Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

HIT

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 16:08:16

Szok i niedowierzanie! Nagranie z marszałkiem Grodzkim HITEM SIECI!

W sieci umieszczono fragment wideo. Widać na nim marszałka, który otwiera drzwi reporterom "SE"... z przypiętym już do krawatu mikrofonem mówi:

Przepraszam, że w garniturze, ale nie zdążyłem się przebrać jeszcze

Na Twitterze zaczęto żartować z marszałka Senatu:

Można POwiedzieć, że żyje jak niewolnik. Skromny ale cwany bo w marynarce i kieszenie są - "do której dziś pan przyjmuje p. doktorze? Do lewej." 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 22:34:50

Kidawa-Błońska jak „Pretty Woman”?

Dziś w Sejmie gościł znany amerykański aktor Richard Gere. Piotr Misiło, który nie jest już posłem postanowił o sobie przypomnieć. Na Twitterze udostępnił zdjęcie, na którym Małgorzata Kidawa-Błońska przechadza się po polskim parlamencie z amerykańską gwiazdą. Zdjęcie podpisał "Pretty woman".

Niestety, Misiło chyba nie wie, o czym wspomniany film opowiada.

- Pretty Woman − komedia romantyczna produkcji amerykańskiej z 1990 roku. Film skupia się na tytułowej bohaterce, prostytutce Vivian Ward, która zostaje zatrudniona przez majętnego biznesmena Edwarda Lewisa jako reprezentacyjna dama do towarzystwa

- przypominają internauci.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 21:15:24

Groteska! Sąd kolejnej instancji uniewinnił Najsztuba za potrącenie na pasach staruszki. Myślę, że teraz ten niezawisły, sprawiedliwy i "niezalezny" od PeO sąd jednak stanie na wysokości zadania i pójdzie dalej. Wyda nakaz aresztowania staruszki i surowo ją ukarze za wejście na pasy z ogromną prędkością i próbę zabójstwa Najsztuba.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 21:16:29

Kochankowi Rabieja nie spodobał się nowy paszport.... Michał Cessanis poinformował na Twitterze, że właśnie odebrał nowy paszport, który jednak bardzo mu się nie spodobał. Powód? Napis: "Bóg, Honor, Ojczyzna".

"Właśnie odebrałem nowy paszport. Mój niewyznaniowy (jeszcze) kraj zmusza mnie do posiadania paszportu dla osób wierzących, narzuca mi określony światopogląd"

napisał na Twitterze Michał Cessanis. Partner wiceprezydenta Warszawy zapytał, czy to na tym w Polsce ma polegać rozdział kościoła od państwa? "Krzyż na drogę MSWiA i Mariusz Kamiński" – skwitował.

Wpis Cessanisa spotkał się z odpowiedzią prezydenckiego fotografa Jakuba Szymczuka. "Na wyjazdach zagranicznych proszę nie dotykać dolarów ani w USA ani nigdzie !!!! W końcu nikt nie ma prawa Panu narzucać pieniędzy 'dla osób wierzących'... w końcu 'In God We Trust'" – napisał w odpowiedzi.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 21:35:00

Pewnie ten żona Rabieja by wolał zdjęcie penisa?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 23:04:42

do dyżurnego po-wskiego trolla z farmy Brejzy glazurnika, "młodego" UBolka i ew. innych po-wskich ciemniaków; napis na dolarach amerykańskich "In God We Trust" oznacza 'Bogu ufamy'.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2019 - 19:11:51

Kiepski żart Donalda Tuska. Takim zdjęciem zilustrował „spotkanie” z Trumpem ... google

„Pomimo sezonowych turbulencji nasza przyjaźń transatlantycka musi trwać”
– napisał na Twitterze Donald Tusk.
Do wpisu dołączył zdjęcie, którym chciał „pochwalić” się spotkaniem z Donaldem Trumpem. Jaką fotografią zilustrował ten moment? Zobaczcie sami. Tusk "strzela Trumpowi w plecy" przystawiając dwa palce. Internauci zbulwersowani, nie przebierali w słowach. Przypomniano m.in. o dziadku Tuska – Józefie Tusku, który w 1944 został wcielony do armii niemieckiej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych