Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile kosztowały dożynki w Wenecji?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 15:50:01

Burmistrz placze że bieda, że trzeba oszczędzać bo na nic nie ma, to może zdradzi ile kosztowały dożynki w Wenecji, zwłaszcza to, co było dostępne dla naszych VIPów w namiocie? Kto za to płacił i jaki był klucz do zaproszenia gości? Dla rolników, bez których nie byłoby tego święta, miejsca jakoś zabrakło. Niby na nic nie ma, ale na balety zawsze wystarczy? Myślę, że warto, aby radni radni zajęli się również i tą sprawą, bo odznaczona przez pana Luchowskiego pani redaktor jakoś dziwnie się tym nie interesuje! A szkoda!

#2 ~dożynek~

~dożynek~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 19:20:13

Burmistrz placze że bieda, że trzeba oszczędzać bo na nic nie ma, to może zdradzi ile kosztowały dożynki w Wenecji, zwłaszcza to, co było dostępne dla naszych VIPów w namiocie? Kto za to płacił i jaki był klucz do zaproszenia gości? Dla rolników, bez których nie byłoby tego święta, miejsca jakoś zabrakło. Niby na nic nie ma, ale na balety zawsze wystarczy? Myślę, że warto, aby radni radni zajęli się również i tą sprawą, bo odznaczona przez pana Luchowskiego pani redaktor jakoś dziwnie się tym nie interesuje! A szkoda!

Podobno trylion miliardów sto milionów i 35 złoty. Chłopie startuj na burmistrz i zrób porządek a nie stękaj na forum bo tylko to potrafisz.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 22:03:02

Czyli znowu niedoszacowano. W tej gminie od kilku lat na zabawy nawet jak choć zabraknie to kasa się znajdzie. Kuźwa no to mamy priorytety

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 22:09:42

Jasiu wedrownik kosztuję
Dejta mi tu Sławomira z ?Zakopanym.A co nie stać podatników?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 22:09:59

Jasiu wedrownik kosztuję
Dejta mi tu Sławomira z ?Zakopanym.A co nie stać podatników?

#6 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 09:58:16

Mam pytanie czy widziałeś wipow czy delegacje od wieców i sponsorów bez których ta wspaniała impreza by się nie odbyła a tak na marginesie to tak zwane wipy siedziały pod namiotami ogólno dostępnymi no ale cóż zawsze się znajdzie jakiś burak który tu pisze na tym forum

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 10:08:15

Mam pytanie czy widziałeś wipow czy delegacje od wieców i sponsorów bez których ta wspaniała impreza by się nie odbyła a tak na marginesie to tak zwane wipy siedziały pod namiotami ogólno dostępnymi no ale cóż zawsze się znajdzie jakiś burak który tu pisze na tym forum

Kłamiesz plugawco!

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 10:28:57

Zawsze się znajdzie chłopie bo to nie są twoje pieniądze tylko podatników którzy powinni wiedzieć na co są wydawane ich pieniądze chłopie jak to będą za twoją gaże to pij jasie wędrowniczki i jedz pod namiotami i baw się do rana chłopie

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 13:58:26

Fioteł się sudofnie bafił, że aż klapki zgubił osioł jeden

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 16:16:38

Taki jeden z takim drugim dziś na hali, na obiedzie z dokładką i jaki spokój i kultura na forum. Późnym wieczorem chamstwo powróci na forum.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 07:15:31

SIKORA

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych