Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile zarabia Jerzy Owsiak :: zobacz komentowany artykuł

169 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 20:09:02

Trza było zostać Owsiakiem a nie zazdrościć! kopieta go za jego pomysł? Żal mi was pisiaki . :lol:

#2 SANDIEGO

SANDIEGO

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 30044 postów

Napisano 12 styczeń 2019 - 20:21:35

klamstwem Owsiaka jest to, ze podal liczbe a nie benefity . Przykladowo: pare lat temu stoje na swiatlach w warszawie, patrze w prawo i siedzi tam Owsiak w nowiutkim Range Roverze. Zarabiajac 10 tys nie byloby go stac. Ale Range Rover byl oblepiony serduszkami, co wskazywalo, ze jest to wlasnosc fundacji - ze zbiorek od naiwniakow. Do uzytku dla 1 osoby oczywiscie. No ale dzieki takim zabiegom nie ma przeciez mowy o "przesadnych zarobkach"! Wszystko jest uczciwie i Range Rover za darmo !

Bardzo się cieszę, że zgadzasz się z treścią artykułu oraz z Jurkiem Owsiakiem.  :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 21:10:51

A niech ma i willę i życie w dostatku ! Należy mu się jak nikomu innemu :)

#4 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 22:01:24

Idz i dalej słuchaj radia a nie wypowiadaj się tu... Co twoja nikomu nie potrzebna praca wnosi dla społeczeństwa? Gdyby nie Owsiak to Polska do tej pory używałaby pijawek i na pięć zdrowasiek do pieca... NFZ nie stać na sprzęt kupiony dzięki WOŚP

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 23:05:14

Range Rovera mu zazdrościsz? Ten człowiek zrobił tyle, że powinien jeździć złotym mercem. To dzięki niemu moje córki miały dodatkowe badania, wspaniała opieke w szpitalu itp itd. zal, że takie bzdury wypisujesz, a Ty kim jesteś?................

#6 ~luk~

~luk~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 00:47:56

Jurek, Twoja pomoc z Orkiestrą jest bezcenna, a 10 000 zł to się przyda - coś trzeba kupić do żarcia, albo czymś sprawnie po polsce się przemieszczać. Naprawdę uważacie, ze dla takiej osoby dycha to dużo ?? żall...

#7 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 03:40:02

Twoje corki mialy badania dzieki mnie bo to ja place podatki ktore utrzymuja sluzbe zdrowia a nie owsiak ze swoim falszywa dobroczynnoscia

#8 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 03:45:04

Pewnie wszystko jest za twoje...kuzwa dobroczynca , kazdy z nas je placi i placil..
Zamykaja oddzialy szpitalne bo nie ma kasy na nic, na badania czeka sie miesiacami , a ty masz czelnosc mowic ze za twoje.. Nie chcesz nie dawaj i nie krytykuj ale takich jak ty sama bym odlaczala od aparatury jakbyscie potrzebowali tej z WOSP... zdychajcie

#9 ~Krzyś~

~Krzyś~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 07:34:43

Jak dycha według ciebie to mało to daj jemu 5 dych z własnej kieszeni. Co ci szkodzi jak z ciebie taki bogacz. Ha ha

#10 ~patriota~

~patriota~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 10:53:23

wosp

#11 ~Echhh~

~Echhh~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 13:43:39

Prawda zawsze leży po środku Owsiak przez te lata bardzo dużo pomógł służbie zdrowia ale nie zapominajmy ze pensje i wielką cześć sprzetu sponsorujemy my sami z poratków nie można wszystkiego przypisywać Wośp a co do zarobków 10 tys to nie jest dużo na taką prace jaką robi cały rok nie trwa to 1 dzień z drugiej strony ciężko mi uwierzyc że lwia część tych pieniedzy idzie na sprzet zawsze sa jakieś boki i jurek na pewno sporo ma z tego lub na Jarocin...mimo tego każda pomoc powinna być pochwalana

#12 ~Echhh~

~Echhh~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 13:44:08

Prawda zawsze leży po środku Owsiak przez te lata bardzo dużo pomógł służbie zdrowia ale nie zapominajmy ze pensje i wielką cześć sprzetu sponsorujemy my sami z poratków nie można wszystkiego przypisywać Wośp a co do zarobków 10 tys to nie jest dużo na taką prace jaką robi cały rok nie trwa to 1 dzień z drugiej strony ciężko mi uwierzyc że lwia część tych pieniedzy idzie na sprzet zawsze sa jakieś boki i jurek na pewno sporo ma z tego lub na Jarocin...mimo tego każda pomoc powinna być pochwalana

#13 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 14:19:49

Dziękuję Panu owsiakowi za to że wspiera dzieci chore byłam na zbieraniu i super było

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 17:44:26

Range Rovera mu zazdrościsz? Ten człowiek zrobił tyle, że powinien jeździć złotym mercem. To dzięki niemu moje córki miały dodatkowe badania, wspaniała opieke w szpitalu itp itd. zal, że takie bzdury wypisujesz, a Ty kim jesteś?................

ile zrobił !!!!! gdyby robił  jako wolontriusz byłby wielki ale ze na tym zarabia to zwykły pasozyt!

#15 ~Inteligentna~

~Inteligentna~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 18:40:45

Ludzie , czemu  jesteście tacy zawistni ? Nawet , jeśli bierze dla siebie 2 mln za akcję i mieszka w złotym pałacu to czy jemu się nie należy? Za to ile zrobił dla ludzi obcych sobie ? Że zamiast myśleć o drugim człowieku źle jak Wy , kieruje się dobrem dzieci i seniorów? Nie życzę Wam byście sami się przekonali ile dla Was zrobił 

#16 ~Goga~

~Goga~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 18:57:18

Wielkie brawa za to co zrobiła WOŚP przez tyle lat. Jerzy Owsiak zasługuje na odpowiednie wynagrodzenie za tą działalność. Nikt nikomu nie zabrania robić tego typu akcji. Jeżeli potrafisz zrób tyle dobrego dla innych!!! Jeśli nie - zamilcz.

#17 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 19:25:17

Jurek jesteś wielki!!!! Pani Wojciechowska bierze z naszego banku 65000 miesięcznie nie robiąc nic!

#18 ~Seba~

~Seba~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 19:58:50

10 tyś ?? to jałmużna. Byle poseł bierze  15 tyś... nie mówię już o nagrodach, "które się im należą" ...

#19 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 20:32:52

Nawet gdyby oswiak zarabiał 10baniek miesięcznie to i tak za mało za to co robi!

#20 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 21:02:03

Do końca Świata i jeszcze dłużej dziękujemy Jurku❤️

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych