Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Horka ( górka ) się przebrała !

szczyty politycznej głupoty wybory żnin

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 18:35:52

nie ma lepszego agenta od tworzenia spisków jak.....(i wszyscy widzą o kogo chodzi)!

#22 ~tłok~

~tłok~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 18:59:45

Podwórzowe żnińskie SLD jest za gupie do umarcia. Jak przyjdzie czas to Big Zbig da im blachę w czółko i może nie będzie za późno żeby się obudzili. Jak trochę znasz żnińskie układy i jesteś choć trochę spostrzegawczy to już powinieneś zauważyć, że ani Lucha, ani Ola, ani doktor nie mają szans. Nawet przy kombinacjach pod stołem które tu ktoś podejrzewa. Już tam Zbig poustawia wszystko tak żeby Pietracho był na topie. I tyle w temacie.

... a nad ciągiem do korwinistów faktycznie warto się zastanowić

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 19:32:58

przestańcie napuszczać jednych na drugich,już Panowie znajdą jakieś wyjście i nie dadzą satysfakcji gawiedzi ....

#24 ~czarownik~

~czarownik~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 20:21:07

ja się zastanawiam,czy nos jest do tabakiery ,czy tabakiera do nosa

#25 ~Zielony~

~Zielony~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 22:25:09

ja się zastanawiam,czy nos jest do tabakiery ,czy tabakiera do nosa

Bo tabakiera potrzebuje nosa a nos tabakiery :P

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 22:31:03

Skąd wy to wszystko wiecie? O tych nosach, tabakierach i innych duperelach? Widać że ta nasza elyta to intelektualiści jak z koziej ....

#27 ~szef~

~szef~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 08:21:20

Wygra Luchowski, wspomnicie te słowa. ;)

Nie płacz bracie gdy smutek zapuka w Twoje progi.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2014 - 18:17:47

Uważam, że dla dobra wszystkich Mieszkańców Pałuk, naturalne będzie zawarcie koalicji pomiędzy SLD a Forum Samorządowym Pałuki. A jeśli tak się stanie, to w przypadku braku kandydata SLD na Burmistrza Żnina, członkowie tej partii powinni się mocno zastanowić nad kandydatem z FSP. Z tego co mi wiadomo, Forum popiera Jacka Pietraszkę. I to by było najlepsze rozwiązanie aby Oli dać w końcu prztyczka w jej zadarty nosek

Zakiwacie się na amen

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2014 - 18:40:10

Co robil Horka z komisja rewizyjna skoro nie zauwazyl nieprawidlowosci przy organizacji targow rolnych ? Teraz jest jasne w jakiej ekipie jest ten pan i dlaczego na burmistrza popiera noznanego tutaj kandydata. Tego pana trzeba wlasciwie ocenic w wyborach.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szczyty politycznej głupoty, wybory, żnin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych