serdecznie

#112 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 04:42:15

10 tyś.ale jaja tyle to ja zarabiam 8 godzin od pon. do pi. wyksztalcenie mam zawodowe bo mi sie uczyc nie chciało. Żadnej odpowiedzialności się spokojnie. Jurek pie...l to wszystko u nas dostaniesz robotę obiad codzienniebi prywatną opiekę zdrowotną od firmy.

#113 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 06:36:12

Jurek za to co robił i jak robil przez 27 lat zasłużył na dużo dużo wiecej. Cudowny człowiek! Nikt nie będzie w stanie go w pełni zastapic. Jurek jesteśmy z Tobą!

#114 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 07:05:19

Jurek za to co robił i jak robil przez 27 lat zasłużył na dużo dużo wiecej. Cudowny człowiek! Nikt nie będzie w stanie go w pełni zastapic. Jurek jesteśmy z Tobą!

Jesteśmy i będziemy do końca świata i jeden dzień dłużej...

#115 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 08:02:39

Jurek ty pieszczochu komuny już się nachapałeś.

#116 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 08:55:39

Jestem razem z tobą trzeba byś twardym w tym chorym świecie

#117 ~Nitka~

~Nitka~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 10:54:38

Jurku , wiem że nie każdy jest za Tobą , ale wiem i jestem pewna że Ci którzy wierzą w Ciebie i to co robiłeś przez tyle lat dla naszych dzieci i nie tylko , jest nas miliony więcej niż tych negatywnych. Nie wiem czy jest jakaś szansa na to żebyś zmienił swoją decyzję ale wiec że Chcemy abyś dalej prowadził , był prezesem firmy i pociągnął ten pociąg tak długo jak tylko pozwoli Ci zdrowia i sił , nie daj się tym co chcą Cię usunąć , rób to co najlepiej potrafisz , tylko Ciebie widzimy na tym miejscu . Wróć do nas , tych którzy Cię potrzebują . Liczymy na Ciebie . Trzymamy za Ciebie kciuki w nadzieji.

#118 ~Genek~

~Genek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 13:20:27

Tak pan Owsiak robi dużo i pewnie zasłużył na godne wynagrodzenie ale inni też ciężko pracują i też dla dobra ogółu i takich pieniędzy nie zarabiają a w dodatku nikt im nie powie dziękuję więc nie ma co się tak podniecać owsiakiem

#119 ~Rejczel~

~Rejczel~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 14:56:45

A ja nie przepadam za Owsiakiem, nie lubie go za charakter i za to jego "siema". Denerwuje mnie. Cyrk robi i dużo pieniedzy jest marnowane na głupoty. Fajnie ze zbiera pieniądze na ten sprzęt ktory ratuje życie, ale uważam że można by było to zrobić bez tego zbędnego cyrku. Pan Owsiak jest już w takim wieku, że staje się mało medialny. Starszy Pan w czerwonych spodniach co sie wydurnia.

#120 ~Rejczel~

~Rejczel~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 14:57:12

A ja nie przepadam za Owsiakiem, nie lubie go za charakter i za to jego "siema". Denerwuje mnie. Cyrk robi i dużo pieniedzy jest marnowane na głupoty. Fajnie ze zbiera pieniądze na ten sprzęt ktory ratuje życie, ale uważam że można by było to zrobić bez tego zbędnego cyrku. Pan Owsiak jest już w takim wieku, że staje się mało medialny. Starszy Pan w czerwonych spodniach co sie wydurnia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych