Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile zarabia Jerzy Owsiak :: zobacz komentowany artykuł

189 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Przemo~

~Przemo~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 16:05:43

Każda fundacja potrzebuje osob, które będą pozyskiwać sponsorów, organizować pomoc potrzebującym, kupować sprzęt itd. To jest zwykła praca. Więc nie ma w tym nic dziwnego że ktoś za pracę otrzymuje wynagrodzenie. Dzięki takim osobom wiele osób, które są w potrzebie otrzymują konieczną pomoc. Jak ktoś nie chce pomagać to niech nie pomaga i tyle. Każdy mądry do puki jakaś tragedia go nie spotka. Niestety nie wiele jest ludzi, których stać na pomoc innym, a bardzo dużo tych którzy potrafią tylko się wymądrzać, hejtować i na siłę pokazywać że ich tok rozumowania jest jedynym słusznym. 98% zadeklarowanych katolików a podstawowy chleb to zawiść i nienawiść.

#42 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 16:33:09

Owsiak pokazuje ze kazdy może sobie zbierać miliony i nikt tego nie kontroluje , Moze teraz mu fakture założa Vatowska . Rzad Polski powinien zbierać kase na chorych i rozdzielać po szpitalach , a nie zeby jakas osoba bez uprawnień kontrolowała tyle milionow złotych i to tyle lat .

Gdyby polski rząd zapewnił swoim obywatelom bezpieczeństwo w postaci świetnie wyposażonych szpitali, żaden Jurek nie musiałby się tym zajmować i narażać się corocznie na fale hejtu i zazdrości. Ludzie otrząśnijcie się! Nikt do bycia darczyńca WOŚP nikogo nie zmusza - nie chcesz nie dawaj, nie komentuj. Dla mnie Jurek moglby i polowe zgarniać, bo to co by zostało pomogłoby szpitalom bardziej niż szanowny NFZ.

#43 ~Fibiam~

~Fibiam~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 17:45:49

Panie Jerzy, Owsiaku nasz Narodowy. Rozumiem dzisiejszą decyzję. Pozwól Pan sobie na własną wewnętrzną żałobę ile Ci potrzeba.....a potem WRÓĆ i PROWDŹ WOŚP DO KOŃCA ŚWIAYA I O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ.

#44 ~Marzanna~

~Marzanna~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 17:49:36

To ,co robi Jerzy Owsiak to wspaniała robota i uważam, że powinien zarabiać pięć razy tyle !!!

A nasz rząd przyzwyczaił się,że Owsiak wyręcza ich i kupuje sprzęt do szpitali,krew mnie zalewa jak słyszę coś złego na jego temat,jego sprzęt uratował nie raz życie mojego syna.Więc do jasnej ch..... o co chodzi???Zazdroszczą takich kwot bo mieliby z czego kraść!!!!

#45 ~Wiesiawiesiulka~

~Wiesiawiesiulka~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 18:55:31

Panie Jurku Kochany

#46 ~Gruba Inka~

~Gruba Inka~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 19:26:25

Nie słucham radia, nie oglądam TVP, mam własny rozum. Jak chcę komuś pomóc to wykonuję np. darmowe usługi. Inni myślą, że wrzucając 10 zeta do puszki i przyklejając sobie serduszko na czole odkupili duszę na najbliższy rok. Sama działalność Owsiaka mi zwisa, przeszkadza mi natarczywe reklamowanie WOŚP na każdym kroku, od strony banku w którym jestem, poprzez spam na telefonie, skrzynce e-mail i puszki przy kasach sklepowych, nie mówiąc już o darach na cele orkiestry w stylu śmierdzących skarpetek od znanego celebryty

#47 ~MARIO~

~MARIO~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 19:30:22

LUDZIE NIE MOŻEMY POZWOLIĆ ABY JUREK OWSIAK MIAŁ ODEJŚĆ Z WOŚP BEZ TEGO CZŁOWIEKA NIC JUŻ NIE BĘDZIE TAKIE SAMO A SŁUŻBA ZDROWIA BĘDZIE WYGLĄDAŁA TAK JAK W LATACH 80 BO NASZ KOCHANY  RZĄD NIC NIE ROBIĄ JEŻELI CHODZI O NFZ POLSKA .TO RYDZYKOWI POWINNO SIĘ UKRÓCIĆ DOTACJE TO JEST CHORY ABSURD.

#48 ~Zyzia~

~Zyzia~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 19:33:52

klamstwem Owsiaka jest to, ze podal liczbe a nie benefity . Przykladowo: pare lat temu stoje na swiatlach w warszawie, patrze w prawo i siedzi tam Owsiak w nowiutkim Range Roverze. Zarabiajac 10 tys nie byloby go stac. Ale Range Rover byl oblepiony serduszkami, co wskazywalo, ze jest to wlasnosc fundacji - ze zbiorek od naiwniakow. Do uzytku dla 1 osoby oczywiscie. No ale dzieki takim zabiegom nie ma przeciez mowy o "przesadnych zarobkach"! Wszystko jest uczciwie i Range Rover za darmo !

A może obok Ciebie tylko z lewej siedzial o.Rydzyk w nowiutkim Maybachu oblepionym mohairowymi beretami.

Dlaczego p.Prezes nie wymyślił pomocy na nowiutkie autka ojca R. tylko daje mu dotacje zamiast

dofinansować szpitale,domy dziecka i inne instytucje pomagające potrzebującym.

Wstyd,Jad zalał niektórym nie tylko oczy ale i mózg.

P.Owsiak zasługuje na medal,chyba że zabrakło bo już rozdali Misiewiczo podobnym.

#49 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 19:43:27

jurek nie odchoc obiecales do konca swiata ijeden dzien dluzej

#50 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 19:44:23

Range Rovera mu zazdrościsz? Ten człowiek zrobił tyle, że powinien jeździć złotym mercem. To dzięki niemu moje córki miały dodatkowe badania, wspaniała opieke w szpitalu itp itd. zal, że takie bzdury wypisujesz, a Ty kim jesteś?................

Jakoś Maybacha Rydzykowi nikt nie zazdrości a przecież też z datków...

#51 ~Angi~

~Angi~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 20:05:53

Jurek jestesmy z Tobą do końca świata i jeden dzień dłużej. Wspieramy Cię i WOŚP w tej trudnej chwili.

#52 ~Edward~

~Edward~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 20:07:15

Panie Jurku niech Pan nie rezygnuje, za Panem są miliony zwykłych ludzi takich jak ja. :)

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 20:08:53

Hieno przejedz sie po szpitalach i spytaj skad mają sprzęt .
Sam moze nie raz korzystales z niego ty hipokryto

#54 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 20:36:55

JUREK Z ORKIETRĄ ROBIA KAWAŁ DOBREJ ROBOTY. NIE ZROZUMIE TEN KTO NIE WIDZIAŁ SZCZEŚLIWYCH TWARZY MŁODYCH LUDZI KTÓRYM UDAŁO SIĘ UZBIERAĆ PIENIĄDZE TAK POTRZEBNE NA RATOWANIE ŻYCIA INNYM. TO TAK BUDUJĄCY WIDOK W DZSIEJSZYCH CZASACH. ZA JURKIEM STOI WIELKA ARMIA LUDZI O DOBRYCH SERCACH , KTORA ROŚNIE Z ROKU NA ROK. JUREK JESTESMY Z TOBĄ.

#55 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 20:37:22

JUREK Z ORKIETRĄ ROBIA KAWAŁ DOBREJ ROBOTY. NIE ZROZUMIE TEN KTO NIE WIDZIAŁ SZCZEŚLIWYCH TWARZY MŁODYCH LUDZI KTÓRYM UDAŁO SIĘ UZBIERAĆ PIENIĄDZE TAK POTRZEBNE NA RATOWANIE ŻYCIA INNYM. TO TAK BUDUJĄCY WIDOK W DZSIEJSZYCH CZASACH. ZA JURKIEM STOI WIELKA ARMIA LUDZI O DOBRYCH SERCACH , KTORA ROŚNIE Z ROKU NA ROK. JUREK JESTESMY Z TOBĄ.

#56 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 21:54:31

Jurek nie rezygnuj, bez Ciebie nie będzie Orkiestry, stracimy wiele!!!!!!!!!!!!!

#57 ~danuta~

~danuta~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 22:08:46

panie Jurku,prosze nie rezygnowac,bez Pana juz nie bedzie wosp,prosze, za Panem stoja miliony ludzi,Danuta ,jestem z Panem,pozdrawiam

#58 ~danuta~

~danuta~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 22:09:08

panie Jurku,prosze nie rezygnowac,bez Pana juz nie bedzie wosp,prosze, za Panem stoja miliony ludzi,Danuta ,jestem z Panem,pozdrawiam

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 22:14:43

Wiesz że Owsiak tego nie przeczyta?
Lepiej pisz na Facebooku.

#60 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 22:15:09

Wystarczy ze odszedl jeden czlowiek ktory wspomagal WOSP a teraz jesze Jurek przeciez to za duza strata dla tych na ktorych jest organizowana zbiorka. Jurek tyle bylo nagonek na Ciebie a teraz co chcesz pokazac ze sie poddajesz, przemysl to jeszcze. Pozdrawiamy i jestesmy z Toba.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych