Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile zarabia Jerzy Owsiak :: zobacz komentowany artykuł

169 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ulllla~

~ulllla~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 21:53:50

Jurek jesteś wielki
Dziękujemy za wszystko

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 22:08:01

Takie bajki wciskać to możesz naiwnym

#23 ~Przemo~

~Przemo~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 22:20:58

Jurek zarabiaj i 20000 ale i to by było mało za to co zrobiliście
Wspierajcie i nie dajcie się podzielić!

#24 ~barkas~

~barkas~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 22:33:46

Jurek jesteś WIELKI! Nikt i nic tego nie zmieni!!!

#25 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 23:00:12

Nie ważne ile zarabia,ale ile dzięki temu co robi uratował żyć

#26 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 23:00:43

Nie ważne ile zarabia,ale ile dzięki temu co robi uratował żyć

#27 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 23:02:16

Nie ważne ile zarabia ale ile dzięki temu co robi uratował żyć.

#28 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 23:10:26

Gdybyś miał chore dziecko dziękowałbyś bogu za fundacje
Twoja ignorancja mnie przeraża za mało w życiu przeszedleś dzieciaku więc nie wypowiadaj się

#29 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 23:10:51

Oby wiecej takich ludzi w tym jałowy kraj. Duze SIEMA dla Jurka i wszystkich wolontariuszy. Tadek powiem tak idź pan w H.. przyjdź Pan później.

#30 ~V~

~V~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 23:16:31

A asystenki prezesa NBP po 65 tys. miesięcznie za nic

#31 ~Natiii1986~

~Natiii1986~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 01:59:08

Wielki szacun dla pana Jurka !
Jedyny w kraju robiący taka akcje .
Nikt nikogo nie zmusza do robienia przelewu bądź wrzucania do puszek .
Sam fakt ze po raz 27 miał miejsce finał WOŚP o czymś świadczy .
Życzę im takich finałów do końca świata i jeden dzień dłużej .

#32 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 08:19:45

A niech zarabia nawet i 20.000 zł miesięcznie nie mam nic przeciwko żebyśmy my wszyscy dający kasę na WOŚP się na jego pensję zrzucili i dali mu 2 razy tyle. ten człowiek od 27 lat zdziera gardło na każdym finale. jest prawidzmy liderem który potrafił zjednoczyć całą Polskę i Polonię na świecie w jedynej słusznej sprawie, pomocy tym którzy potrzbują jej najbardziej. Tego nie da się przliczyć na pieniądze!!! Jeżeli komuś przeszkadza to ile on zarabia niech wstanie z kanapy i zrobi tyle co on i potem pogadamy ile by za to chciał 

Nie mam złudzeń że gdyby nie Owisak nasze szpitale nigdy nie byłby tak wyposażone i nie chodzi mi to o to że jestem zwolennikiem tej czy innej partii i będę obwiniał tego czy innego premiera. Prawda jest taka że zawsze służba zdrowia nie była priorytetem w żadnym rządzie a ten człowiek jest ponad podziałami. Jest ponad nami wszystkim. My powinniśmy się cieszyć że mamy naszego Owsiaka inne kraje nie mają tyle szczęścia. Ten człowiek już przeszedł do historii i stał się symbolem pomocy potrznującym za życia. Moje dziecko po urodzeniu wymagało pobytu na OIOMie, ja wspierałem WOŚP zamin się urodziło ale po tym pobycie w szpitalu byłem przeszcześliwy że mamy WOŚP i Owsiaka. Tyle sprzetu ile było oklejonego serduszkami nie widziałem nigdy.

Nie mam złudzeń że ta wiadomośc nie dotrze do Jurka Owsiaka ale brawo Panie Jurku jest pan nam wszystkim potrzbny jak powietrze, bo bez pana nasza służba zdrowia byłaby daleko w tyle. To Pan codziennie pomaga ratować ludzkie zdrowie i życie, dziekuję za życie i zdrowie mojego syna. Życzę dużo zdrowia i niech Pan nigdy nie ustaje w swoim działaniu, potrzbujemy Pana.

#33 ~Joasia~

~Joasia~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 09:18:33

Chyba nikt nie oczekiwał, że pan Jurek będzie to robił za darmo. Też ma rodzinę i rachunki - jak my wszyscy. Robi kawał dobrej roboty - DZIĘKUJEMY. 

#34 ~Piotr husar~

~Piotr husar~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 10:17:15

Powinien zarabiać 10 x  tyle ile Minister Zdrowia. Ponieważ robi dla służby zdrowia  tyle ile żaden minister nie zdołał zrobić dla systemu opieki zdrowotnej, szczególnie dla noworodków.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 13:27:06

Lepiej Owsiakowi niż Rydzykowi.

#36 ~Adi~

~Adi~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 13:27:50

Robi. Dobrze. Bo. Szpitalach. Do. Teras. Jechali. Na. Starych. Sprzetach.

#37 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 14:31:28

Najprosciej jest kogoś zganic, opluc i oczernic, a samemu siedzieć i nic nie robić, ale jak przyjdzie potrzeba skorzystania ze sprzetu to się z niego korzysta, a jak dziecko, rodzic czy ktoś inny wyzdrowieje to w podziece daje sie ofiarę Rydzykowi, a Owsiaka sie nadal opluwa. To jest czlowiek dzieki ktoremu mamy jeszcze szpitale w Polsce, i on pomaga naszym, polskim dziecia, a nie jak fundacje Kulczykow itp. wielce dobre tylko nie dla naszych dzieci, bonikt nie jest w stanie tego sprawdzić czy rzeczywiście tyle dali czy nie. Wiec mówię do tych co opluwaja Owsiaka i WOŚP, zastanówcie się buraki co piszecie.

#38 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 14:36:04

A ile do puszki wrzucił prezes NBP ijego dyrektorki co mu d... dają, oni zarabiają więcej od Owsiaka, a ile dał Rydzyk ktory ma miliony.
Zastanów się nad tym co piszesz.
Dziaduja beszczelnie na ulicach od dzieci oraz biednych rodzicow ktorym nie zawszsze wystarcza do pierwszego .i bogaci sie naty taki Owsiak ktory bierze z tego 10.000 zl/mies.. A ile on wrzuca do puszki chociaz z5 tys -sersciun.

#39 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 16:03:30

Dzięki Owsiakowi w szpitalach jest sprzęt na którym nawet moją córka była badan!!!
Gdyby państwo zgarnęło te pieniądze to by złodzieje sobie nimi kieszenie poupychali!!!

#40 ~Przemo~

~Przemo~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 16:04:59

Każda fundacja potrzebuje osob, które będą pozyskiwać sponsorów, organizować pomoc potrzebującym, kupować sprzęt itd. To jest zwykła praca. Więc nie ma w tym nic dziwnego że ktoś za pracę otrzymuje wynagrodzenie. Dzięki takim osobom wiele osób, które są w potrzebie otrzymują konieczną pomoc. Jak ktoś nie chce pomagać to niech nie pomaga i tyle. Każdy mądry do puki jakaś tragedia go nie spotka. Niestety nie wiele jest ludzi, których stać na pomoc innym, a bardzo dużo tych którzy potrafią tylko się wymądrzać, hejtować i na siłę pokazywać że ich tok rozumowania jest jedynym słusznym. 98% zadeklarowanych katolików a podstawowy chleb to zawiść i nienawiść.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych