Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Homilia Jasna Góra: https://youtu.be/7q3QK5KEySk


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 17:17:55

Delegat ds. Przedstawicielstw Papieskich powiedział: „Pozdrawiamy wszystkie matki, zwłaszcza te, co pod sercem noszą cud życia. Co jak Maryja, jak Elżbietą, pielęgnują cud życia w sobie i kochają swoje dzieci, pozwalają im przyjść na świat, nie boja się bólu rodzenia i trudu wychowania. Wy, tutaj wszyscy młodzi, jesteście takimi cudami miłości waszych rodziców. Wy będziecie tworzyć jutro. Tu, na tej ziemi będziecie o tym jutrze decydować, nie gdzieś w Brukseli, czy w innych stolicach, tutaj nad Wisła i Odra, tu gdzie żyją i bija polskie serca. I chce Wam powiedzieć, wam młodym, a poprzez was także tym, którzy myślą że jak wszystko rozwalą, wyśmieją, popsują, to będzie dopiero wowcool, to będzie postęp, chce powiedzieć słowami polskiego poety: „Nie depczcie przeszłości ołtarzy, choć macie sami doskonalsze wznieść. Na nich się jeszcze święty ogień żarzy i miłość ludzka stoi tam na straży, i wy winniście im cześć!”

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 11:38:17

I to pier***i bezdzietny(prawdopodobnie) starzec a nie wykluczone że i pedofil a i konfident SB jak znakomita ich większość, którego już niedługo być może będą ścigać za popełnione czyny i takie coś rzuca morałami na lewo i prawo- zwłaszcza na prawo bo tam ciemnego ludu od groma a ten takie teksty łyka niczym wygłodniały pelikan.#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 15:10:14

zaraz będziemy mieli błękitną wklejkę pistrollingu z Nowogrodzkiej lub z samego kleru

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 08:40:32

zaraz będziemy mieli błękitną wklejkę pistrollingu z Nowogrodzkiej lub z samego kleru

Aż dziw że jeszcze nie przykrył tematu!#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 00:33:53

I to pier***i bezdzietny(prawdopodobnie) starzec a nie wykluczone że i pedofil a i konfident SB jak znakomita ich większość, którego już niedługo być może będą ścigać za popełnione czyny i takie coś rzuca morałami na lewo i prawo- zwłaszcza na prawo bo tam ciemnego ludu od groma a ten takie teksty łyka niczym wygłodniały pelikan.

 

Aż dziw że jeszcze nie przykrył tematu!#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 07:28:49

dzieki#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 06:08:34

wreszcie powiedział#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 06:13:59

W niedzielę już po raz drugi odbędzie się w akcja, mającej na celu przypomnienie o ofiarach księży pedofilów. W jej ramach przed kościołami w różnych częściach kraju zawisną dziecięce buciki. Organizatorzy mają nadzieję, że uda się zmobilizować ludzi tak, jak w ubiegłym roku, kiedy akcję udało się zorganizować w kilkudziesięciu miejscowościach. I tym samym zwrócić uwagę na problem pedofilii w Kościele katolickim. 

 

Pierwsza akcja "Baby Shoes Remember" nieprzypadkowo odbyła się właśnie pod koniec sierpnia. Data ta zbiegła się z wizytą papieża w Irlandii, podczas której doszło do spotkania z ofiarami księży pedofilów. 

 

Później papież błagał o wybaczenie za grzechy przedstawicieli Kościoła katolickiego.

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych