Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

I Liceum Ogólnokształcące im. Floriana Ceynowy w Świeciu - opinie

liceum opinie 1loświecie świecieczerwone

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~ania541~

~ania541~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 20:59:04

Witam.

Mam zamiar iść do I LO do Świecia, lecz mam trochę wątpliwości. Słyszałam, że jest to bardzo dobra szkoła na dość wysokim poziomie, dlatego obawiam się trochę tego czy dałabym tam sobie radę.

Mam kilka pytań, więc byłoby miło, gdyby ktoś kto tam chodzi lub chodził przez ostatnie lata odpowiedział mi na nie lub dodał ogólną opinię. :)

Obawiam się dwóch rzeczy- procesu rekrutacji oraz matematyki.

Z matematyką mam trochę problemów, niedociągnięć, jednak staram się przygotować do egzaminu. Czy poziom matematyki w I LO na poziomie podstawowym jest bardzo trudny? Jakie jest podejście nauczycieli? Czy na starcie będę wyeliminowana czy wyciągną jakąś pomocną dłoń? Wiadomo, korepetycje to inna sprawa, ale chodzi mi o to, czy pomimo tego, iż jestem słaba dam radę przez te trzy lata?

Jeśli chodzi o rekrutację to ile mniej więcej trzeba mieć procent z matematyki, by się dostać?

Chciałabym się jeszcze dowiedzieć jak wyglądają lekcje wf w tej szkole. Inne szkoły w Świeciu oferują basen, siłownie, halę, jak zatem jest w I LO? 

Dziękuję za góry za odpowiedzi. :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: liceum, opinie, 1loświecie, świecieczerwone

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych