Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 szuja

szuja

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3012 postów

Napisano 26 marzec 2010 - 08:07:57

Cyt...Rozbicki bez namysłu dał 11 milionów. I rywale definitywnie się poddali...koniec cyt. Jasne z Kurią nie ma co walczyć
Dołączona grafikaDołączona grafika

#2 ~back~

~back~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 08:19:27

Moze by tak wreszcie pospłacał swoje długi wobec Wislanina? a nie się ślizga od paru lat ?

#3 obserwator

obserwator

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1280 postów

Napisano 26 marzec 2010 - 09:11:47

Łodzianie odpadli już po 6 milionach. Chociaż minimalna suma przebicia wynosiła 24 tysiące, Ślufiński ze wspólnikiem i Rozbicki licytowali daleko większe kwoty. Kiedy ten ostatni doszedł do 15,5 miliona, konkurenci podnieśli stawkę o sto tysięcy. Rozbicki bez namysłu dał 11 milionów. I rywale definitywnie się poddali.
Nie rozummiem tego zdania jak mozna sprzedac za 11, gdy ktos dal 15,5?

#4 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 09:34:03

"Licytowano... do ostatniej krwi" Chyba kogoś poniosło

#5 ~baba jaga~

~baba jaga~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 11:13:00

Cyt...Rozbicki bez namysłu dał 11 milionów. I rywale definitywnie się poddali...koniec cyt. Jasne z Kurią nie ma co walczyć

A ja myślałem,że idiotów wypisujących idiotyzmy już nie ma !!! Ale widocznie jest to miesz(k)aniec Włocławka.

#6 szuja

szuja

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3012 postów

Napisano 26 marzec 2010 - 20:50:39

A ja myślałem,że idiotów wypisujących idiotyzmy już nie ma !!! Ale widocznie jest to miesz(k)aniec Włocławka.

Tak? A kto jest prawdziwym właścicielem Młyna ?

#7 ~back~

~back~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 21:33:55

Tak? A kto jest prawdziwym właścicielem Młyna ?

Jak to kto wiadomo Skuriisyny w czarnych sukienkach pod płaszczykiem wielebnego R.

#8 ~Zagryziak~

~Zagryziak~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 21:56:05

Jak to kto wiadomo Skuriisyny w czarnych sukienkach pod płaszczykiem wielebnego R.

No to moje długoterminowe przypuszczenia coraz bardziej sie krystalizują niczym woda w bardzo mroźny dzień.
Coś mi się wydaje, że Włocławek powoli zmienia barwy; z czerwono-lewego na czarno-prawy.

#9 szuja

szuja

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3012 postów

Napisano 27 marzec 2010 - 08:52:17

Re.~baba jaga~
Napiszę Ci kobieto tak. Potrzebny Ci jest nowy dobry trzonek do twojej wyliniałej miotły.Kto się jednak podejmie jego osadzenia.Buhahaha

#10 ~urzedas~

~urzedas~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2010 - 09:33:15

Ten artykuł to chyba pisał ktoś na niezłym haju. Ni kupy ni .... się trzyma . Co do poruszanych tematów w Waszych wypowiedziach to zapewniam że tamat jest bardziej złożony niż się nie jednemu z Was wydaje.

#11 ~back~

~back~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2010 - 10:25:47

Re.~baba jaga~
Napiszę Ci kobieto tak. Potrzebny Ci jest nowy dobry trzonek do twojej wyliniałej miotły.Kto się jednak podejmie jego osadzenia.Buhahaha

Proponuję nie miotłę tylko ją osobiście "osadzić" może wtedy zmądrzeje .....

#12 ~baba jaga~

~baba jaga~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2010 - 10:45:50

Proponuję nie miotłę tylko ją osobiście "osadzić" może wtedy zmądrzeje .....

Właśnie czekałam na "ciekawy"wpis PRAWDZIWEGO miesz(k)ańca Włocławka jakim jest szuja.No i oczywiście na jego idiotyczny "uśmiech"!!!Ale to stary komuch więc się nie dziwię.

#13 szuja

szuja

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3012 postów

Napisano 27 marzec 2010 - 11:18:19

Właśnie czekałam na "ciekawy"wpis PRAWDZIWEGO miesz(k)ańca Włocławka jakim jest szuja.No i oczywiście na jego idiotyczny "uśmiech"!!!Ale to stary komuch więc się nie dziwię.

Wolę być starym komuchem ze zdrowymi zasadami ,niż "wierzącą" osobą duchowną,zakonnikiem i zakonnicą często pedofilami zarażonym HIV itd . Ciekawe jak te ostatnie idą w ślinę i robią minetkę z nowicjuszkami . A jak to robią czarownice?Buhaha

#14 ~baba jaga~

~baba jaga~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2010 - 13:39:24

Wolę być starym komuchem ze zdrowymi zasadami ,niż "wierzącą" osobą duchowną,zakonnikiem i zakonnicą często pedofilami zarażonym HIV itd . Ciekawe jak te ostatnie idą w ślinę i robią minetkę z nowicjuszkami . A jak to robią czarownice?Buhaha

Jeżeli znasz historię WŁOCŁAWKA ,to powinieneś wiedzieć,że gdyby nie ci których tak nienawidzisz,to pewnie WŁOCŁAWKA nie było by na mapie a jeżeli by był,to jako zapyziała wioska z takim gburem jak ty.A jeśli nie znasz historii powstania miasta,to ją poznaj.BUHAHA ("zacytowałem"twój krowi śmiech)

#15 szuja

szuja

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3012 postów

Napisano 27 marzec 2010 - 16:55:39

Jeżeli znasz historię WŁOCŁAWKA ,to powinieneś wiedzieć,że gdyby nie ci których tak nienawidzisz,to pewnie WŁOCŁAWKA nie było by na mapie a jeżeli by był,to jako zapyziała wioska z takim gburem jak ty.A jeśli nie znasz historii powstania miasta,to ją poznaj.BUHAHA ("zacytowałem"twój krowi śmiech)

A kto Ci powiedział ,że ja ich nienawidzę.Mało napiszę -dobrze tak frajerom podobnym do Ciebie .Ja tylko zwracam uwagę na niezgodność ich postępowania z głoszonymi naukami .Kobieto a teraz idź do lodówki i napij się zimnego mleka, może ochłoniesz.Ja strzele sobie piwko na przeciwko.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych