Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

Hipokryzja Gollusa

wybory burmistrz Gollus Bogusław facebook hipokryzja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 bozydar123

bozydar123

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 10 kwiecień 2020 - 07:44:07

witam, chce tylko wkleic post sponsorowany pana gollusa? Moze ktos zapyta, co w nim złego? Odpowiadam - ano to, ze Pan Gollus atakuje innych kandydatów, a zwlaszcza pania Jaszczak m.in. za jakies rzekome niedociagniecia w opisywaniu materialow wyborczych, a sam nie jest bez winy. jak wiadomo, facebook ma spore obostrzenia jesli chodzi o zamieszczanie materialow i reklam politycznych. w miejscu gdze jest napis sponosorowane powinna byc informacja o oplaceniu reklamy przez dany komitet, a jej nie ma ! jak mozna wytykac innym brak wiedzy i kompetencji, a nastepnie popelniac takie szkolne bledy? hipokryzja w czystej postaci 

92460665_109719240695259_806187330216919

#2 Notos

Notos

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 kwiecień 2020 - 08:46:25

Ja też widziałem taki post z napisem sponsorowany, ale do końca nie wiem o co chodzi. Może p. Gollus odniesie się do powyższego zarzutu na kolejnym czacie?

#3 bozydar123

bozydar123

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 11 kwiecień 2020 - 14:13:33

Chodzi o to , ze w sponsorowaniu nie ma nic złego, ale jeśli sponsoruje się post o tresci politycznej, wówczas kazdy ma obowiazek, zamieszczenia obok napisu spnsorowane informacje o tym, kto opłaca dany post. wynika to z roznych obejsc, ktore przez lata, stosowali politycy i finansowanie nie bylo weryfikowalne. zeby wyswietlala sie informacja o tym, kto oplaca dany post, pan gollus ma obowiazek przejsc autoryzacje, ktora w dobie koronawirusa moze potrwac nawet kilka tygodni, bo facebook nie dziala jak powinien. brak informacji, o finansowaniu jest rownoznaczny z tym, ze pan golllus za nic ma przepisy facebooka i nie uzyskal odpowiedniej autoryzacji, a co za tym idzie - robi to wbrew przepisom. i w efekce tej nieuczicwej konkurencji, mamy do cyznienia z obluda w stosunku do pani jaszczak. krotko - bez autoryzacj politycznej facebooka - pan gollus nie ma zadnego prawa sponsorowac postow politycznych, co wynika rowniez z przepisow PKW

#4 Notos

Notos

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 kwiecień 2020 - 21:55:29

Jeśli dobrze zrozumiałem, jest jakiś problem ze zleceniem publikacji skierowanej do określonej grupy odbiorców?  Czy w świetle przepisów kodeksu wyborczego wszystko jest w porządku? Tym bardziej p. Gollus winien to wyjaśnić. Cały czas mam wątpliwości. No nie wiem. 

#5 bozydar123

bozydar123

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 14 kwiecień 2020 - 07:53:29

Nie chodzi o zlecanie publikacji do okreslonej grupy odbiorcow, ale o jawnosc tego przez kogo jest oplacany post, ktory przez facebooka jest traktowany jako reklama polityczna za wzgledu na dzialalnosc kampanijna pana gollusa. facebook w porozumieniu z PKW okreslil zasady publikacji takich postow spnosorowanych i na mocy tych ustalen MUSI być napisane przy napisie sponosorowane, ze ten post zostal oplacony przez KWW Sprawieldiwy Aleksandrów. Jeśli takiej inforacji nie ma, to znaczy , ze pan gollus nie uzyskal od facebooka niezbednej autoryzacji politycznej i w swietle kodeksu wyborczego i regulacji facebooka nie ma prawa sponsorowac postow politycznych, jednak to zrobil. nie wiem z czgo to wynika. jesli z niewiedzy, to moglby chociaz nie zarzucac jej innym kandyatom, bo sam lepszy nie jest 

#6 kartofel

kartofel

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 17 kwiecień 2020 - 08:55:57

Poziom hipokryzji i żenady tego kandydata jest tak wielki, że najlepiej byłoby zastosować "kordon sanitarny" i go zamilczeć. Taka była reakcja pozostałych na jego propozycję debaty. Facet nie zrozumiał i odwraca kota ogonem uważając, że inni stchórzyli. 

O opisanym maseczkowym populizmie już nie wspominam. Kandydat na drugie powinien mieć Faryzeusz.  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, burmistrz, Gollus, Bogusław, facebook, hipokryzja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych