Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Hepa Vitale co o tym sądzicie

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~feela~

~feela~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 09:01:20

Szukam czegoś na poprawę stanu mojej wątroby. Niemniej nie mam zbytniej ochoty na przyjmowanie środków w tabletkach.

Co sądzicieo o ziólkach Hepa Vitale? 

#2 ~lissa~

~lissa~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 06:16:07

Aktualnie biorę Ziólka są na bazie Ostropestu plamistego, który jak możesz sobie poczytać ma bardzo dobry wpływ na wątrobę. Widzę jednak,ze w połaceniu z czarnuszką siewną i babka plesznik jest zdecydowanie lepsze. Wiadomo ,że nie ma się co spodziewać cudów ale z czasem widzę u siebie,że znacznie polepszyło to funkcjonowanie mojej wątroby. Widać po wynikach. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 12:26:02

Czy mozna brać te zioła przy wzw typu c ? 

#4 wiktoriakuzik

wiktoriakuzik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 09:58:24

Jak dla mnie jak najbardziej zioła Hepa Vitale pomogą Ci. Ja nadal je przyjmuje i nie mam żadnych problemów :)

#5 ~pannamaria~

~pannamaria~
  • Goście

Napisano 02 maj 2017 - 13:19:00

Czy mozna brać te zioła przy wzw typu c ? 

Można. mam wzw typu c i mi osobiście lekarz powiedział abym raz na jakiś czas stosowala tą kuracuję. Nie jest to refundowane niestety ( pytałam sie ale nie ma takiej opcji). Tak więc jeśli CIę ine stać to ostatecznie możesz sbie kupić sam ostropest. Chociaż najlepiej byłoby przyjmować hepa vitale. 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 11:02:57

Szukam czegoś na poprawę stanu mojej wątroby. Niemniej nie mam zbytniej ochoty na przyjmowanie środków w tabletkach.

W zeszłym roku na jesieni piłam ziólka i mi równiez pomogły Warto w prewencji chorób wątroby. Albo jesli wychodzi Wam coś źle w badaniach. Wiadomo,ze wątroba sama sie regeneruje. Jednak takie ziola mogą temu bardzo pomóc. 

#7 ~vitale ziola~

~vitale ziola~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 10:14:44

Jeden z lepszych preparatów, aktualnie jestem w trakcie suplementacji drugim opakowaniem :)
wyniki wątrobowe o połowę spadły, więc śmiało polecam.
Zamawiałam stąd - vitaleziola . pl/hepa-vitale/

- należy skopiować link w pole przeglądarki i usunac spacje..

#8 ~Henrietta~

~Henrietta~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 08:30:37

Baredzo dobry suplement diety. Wczesniej odczuwałam spore bóle pod prawym żebrem. Uścisk, niesmak. Szczgólnie po alkoholu albo po przejedzeniu się. Próby niby w normie ale jednak na granicy... Od czasu od kiedy 2 razy dziennie ( z rana i wieczorem) piję Hepa Vitale czuję się o wiele lepiej. Cena nie jest moim zdaniem taka wysoka.Paka wystarczxa naprawdę na długo....

#9 marika585

marika585

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 81 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 12:21:12

Ja od lat wspomagam żołądek i wątrobę ziołami, mam już swoje lata i nie narzekam;-).

#10 ~Tishia~

~Tishia~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 20:42:27

Też nie przepadam za tabletkami, dlatego popijam colon z formułą hepato. Reguluje procesy trawienne i wspiera pracę wątroby. Bardzo mi służy. :)

#11 Maryking

Maryking

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 09:23:07

i bardzo dobrze, że nie chcesz brać tabletek bo one tylko obciążają wątrobę. Ja od lat piję różne zioła i polecam zdecydowanie właśnie HepaVitale, bo jest tam i ostropest i babka płesznik i czarnuszka :)

#12 Frankaa

Frankaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 08:01:22

Ja też bardzo polecam HepaVitale, oprócz tego, że odciążają wątrobę to mają jeszcze dużo innych zalet. Ja zauważyłam, że poprawił się u mnie też stan paznokci i skóry, więc zioła te mają wpływ na cały nasz organizm. Wiadomo jak zdrowe jelita, wątroba itp to całe ciało też jest w lepszej kondycji :)

#13 ~Przemo~

~Przemo~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 12:11:29

Całkiem dobre, naturalne ziółka. Polecam każdemu kto walczy z zaparciami i chce wspomóc działanie nie tylko wątroby ale i trzustki.

#14 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 09:51:06

Mamie zamawiałem i mówiła, że są naprawdę dobre, nie ma już takiego ucisku na wątrobie po nich.

#15 Tatianna

Tatianna

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 10:19:33

a te Hepa Vitale występują też w formie kapsułek czy tylko ziół? i po jakim czasie poczuliście różnicę? Ponoć oczyszczanie może zająć nawet do kilku miesięcy

#16 Emiiel

Emiiel

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 02 październik 2018 - 14:07:51

Raczej żadnych kapsułek nie widziałam. Ale zioła spokojnie możesz przyjmować wraz z jedzeniem. Przynajmniej tak mi się wydaje.

#17 ~Karrie~

~Karrie~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 11:53:34

Oczyszczanie kilka miesięcy? Dziwne, bo nawet dieta dr Dąbrowskiej trwa 42 dni. W każdym razie uważam, że takie zioła są zawsze pomocne w oczyszczeniu wątroby oprócz oczywiście diety. A mieszanka ziół to bardzo wygodna sprawa, nie trzeba kompletować ziół osobno. 

#18 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 14:47:21

No to wiadomo, że w kilka dni się nie oczyści organizmu, takie ziółka zaczynają działać po miesiącu, przynajmniej u mnie tak było.

#19 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 08:44:13

Kiedyś miałam tabletki z ostropestem, ale trudno powiedzieć czy pomagały, bo sam ostropest to trochę mało.Tzn. na wątrobę może ok, ale ja mam jeszcze problemy jelitowe, więc wolałam się przerzucić na coś co będzie działało bardziej osłonowo. A hp ma babkę płesznik, mi bardzo pomaga na takie właśnie trawienne dolegliwości.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych