Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Henryka Zawadzka kandyduje do Sejmu z listy Zjednoczonej Lewicy

wybory

61 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 18:12:42

Z takimi ludźmi jak Pani Henia lewica ma szanse odzyskać naturalny wizerunek. Popieram

#42 ~Stefanek~

~Stefanek~
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 19:02:04

Z takimi ludźmi jak Pani Henia lewica ma szanse odzyskać naturalny wizerunek. Popieram

Jak lewica może odzyskać wizerunek wystawiając na kandydatów do Sejmu RP starych komuchów.  Ten wizerunek jest już zużyty, czas na nowe twarze, czy to lewicy czy też prawicy,może zaśpiewamy sobie jeszcze " komuno wróć " ?  

#43 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 08:09:58

Na poprzedni wpis nic nie poradzę, może lekarz pomoże? Lepiej już oddać głos na takich starych komuchów niż na starych nierobów i umizgiwaczy. Pani Heniu, jesteśmy z Panią

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 15:36:54

Na poprzedni wpis nic nie poradzę, może lekarz pomoże? Lepiej już oddać głos na takich starych komuchów niż na starych nierobów i umizgiwaczy. Pani Heniu, jesteśmy z Panią

Ja natomiast wolę oddać głos na młodych , wykształconych , pracowitych niż z braku laku na starych komuchów. jeśli chodzi o lekarza to potrzebny jest najbardziej  właśnie tym starym.ale zdarza się też,że potrzebują go młodzi.

#45 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 17:26:04

A ja postawię na sprawdzonych, doświadczonych i do tego wykształconych. Wiem, że Henryka Zawadzka nigdy nie zachowa się jak chorągiewka na wietrze no i ma mój głos.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 18:21:08

Nie głosuję na ludzi niesprawdzonych i anonimowych. Stawiam na ZAWADZKĄ

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 19:05:02

Nie głosuję na ludzi niesprawdzonych i anonimowych. Stawiam na ZAWADZKĄ

Najlepiej zagłosować na takich  z demencją.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2015 - 22:41:37

No i  lewacy mają swoją posłankę z ziemi golubsko-dobrzyńskiej, a gdzie się podziały   fanfary , a gdzie gratulacje ?  a gdzie  wypisujący te brednie na temat kandydatki ? zapanowała cisza? a może  komuś coś się stało ?

#49 gregor

gregor

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 26 październik 2015 - 00:15:46

Brawooooooooo

Brawooooooooooooo :D z Panią Henią lewica odbudowana ;) ha,ha,haaaaaaa :lol:

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 09:32:41

Lewica zanotowała znaczący wzrost poparcia w porównaniu z majowym wynikiem Pani Ogórek. Brawo!!! to wzrost poparcia o około 200%!!!

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 09:59:38

Lewica zanotowała znaczący wzrost poparcia w porównaniu z majowym wynikiem Pani Ogórek. Brawo!!! to wzrost poparcia o około 200%!!!

Uśmiać się można, szczególnie palikociarnia pomogła zjednoczonej lewicy, więcej takich palikotów a lewica  zniknie.  Polacy  zdjęli klapki z oczu i założyli na nogi. Bardzo dobrze się stało, bo  za niedługo byśmy doczekali związków homoseksualnych,adopcji dzieci przez homoseksualistów, wprowadzenie ideologii gender itp, jednym słowem demoralizacja dzieci i młodzieży, takiej lewicy [Polacy powiedzieli  DZIĘKUJEMY!!!

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 20:32:40

Czytam ten wątek i kabaret normalnie!!!

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 21:29:15

A ja pamiętam że jak Maćkiewicz startwał do sejmu z lewicy to miał 23 głosy w mieście. To były jaja.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 09:08:11

A ja pamiętam że jak Maćkiewicz startwał do sejmu z lewicy to miał 23 głosy w mieście. To były jaja.

I taki ktoś reprezentuje miastojako doradca burmistrza!!!

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 12:55:19

No to zawadzka go pobiła kilkakrotnie. Dziwne,ze P. kwiatkowski miał jakies 50 , a zamek to w mieście taka wazna instytucja i kwiatkowski  to przecież radny wojewódzki. Mizernie.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 16:31:03

Wątek dotyczy Zawadzkiej a nie Maćkiewicza,pisz na temat.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 18:06:04

Za to Nadolski miał 214 głosów, więcej od niego z Golubia miał tylko Tasarz ponad 300.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 20:20:33

Wątek dotyczy Zawadzkiej a nie Maćkiewicza,pisz na temat.

A co ty qurwa anonimowy urzędasie myslisz że to Plac Tysiaclecia?

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 20:22:17

No to zawadzka go pobiła kilkakrotnie. Dziwne,ze P. kwiatkowski miał jakies 50 , a zamek to w mieście taka wazna instytucja i kwiatkowski  to przecież radny wojewódzki. Mizernie.

to i tak niezle, maćkiewicz jak startował z lewicy miał 21.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 09:27:49

Za to Nadolski miał 214 głosów, więcej od niego z Golubia miał tylko Tasarz ponad 300.

Ciekawe com się stało, że tak wychwalany w miescie Grabowski miał nieco ponad 30 głosów?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych