Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Hepa Vitale co o tym sądzicie

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~feela~

~feela~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 09:01:20

Szukam czegoś na poprawę stanu mojej wątroby. Niemniej nie mam zbytniej ochoty na przyjmowanie środków w tabletkach.

Co sądzicieo o ziólkach Hepa Vitale? 

#2 ~lissa~

~lissa~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 06:16:07

Aktualnie biorę Ziólka są na bazie Ostropestu plamistego, który jak możesz sobie poczytać ma bardzo dobry wpływ na wątrobę. Widzę jednak,ze w połaceniu z czarnuszką siewną i babka plesznik jest zdecydowanie lepsze. Wiadomo ,że nie ma się co spodziewać cudów ale z czasem widzę u siebie,że znacznie polepszyło to funkcjonowanie mojej wątroby. Widać po wynikach. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 12:26:02

Czy mozna brać te zioła przy wzw typu c ? 

#4 wiktoriakuzik

wiktoriakuzik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 09:58:24

Jak dla mnie jak najbardziej zioła Hepa Vitale pomogą Ci. Ja nadal je przyjmuje i nie mam żadnych problemów :)

#5 ~pannamaria~

~pannamaria~
  • Goście

Napisano 02 maj 2017 - 13:19:00

Czy mozna brać te zioła przy wzw typu c ? 

Można. mam wzw typu c i mi osobiście lekarz powiedział abym raz na jakiś czas stosowala tą kuracuję. Nie jest to refundowane niestety ( pytałam sie ale nie ma takiej opcji). Tak więc jeśli CIę ine stać to ostatecznie możesz sbie kupić sam ostropest. Chociaż najlepiej byłoby przyjmować hepa vitale. 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 11:02:57

Szukam czegoś na poprawę stanu mojej wątroby. Niemniej nie mam zbytniej ochoty na przyjmowanie środków w tabletkach.

W zeszłym roku na jesieni piłam ziólka i mi równiez pomogły Warto w prewencji chorób wątroby. Albo jesli wychodzi Wam coś źle w badaniach. Wiadomo,ze wątroba sama sie regeneruje. Jednak takie ziola mogą temu bardzo pomóc. 

#7 ~vitale ziola~

~vitale ziola~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 10:14:44

Jeden z lepszych preparatów, aktualnie jestem w trakcie suplementacji drugim opakowaniem :)
wyniki wątrobowe o połowę spadły, więc śmiało polecam.
Zamawiałam stąd - vitaleziola . pl/hepa-vitale/

- należy skopiować link w pole przeglądarki i usunac spacje..

#8 ~Henrietta~

~Henrietta~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 08:30:37

Baredzo dobry suplement diety. Wczesniej odczuwałam spore bóle pod prawym żebrem. Uścisk, niesmak. Szczgólnie po alkoholu albo po przejedzeniu się. Próby niby w normie ale jednak na granicy... Od czasu od kiedy 2 razy dziennie ( z rana i wieczorem) piję Hepa Vitale czuję się o wiele lepiej. Cena nie jest moim zdaniem taka wysoka.Paka wystarczxa naprawdę na długo....

#9 marika585

marika585

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 81 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 12:21:12

Ja od lat wspomagam żołądek i wątrobę ziołami, mam już swoje lata i nie narzekam;-).

#10 ~Tishia~

~Tishia~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 20:42:27

Też nie przepadam za tabletkami, dlatego popijam colon z formułą hepato. Reguluje procesy trawienne i wspiera pracę wątroby. Bardzo mi służy. :)

#11 Maryking

Maryking

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 09:23:07

i bardzo dobrze, że nie chcesz brać tabletek bo one tylko obciążają wątrobę. Ja od lat piję różne zioła i polecam zdecydowanie właśnie HepaVitale, bo jest tam i ostropest i babka płesznik i czarnuszka :)

#12 Frankaa

Frankaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 08:01:22

Ja też bardzo polecam HepaVitale, oprócz tego, że odciążają wątrobę to mają jeszcze dużo innych zalet. Ja zauważyłam, że poprawił się u mnie też stan paznokci i skóry, więc zioła te mają wpływ na cały nasz organizm. Wiadomo jak zdrowe jelita, wątroba itp to całe ciało też jest w lepszej kondycji :)

#13 ~Przemo~

~Przemo~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 12:11:29

Całkiem dobre, naturalne ziółka. Polecam każdemu kto walczy z zaparciami i chce wspomóc działanie nie tylko wątroby ale i trzustki.

#14 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 09:51:06

Mamie zamawiałem i mówiła, że są naprawdę dobre, nie ma już takiego ucisku na wątrobie po nich.

#15 Tatianna

Tatianna

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 10:19:33

a te Hepa Vitale występują też w formie kapsułek czy tylko ziół? i po jakim czasie poczuliście różnicę? Ponoć oczyszczanie może zająć nawet do kilku miesięcy

#16 Emiiel

Emiiel

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 02 październik 2018 - 14:07:51

Raczej żadnych kapsułek nie widziałam. Ale zioła spokojnie możesz przyjmować wraz z jedzeniem. Przynajmniej tak mi się wydaje.

#17 ~Karrie~

~Karrie~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 11:53:34

Oczyszczanie kilka miesięcy? Dziwne, bo nawet dieta dr Dąbrowskiej trwa 42 dni. W każdym razie uważam, że takie zioła są zawsze pomocne w oczyszczeniu wątroby oprócz oczywiście diety. A mieszanka ziół to bardzo wygodna sprawa, nie trzeba kompletować ziół osobno. 

#18 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 14:47:21

No to wiadomo, że w kilka dni się nie oczyści organizmu, takie ziółka zaczynają działać po miesiącu, przynajmniej u mnie tak było.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych