Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile za metr położenia polbruku?

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Joshi~

~Joshi~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2012 - 09:32:57

Chcę sie dowiedzieć ile fachowcy cenią za metr położenia polbruku,materiał w moim zakresie.Chyba że ktoś ma dobre ceny .Jak narazie to fachowcy którzy się odezwali znają się głównie na cenach z kosmosu:)Ale na ciekawe oferty z pewnością zareaguję:)

#2 ~siejwarzywa~

~siejwarzywa~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2012 - 20:52:50

Ty. Piel ogrud. użytkownik przed zamieszczeniem wpisu powinien zapoznać się z regulaminem forum GP. Dotyczy wszystkich, nawet piesiaka władysława. Analfabetyzm nie usprawiedliwia.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2012 - 11:48:35

Ty. Piel ogrud. użytkownik przed zamieszczeniem wpisu powinien zapoznać się z regulaminem forum GP. Dotyczy wszystkich, nawet piesiaka władysława. Analfabetyzm nie usprawiedliwia.

Ale czyj analfabetyzm?Poczytaj Swój wpis,popraw błędy i dołącz do dyskusji:D

#4 ~Joshi~

~Joshi~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 12:36:58

Czy jesteście pewni że panuje bezrobocie?Na moją prośbę odpowiedziała jedna osoba!...

#5 ~brukarz~

~brukarz~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 20:08:50

ok. 25 zł za metr.

#6 ~Użytkownik siejwarzywa~

~Użytkownik siejwarzywa~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 20:21:32

Ale czyj analfabetyzm ? Poczytaj Swój wpis, popraw błędy i dołącz do dyskusji :D

już Ci poprawiłem, nie dziękuj. ;)

#7 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2012 - 22:31:30

Z tego, co słyszałem, to znajomy miało polożony za 17zł/m2. Tyle w temacie.

#8 ~Joshi~

~Joshi~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2012 - 14:33:36

Z tego, co słyszałem, to znajomy miało polożony za 17zł/m2. Tyle w temacie.

OK,ale może jakiś namiar na fachowca?Za 17zł jest dobra cena.

#9 ~ooo~

~ooo~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2012 - 21:54:08

Niska cena niestety nie równa się dobrej jakości ... coś za coś.

#10 ~Joshi~

~Joshi~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2012 - 08:18:25

Niska cena niestety nie równa się dobrej jakości ... coś za coś.

To fakt.Ale czy 17zł za m/2 to nie dość.Dzisiaj fachowiec od malowania lub budowy ceni się lepiej niż lekarz czy architekt.Ok ,tak też może być,ale najczęściej bardzo dobrze znają się na cenach,a pracy dopiero się uczą(przekonałem się podczas budowy)Nie mówię o wszystkich,ale jest mnóstwo nastawionych na-^^CO ZROBIĆ ABY SIE NIE NAROBIĆ,A ZAROBIĆ?^^

#11 ~brukarz~

~brukarz~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2012 - 11:44:30

"Dzisiaj fachowiec od malowania lub budowy ceni się lepiej niż lekarz czy architekt"

jak ma fach w ręku to się ceni ... a nie 6 lat na studiach jak lekarz i nie ważne na co chorujesz to i tak jest angina a leki przypisywane tylko tych firm co bloczki do pisania i białe kitle z dumną reklamą na piersi ...
kiedyś też kładłem bruki różnego typu, i wiem że to nie jest łatwy pieniądz do zarobienia... a studia też skończyłem z tym że dziś prawie każdy robi studia ... i ma tytuły... tylko za bardzo nie wiem po co...

a co do brukarzy w Chojnicach tanio można ekipę poszukać, i radze patrzeć tak 20-25 zł za metr bo poniżej 20 to raczej będzie słabo położone ... ;/ wiem z doświadczenia ... :)))

#12 ~Joshi~

~Joshi~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2012 - 06:46:33

"Dzisiaj fachowiec od malowania lub budowy ceni się lepiej niż lekarz czy architekt"

jak ma fach w ręku to się ceni ... a nie 6 lat na studiach jak lekarz i nie ważne na co chorujesz to i tak jest angina a leki przypisywane tylko tych firm co bloczki do pisania i białe kitle z dumną reklamą na piersi ...
kiedyś też kładłem bruki różnego typu, i wiem że to nie jest łatwy pieniądz do zarobienia... a studia też skończyłem z tym że dziś prawie każdy robi studia ... i ma tytuły... tylko za bardzo nie wiem po co...

a co do brukarzy w Chojnicach tanio można ekipę poszukać, i radze patrzeć tak 20-25 zł za metr bo poniżej 20 to raczej będzie słabo położone ... ;/ wiem z doświadczenia ... :)))

Dzięki,ja mam świadomość,że to nie jest łatwy kawałek chleba,ale każdy szuka dobrego i taniego fachowca z wiadomych powodów.

#13 ~brukarz~

~brukarz~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2012 - 17:02:46

http://bisi.pl/3te

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 09:10:16

Ja biore 20zł-m2.Ale pracy mam na ten sezon dość.Szukaj w Chojnicach,tam jest uczciwa konkurencja,a nie monopol :rolleyes:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych