Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

herbata w formie prezentu

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 sasgabi

sasgabi

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 11:32:13

Witam, tak jak w temacie powyżej czy wypada dać na prezent herbatę smakową zapakowaną w piękną puszkę? znalazłam takie z Basilura, czy ktoś ją pił i czy ją polecacie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 11:40:16

UWAGA TE POŻYCZKI TO OSZUSTWO!

#3 joanna525

joanna525

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 16:15:41

Basilur ładnie wygląda, ale same herbaty bez rewelacji :) Niemniej moim zdaniem herbata w ładnej puszce albo herbata "trudna" do zdobycia w naszych sklepach jest fajnym prezentem. Oczywiście dla tych, co lubią ją pić :)

I zależy oczywiście z jakiej okazji ten prezent.

#4 Wendy

Wendy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 161 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 13:31:16

ja nigdy takiego prezentu nie dostałam ale jeśli ktoś jest smakoszem herbaty i wiadomo że go to ucieszy, to uważam że warto spróbować.

#5 marlena93

marlena93

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 12:54:52

smakosz herbaty lub kawy;)

#6 aga.

aga.

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 15:19:41

Jak nie miałam pomysłu na prezent dla babci to kupiłam właśnie herbatę - ja kupuję w "Czas na herbatę", do tego kupiłam też kubek z zaparzaczem:) uważam, że to fajny prezent, sama też lubię herbatę a już w szczególności liściastą i sama też ucieszyłabym się z takiego prezentu. 

#7 elzibetawasilewska

elzibetawasilewska

Znajomy

• PipPip
  • 30 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 13:07:49

Witam, tak jak w temacie powyżej czy wypada dać na prezent herbatę smakową zapakowaną w piękną puszkę? znalazłam takie z Basilura, czy ktoś ją pił i czy ją polecacie?

Oczywiście, że tak, to wspaniały prezent. Niestety nie kosztowałam jeszcze tej, o której piszesz ale jeśli się nie spróbuje to człowiek nigdy się nie dowie.

#8 egoistka

egoistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 10 październik 2017 - 10:27:53

Jeżeli ktoś lubi pić herbatę i jest jej smakoszem, to na pewno warto pomyśleć o takim prezencie

#9 vegeMarcela

vegeMarcela

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 11:38:52

Dla smakoszów herbaty jest to bardzo dobry prezent, sama ucieszyłabym się. Ja zazwyczaj kupuję kawę plus jakieś czekoladki albo herbatę jeśli wiem, że ktoś nie pije kawy.

#10 Marika1

Marika1

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 09:33:44

Moim zdaniem takie prezent jest idealny dla osób, których nie znamy zbyt dobrze i dla tych, którzy są miłośnikami kawy i herbaty (w zależności od tego z jakich elementów będzie się składał taki zestaw). Ja nie miałabym nic przeciwko takim prezentom, bo lubię tego typu "praktyczne" upominki :D

#11 ~maggy~

~maggy~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 13:40:55

Uważam, że kawa i herbata to dobry prezent, zwłaszcza jak są ładnie zapakowane. Zamawiałam taki zestaw przez pocztę kwiatową i solenizant był bardzo zadowolony. Sama bym nie pogardziła takim podarunkiem ;)

#12 ~Aaga~

~Aaga~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 19:55:16

Oczywiście, że tak. Moja teściowa uwielbia różne ziołowe herbatki. Dostała od nas w tym roku kubek z zaparzaczem i zestaw herbatek z zielnika doz.

#13 Roksana13jj

Roksana13jj

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 31 październik 2019 - 15:41:48

Jasne, że wypada. Sama bym się cieszyła z takiej prawdziwej herbaty.

#14 Jodła

Jodła

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 grudzień 2019 - 14:02:55

Wypada, choć to celowany prezent w smakosza herbaty. "Normalnym" osobom lepiej wymyślić coś innego.

#15 majkowska1

majkowska1

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 83 postów

Napisano 14 styczeń 2020 - 10:03:36

Sama ostatnio zastanawiałam sie nad prezentem na dzien babci bo w koncu dzien babci coraz bliżej. I skłaniam się z dnia na dzien do zakupu herbaty, ale takiej lepszej z doMyśdatkiem jaśminu czy oolong. Oglądałam równiez pojemniczki do przechowywania herbaty, na których było napisane dla babci :)

Myślę, ze ładnie podana oraz zapakowana aromatyczna herbata jest uniwersalną opcją prezentową i dla każdego. Bardziej nawet niż kawa, bo osobiście znam osoby, które kawy nie piją. Ale herbatę już tak. 

Zerknij sobie tutaj https://www.krainaherbaty.pl/

W sklepie jest opcja zapakowania paczki herbaty na prezent. 

Użytkownik majkowska1 edytował ten post 16 styczeń 2020 - 13:48:00

#16 mordawskitomasz

mordawskitomasz

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 styczeń 2020 - 21:55:42

Zobacz tutaj https://pinbook.pl/z...nt-dla-chlopaka

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych