Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile zarabia Jerzy Owsiak :: zobacz komentowany artykuł

169 odpowiedzi w tym temacie

#61 SANDIEGO

SANDIEGO

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 30044 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 01:54:06

Lepiej Owsiakowi niż Rydzykowi.

:rolleyes:

#62 ~BAS~

~BAS~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 09:05:38

klamstwem Owsiaka jest to, ze podal liczbe a nie benefity . Przykladowo: pare lat temu stoje na swiatlach w warszawie, patrze w prawo i siedzi tam Owsiak w nowiutkim Range Roverze. Zarabiajac 10 tys nie byloby go stac. Ale Range Rover byl oblepiony serduszkami, co wskazywalo, ze jest to wlasnosc fundacji - ze zbiorek od naiwniakow. Do uzytku dla 1 osoby oczywiscie. No ale dzieki takim zabiegom nie ma przeciez mowy o "przesadnych zarobkach"! Wszystko jest uczciwie i Range Rover za darmo !

DROGA WOLNA, STWÓRZ TAKĄ FUNDACJĘ, ZOBACZYSZ ILE PRACY TRZEBA W TO WŁOŻYĆ ILE ENERGII.A CO FACET MA NA POWIETRZE ŻYĆ, PRACA JAK KAŻDA INNA , TY TEŻ NIE PRACUJESZ CHARYTATYWNIE

#63 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:31:55

Jurek! jesteśmy z tobą ,ty jesteś całym motorem Orkiestry nie rezygnuj nie poddawaj się my obywatele tego Kraju będziemy cię wspierać to jest twoje dzieło nikt tego nie może ci odebrać.Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki.

#64 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:37:31

Kasa misiu, kasa...

#65 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 11:05:45

Nigdy nie byłem za tym całym WOŚP. Wiem, że pomagają, na pewno więcej niż wszystkie organizacje razem wzięte w Polsce. Wiem tylko jedno. Jeśli ktoś ma chęć może śmiało wglądać w księgi WOŚP które dostępne są dla wszystkich ludzi i sprawdzić sobie ile, kiedy i za ile. Czy wtedy pomyślicie inaczej? Każda złotówka jest rozliczana. Co innego Złoty Melon. Tu sprawa mi śmierdzi bardziej. Tam zwykły szary człowiek nie ma wzadu w księgi. 10 na rękę to już wystarczająca pensja tylko jakie są premie/dodatki dla zarządu. Na pewno mają plany realizacyjne. Jak nie wyrobią goła podstawa, jak wyrobią plany jest premia ale Tego nie wiemy.

#66 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 11:06:13

Nigdy nie byłem za tym całym WOŚP. Wiem, że pomagają, na pewno więcej niż wszystkie organizacje razem wzięte w Polsce. Wiem tylko jedno. Jeśli ktoś ma chęć może śmiało wglądać w księgi WOŚP które dostępne są dla wszystkich ludzi i sprawdzić sobie ile, kiedy i za ile. Czy wtedy pomyślicie inaczej? Każda złotówka jest rozliczana. Co innego Złoty Melon. Tu sprawa mi śmierdzi bardziej. Tam zwykły szary człowiek nie ma wzadu w księgi. 10 na rękę to już wystarczająca pensja tylko jakie są premie/dodatki dla zarządu. Na pewno mają plany realizacyjne. Jak nie wyrobią goła podstawa, jak wyrobią plany jest premia ale Tego nie wiemy.

#67 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 12:14:08

Przepraszam, ale to chyba nie jest obrażliwe być idiotą - a Ty jesteś -zazdrościsz !

#68 ~Navi~

~Navi~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 13:31:09

Żenada gościu. Co cię obchodzi ile ktoś zarabia na własnej działalności. Wara od prywatnych pieniędzy.

#69 ~Navi~

~Navi~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 13:37:25

Nie słucham radia, nie oglądam TVP, mam własny rozum. Jak chcę komuś pomóc to wykonuję np. darmowe usługi. Inni myślą, że wrzucając 10 zeta do puszki i przyklejając sobie serduszko na czole odkupili duszę na najbliższy rok. Sama działalność Owsiaka mi zwisa, przeszkadza mi natarczywe reklamowanie WOŚP na każdym kroku, od strony banku w którym jestem, poprzez spam na telefonie, skrzynce e-mail i puszki przy kasach sklepowych, nie mówiąc już o darach na cele orkiestry w stylu śmierdzących skarpetek od znanego celebryty

Co cię obchodzi co inni robią ze swoimi pieniędzmi. Nie chcesz nie wpłacaj , ale nie krytykuj innych.

Na co wydaję swoje pieniądze to wyłącznie moja sprawa i nic ci do tego.

#70 ~Gabi~

~Gabi~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 14:22:49

Idz i dalej słuchaj radia a nie wypowiadaj się tu... Co twoja nikomu nie potrzebna praca wnosi dla społeczeństwa? Gdyby nie Owsiak to Polska do tej pory używałaby pijawek i na pięć zdrowasiek do pieca... NFZ nie stać na sprzęt kupiony dzięki WOŚP

#71 ~Bronek~

~Bronek~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 14:39:57

Okazja czyni ZŁODZIEJA. Ludzie naiwni dają a owsiak się bogaci, za 10000 zł to jemu z łóżka by się nie chciało wstać, pierdu pierdu będzie wiosna :lol:. Nie miejcie pretensje do owsiaka tylko do siebie że dajecie jemu kasę. Nie od dziś wiadomo że najlepiej dorobić się na: chorych, biednych, dzieciach itp. Jak chcesz zarobić załóż fundację pomoc dla ....... i już kasa leci. Przecież owsiak już miał dawno zrezygnować z fundacji wośp bo go opluwali że jest złodziejem itp. strasznie się unosił honorem i co kasa wygrała od koryta nie mógł się

odpędzić (zresztą jak wielu niektórych polityków). Nie wierzę w nic co mówi owsiak ani jego uczciwość. Z tak wielkiego tortu jak wośp to zawsze najlepszy kawał brał owsiak.

#72 ~IGA~

~IGA~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 18:12:31

Do Asi - Tak to prawda, to są pieniądze ludzi, ale to On dał pomysł, zwołał, prosił, zorganizował itd. Nie siedzi w kapciach w domu, klepie się po brzuchu i wola że złodzieje kupują sprzęt którego nie byłoby w takiej ilości tam gdzie jest potrzebny. Wiem jak wyglądało to w latach 89-96

#73 ~Sara~

~Sara~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 18:26:00

To wszystko prawda.on ma kase od nas.te 10 tysi to kropla jaka ma.a orkiestra tam tez ladnie bierze kasy. Ja tam dla zlodzieja na nic nie daje. Pisza ze gdyby nie owsiak to by sprzetu nie bylo,tak,moze,ale on z wlasnej kieszeni nic nie daje,tylko my wszyscy ludzie wplacamy,i rzadzi tymi pieniazkami.czesc dla szpitali i czesc do siebie,zeby bylo zycie jak paczek w masle. I to nie jest zadna zazdrosc tylko szczera prawda jak tam jest. Ludzie z calego swiata wplacaja a to jemu zaslugi zawdzieczaja,chore to,normalnie.

#74 ~bartek~

~bartek~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 21:38:05

moze dostal od bezdomnego ? 

#75 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 22:43:37

Asiu
Zanim coś napiszesz zastanów się trzy razy. Przez Ciebie przemawia zazdrość.
A powiedz co ty zrobilas dla chorych dzieci ......
Trzeba było założyć fundację i zgarniac te kokosy, a nie tylko grzejesz kanapę i piszesz te oczerniajace posty. Skoro piszesz że nie dajesz kasy na WOŚP to nie kłam, że ma kasę od Ciebie. Żal mi takich ludzi którzy od siebie nic nie dają, a źle piszą o innych. Co z tego że pomagając ludziom zarabia pieniądze. Pzeciez to jego praca. Czy twoim zdaniem powinien pracować 365 dni w roku za Free? A czemu Ty pracujesz za darmo? Gość zrobił wiele dobrego a dzięki takim osobom jak ty WOŚP nie będzie już taki sam .....

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 22:52:22

Bronek pewno zarabiasz dużo mniej i nie masz pomysłu jak powiększyć budżet. Rozgoryczony.

#77 ~Dziecko komuny~

~Dziecko komuny~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 11:49:47

TPHR jedyna partia na którą bym głosował. Szkoda że była tyko zabawą

#78 ~Dziecko komuny~

~Dziecko komuny~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 11:51:47

TPHR jedyna partia na którą bym głosował. Szkoda że była tyko zabawą

#79 ~xdd~

~xdd~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 16:50:05

hahhaa ja pier***e i ktos w to wierzy?

zobaczcie sobie wyliczenia z wosp jak on zabiera sobie z kazdej zebranej sumy ok 8 mln zlotych xDDD

#80 ~baqs~

~baqs~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 19:23:22

Sprawozdania osły macie publiczne na stronach Wośp i nie tylko. ŻADEN z Was, płatne kundle, którzy jedziecie po Owsiaku, w życiu ich nie przeczytał...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych