Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

III Półmaraton Termy Uzdrowisko Ciechocinek

półmaraton biegi maraton Uzdrowisko Ciechocinek Termy Ciechocinek basen Tężnie Ciechocinek

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 KochamCiechocinek.pl

KochamCiechocinek.pl

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 25 luty 2014 - 22:04:23

Jaka to mądra piosenka! Bałkanica zespołu PIERSI.

Bałkańska w żyłach płynie krew,
kobiety, wino, taniec, śpiew.
Zasady proste w życiu mam,
nie rób drugiemu tego,
czego ty nie chcesz sam
!

Hopa!
Muzyka, przyjaźń, radość, śmiech.
Życie łatwiejsze staje się.
Przynieście dla mnie wina dzban,
potem ruszamy razem w tan!

Ref:
Będzie! Będzie zabawa! 
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przetańczymy razem całą noc.

#22 ~Organizatorzy~

~Organizatorzy~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 19:53:02

Będziemy namawiać władze do ustanowienia przedostatniego weekendu sierpnia "Dniami Bez Samochodu" A dlaczego lokalnie nie możemy jednego weekendu poświęcić dla czystości powietrza Uzdrowiska? :)

#23 ~wardes~

~wardes~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 21:16:03

Widziałem na ulotce że bedzie piknik? można więcej info na ten temat???

#24 ~Organizatorzy~

~Organizatorzy~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 06:06:32

Dopinamy jeszcze szczegóły związane z występującymi artystami, ale w ciągu tygodnia, będziemy mogli już podać pełne informacje. Mam nadzieję, do zobaczenia :)

#25 ~wardes~

~wardes~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 06:28:39

świetnie! Pozdrawiam i będę na pewno!

#26 ~fonder~

~fonder~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 11:47:10

Zaręba na burmistrza, tylko on gwarantuje rozwój naszego miasta!

#27 ~Erdes~

~Erdes~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 14:17:09

No nie wiem. Raczej doświadczenia w samorządzie nie ma żadnego. Jak na razie tylko dużo mówi a urzędzie trzeba pracować. Podobno dostał już wszystkie pozwolenia od Dzierżewicza. A jakoś w pomorskiej o tym nie czytamy. Nie dziwi was to?

#28 ~miejscowy~

~miejscowy~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 17:37:38

Chyba ktoś z kliki ciechocińskiego króla to napisał :) jestem tego samego zdania, że jedynym kandydatem na burmistrza który może zagwarantować nam prawidłowy rozwój miasta to Pan Zaręba. To musi być ktoś młody, myślący perspektywicznie. Tyczy się to również wiceburmistrza, który odgrywa również ważną rolę w magistracie. O radnych nie wspomnę bo 3/4 z nich jest do wymiany. Wybory już w listopadzie więc czas by wziąć sprawy w swoje miejsce i zmienić nasze miasto na lepsze!

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 20:29:55

Miejscowy, Mariusz itp. Zabolała widzę prawda? Nie marnuj czasu przed komputerem. Masz papiery od burmistrza? Podobno masz. Więc zabieraj się do roboty a nie głupoty na forach wypisujesz.

#30 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 21:53:08

Miejscowy, Mariusz itp. Zabolała widzę prawda? Nie marnuj czasu przed komputerem. Masz papiery od burmistrza? Podobno masz. Więc zabieraj się do roboty a nie głupoty na forach wypisujesz.

A do kogo Ty to piszesz? Masz papiery od burmistrza? Jakie "papiery"? Miejscowy? Mariusz? Zapewne lepiej "Gość". Ten temat poświęcony jest Półmaratonowi! Imprezie sportowej, ni politycznej, piszcie proszę pod innymi tematami.

#31 ~zainteresowana maratonem~

~zainteresowana maratonem~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 20:08:26

Z całym szacunkiem dla Pana Zaręby i innych .... proszę pamiętać, że wspołorganizatorem maratonu jest również PUC a nie tylko Pan Zaręba

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 22:19:06

Burmistrz również!

#33 ~Organizatorzy~

~Organizatorzy~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 23:40:54

Jedynymi organizatorami Półmaratonu są Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek i Termy Ciechocinek.przy współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Ciechocinka jako stowarzyszeniem, w celu przeprowadzenia przepływów finansowych, gdyż przedsięwzięcie jest non profit. Pan Burmistrz do I edycji, nie dołożył ani złotówki, do II edycji ufundował puchary za 400 zł. Promujemy Ciechocinek z własnej inicjatywy i pozyskujemy sponsorów własnymi siłami. Bo to miasto jest tego warte. 

#34 ~kirson~

~kirson~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 11:10:50

A co z tym piknikiem ?

#35 Robert Zaręba

Robert Zaręba

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 28 marzec 2014 - 05:38:06

W sprawie pikniku, trwają jeszcze negocjacje z artystami. Do Świąt zapewne wszystko będzie jasne.

Nie zapominajcie proszę o treningu biegowym, z prawdziwą przyjemnością obserwuję coraz liczniej biegających po ulicach Ciechocinka i to naprawdę w różnym wieku, super :)

Ciechocinek biega :)

#36 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2014 - 12:33:26

W sprawie pikniku, trwają jeszcze negocjacje z artystami. Do Świąt zapewne wszystko będzie jasne.

Nie zapominajcie proszę o treningu biegowym, z prawdziwą przyjemnością obserwuję coraz liczniej biegających po ulicach Ciechocinka i to naprawdę w różnym wieku, super :)

się bawiszCiechocinek biega :)

Świetnie się bawisz ale prosiłam o niezamieszczanie zdjęć naszego dziecka w internecie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: półmaraton, biegi, maraton, Uzdrowisko Ciechocinek, Termy Ciechocinek, basen, Tężnie, Ciechocinek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych