Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

II Regaty Kajakowe wokół wyspy na Jeziorze Małym Żnińskim

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 09:24:02

mam pytanie czemu na tę światową imprezę przybyli tylko podlegli w ten czy inny sposób cyganowi a może pomyśleć o zmianie nazwy np cygan&kałboy - spływ

#2 ~Czuły Paweł~

~Czuły Paweł~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 09:25:58

Ptaki te jego spływy. Ptaku kiedy będą te rowery w mieście? Znowu coś nie wyszło? Fiszka projektowa nieudana?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 14:58:33

Ptaki te jego spływy. Ptaku kiedy będą te rowery w mieście? Znowu coś nie wyszło? Fiszka projektowa nieudana?

idz zmierz linijka ile sa pomosty nad taflą wody.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 15:57:55

Nie muszę mierzyć. Ty tego pilnuj azorze. wiem, że jak przyjdzie ostrzejsza zima to znowu odpłynie. A wtedy powrócimy do sprawy.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 17:19:48

Nie muszę mierzyć. Ty tego pilnuj azorze. wiem, że jak przyjdzie ostrzejsza zima to znowu odpłynie. A wtedy powrócimy do sprawy.

Stwierdzam że będziesz żył aż do zimy. Będziesz wyczekiwał w oknie z lornetką z wycisniętym na klawiaturze numerem swojego ulubionego redaktora a potem zasiądziesz w fotelu i powiesz do dzieci zobaczcie jaki tatuś głupkowaty jest.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 17:29:20

Stwierdzam że będziesz żył aż do zimy. Będziesz wyczekiwał w oknie z lornetką z wycisniętym na klawiaturze numerem swojego ulubionego redaktora a potem zasiądziesz w fotelu i powiesz do dzieci zobaczcie jaki tatuś głupkowaty jest.

Będę pląsał się na Kanarach na urlopie, a ty będziesz woprow nasyłał żeby cięli lód. Ja będę się dobrze bawić, a ty będziesz się pocił nie tylko nad tym czy pomost odpłynie. Taki jest scenariusz :) I nie puchnij bo dostaniesz sraczki jak kiedyś i kto ci spodnie wypierze?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:03:12

A można od gminy kupić po taniości takie kajaki i rowery wodne? Pytam z Ciekawisci, bo chciałbym zrobić wypożyczalnie kajaków i rowerów wodnych na Mazurach.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:17:47

Będę pląsał się na Kanarach na urlopie, a ty będziesz woprow nasyłał żeby cięli lód. Ja będę się dobrze bawić, a ty będziesz się pocił nie tylko nad tym czy pomost odpłynie. Taki jest scenariusz :) I nie puchnij bo dostaniesz sraczki jak kiedyś i kto ci spodnie wypierze?

Oblicz ratę pożyczki za wczasu. A jak dostanę sraczki to znajdziesz ją na wycieraczce swojego mieszkania deal ? Hahaha

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:22:10

Raz, że nie potrafisz obliczyć raty, a dwa jeśli już to zawczasu a nie „za wczasy” ośle :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:24:18

„Za wczasu”? Buahahaha. Magistrze gdzieś ty kończył te studia?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:51:55

Przepraszam czy to konkurs sprawdź mi ortografię ?
Tak.
To c.uj Ci w dupę !
Buhahahaha

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 19:04:08

Jakbyś czytał książki, to pisałbyś poprawnie z automatu. Bez zastanawiania się. Ale ty robisz błędy w co drugim zdaniu ośle. Nie dość, ze osioł, to jeszcze wulgarny prymityw. Te rowerki to tylko kropla w morzu twoich problemów. Miłego wieczoru ośle :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 19:12:49

Przepraszam czy to konkurs sprawdź mi ortografię ?
Tak.
To c.uj Ci w dupę !
Buhahahaha

wiem ze byś chciał ośle :)

#14 ~lewiznacałboya~

~lewiznacałboya~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 21:52:10

A można od gminy kupić po taniości takie kajaki i rowery wodne? Pytam z Ciekawisci, bo chciałbym zrobić wypożyczalnie kajaków i rowerów wodnych na Mazurach.

czy US wie o tych dochodach "urzędnika" ponieważ oni nie powinni mieć działalności

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 22:00:07

czy w Żninie są media, które są w stanie podjąć temat. Nie liczny Iwony, która medal dostała za obiektywne dziennikarstwo. Jutro pismo do pomorskiej wysyłam. Zapisz sobie Iwona moje IP. Szkoda twojego czasu i łamania rodo. Podpiszę się imieniem i nazwiskiem.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 22:08:22

czy US wie o tych dochodach "urzędnika" ponieważ oni nie powinni mieć działalności

nielegalne dochody to chyba 70% podatku + kara i wyrok

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 22:10:55

Znikoma szkodliwość czynu. Morda w kubeł maminsynku.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 08:11:46

nielegalne dochody to chyba 70% podatku + kara i wyrok

a może jednak warto powiadomić służby

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 09:04:19

To się sprawdza tak. Jaki wydział zamówił kajaki i rowery wodne. Ile i za ile. Potem trzeba sprawdzić stan. Jak jest mniej, to sprawdzić czy zostały sprzedane. Jeśli sprzedane, to dlaczego? No i za ile, dlaczego za tyle, no i komu? No i czy sprzedający ma coś wspólnego z tym co kupił. Warto zwrócić uwagę na to, jaki był odstęp czasowy od zakupu do sprzedaży. Jeśli liczba zakupionych zgadza się z liczbą na stanie. I jeśli te kupione to rzeczywiście to te na stanie. Temat jest zamknięty i sprawa czysta. MIŁEGO DNIA. Uczciwi mogą spać spokojnie :)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 09:17:24

A śledzenie co inni robią w komputerach tez można sprawdzić?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych