Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Horka ( górka ) się przebrała !

szczyty politycznej głupoty wybory żnin

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Donek wielbiciel Biedronek~

~Donek wielbiciel Biedronek~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 23:08:47

Żnińscy radni miejscy z SLD, z Panem Horką na czele, postanowili poprzeć w wyborach na Burmistrza Żnina kandydaturę Pana Nowickiego. Takie ich prawo. Ale pominęli zupełnie struktury swojej partii. Ciekawe dlaczego ? Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Żnina ( wspomniany w tytule "górka" ) forsuje kandydata, który w żaden sposób nie jest w stanie zagrozić Pani Wiceburmistrz Oli.N w szrankach wyborczych. Oj Oj Żnińskie SLD :P :D . Jak nie macie swojego kandydata, to poprzyjcie przynajmniej jakiegoś Żninioka !!! Od razu napiszę, że nie mam nic przeciwko Panu Nowickiemu. Ale "gierek" Horki ( przyp. Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej w Radzie Miasta w Żninie i zarazem członka SLD ) z Panią Olą się obawiam. Czyżby jakiś prywatny układ ? Jak SLD tego nie wyniucha, to ja uciekam do Nowej Prawicy Korwina M.

#2 Perfekt

Perfekt

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 14 lipiec 2014 - 23:49:16

http://www.pomorska....ZCZ01/140719585 B)

#3 ~Beniu~

~Beniu~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 00:28:01

Żniński układ z Horką i Olą w tle, bez posługiwania się dronem, rozszyfrował podobno Starosta Żniński. Nie lubię go za butę i pyszałkowatość oraz pochopne decyzje ! Ale nosa to on ma i powiem tak od siebie " Takiego charyzmatycznego starosty już nigdy w Żninie nie będzie ".

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 07:54:06

Jaszczuk nie jest ani butny ani pyszałkowaty.Tak może myśleć tylko ten który go mało zna. Decyzje podejmuje szybko i rozważnie ale nie pochopnie co usprawnia pracę w starostwie. To do niego podobne że wytropił ten zgniły,śmierdzący łososiami żniński UKLAD. Pracuje tutaj wiele lat i zna metody prymitywnych ,,graczy,, ze Znina. Najlepiej go o to zapytać. Od tego są dziennikarze.

#5 ~Zielony~

~Zielony~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 21:54:53

Zgadzam się. Ważne jest, że Jaszczuk potrafi w odpowiednim momencie przypomnieć o sobie niektórym ''turkuciom podjadkom,, ze Żnina i nie tylko.

#6 ~Adam M.~

~Adam M.~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 15:44:16

Uważam, że dla dobra wszystkich Mieszkańców Pałuk, naturalne będzie zawarcie koalicji pomiędzy SLD a Forum Samorządowym Pałuki. A jeśli tak się stanie, to w przypadku braku kandydata SLD na Burmistrza Żnina, członkowie tej partii powinni się mocno zastanowić nad kandydatem z FSP. Z tego co mi wiadomo, Forum popiera Jacka Pietraszkę. I to by było najlepsze rozwiązanie aby Oli dać w końcu prztyczka w jej zadarty nosek

#7 ~rocky~

~rocky~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 16:00:00

Uważam, że dla dobra wszystkich Mieszkańców Pałuk, naturalne będzie zawarcie koalicji pomiędzy SLD a Forum Samorządowym Pałuki. A jeśli tak się stanie, to w przypadku braku kandydata SLD na Burmistrza Żnina, członkowie tej partii powinni się mocno zastanowić nad kandydatem z FSP. Z tego co mi wiadomo, Forum popiera Jacka Pietraszkę. I to by było najlepsze rozwiązanie aby Oli dać w końcu prztyczka w jej zadarty nosek

Wygra Luchowski, wspomnicie te słowa. ;)

#8 ~Gość Niedzielny~

~Gość Niedzielny~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 21:15:21

Wygra Luchowski, wspomnicie te słowa. ;)

Pietraszko ma większe doświadczenie niż Luchowski. Zresztą co ja Wam będę tłumaczył <_< .

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 12:17:15

Horce chyba miarka się przebrała a nie ,,górka,,

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 14:05:41

Pietraszko ma większe doświadczenie niż Luchowski. Zresztą co ja Wam będę tłumaczył <_< .

w zatrudnianiu synowych? :)

#11 ~magister~

~magister~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 11:10:07

Ja proponuję,że by radni bardziej przyjrzeli się,czy w Urzędzie na stanowiskach kierowniczych są zatrudniani osoby zgodnie z kwalifikacjami?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 11:42:28

Horka jako przewodniczący komisji rewizyjnej się przygląda ale nic nie widzi. Pewnie go oślepiła wiadoma ,, gwiazda ,, z ratusza.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 21:41:38

Za zatrudnienie w Urzędzie odpowiedzialny jest Burmistrz,jak sobie pościelił tak się wyspał!

#14 Perfekt

Perfekt

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 25 lipiec 2014 - 21:41:39

Ale są też tacy, którzy najwyższemu włodarzowi ścielą łoże. I właśnie na nich trzeba najbardziej uważać. Najpierw ścielą niby włodarzowi a potem on po wyborach obudzi się z ręką w nocniku. Radzę to przemyśleć :)

#15 ~Zielony~

~Zielony~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 22:21:15

W dobie kapitalizmu i wszechobecnego "wyścigu szczurów" jest możliwy spisek nawet przeciwko staroście. Oczywiście starannie ukryty spisek.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2014 - 08:46:56

doszukiwanie się spisku -to jest na to jednostka chorobowa!

#17 ~Biało-Czerwony~

~Biało-Czerwony~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2014 - 20:53:27

Teorie spiskowe są tak stare jak świat. A i przypisywanie odpowiedniej jednostki chorobowej komuś, kto spisek wykrył, jest czasami również elementem spisku ;-)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 10:46:04

obracanie kota ogonem!

#19 ~kacerz~

~kacerz~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 11:07:09

To już lekko zalatuje znęcaniem się nad zwierzętami

#20 ~Perfekt~

~Perfekt~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 15:19:00

Teorie spiskowe są tak stare jak świat. A i przypisywanie odpowiedniej jednostki chorobowej komuś, kto spisek wykrył, jest czasami również elementem spisku ;-)

Dla mnie, to zalatuje samą prawdą :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szczyty politycznej głupoty, wybory, żnin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych