Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Hejter z Wrocławia dostał 2 lata prac spolecznych! Tutaj wielu mnie w podobny sposb opluwalo

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Rychu z Mniszka~

~Rychu z Mniszka~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 16:08:36

Tez mozecie tak skonczyc hejterzy! Dbamy o kulture wypowiedzi!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 16:59:29

I vice versa :(((((

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 17:14:26

Niebieska tasiemka kulturą nie grzeszy, ale on jest pod specjalną ochroną tutejszej tzw. Administracji.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 17:16:28

Jak się przedstawisz swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, wtedy możesz dochodzić swoich praw, na razie występujesz jako Rychu z Mniszka i opluwasz wszystko co pisowskie łącznie z prezesem Kaczyńskim i dla mnie jesteś Rychujem z Mniszka czyli jebniętym gnojkiem.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 17:18:18

Niebieska tasiemka kulturą nie grzeszy, ale on jest pod specjalną ochroną tutejszej tzw. Administracji.

Bo to jest deb*** i nic mu nie zrobią.

#6 ~anty troll~

~anty troll~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 17:31:16

Jak się przedstawisz swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, wtedy możesz dochodzić swoich praw, na razie występujesz jako Rychu z Mniszka i opluwasz wszystko co pisowskie łącznie z prezesem Kaczyńskim i dla mnie jesteś Rychujem z Mniszka czyli jebniętym gnojkiem.

To tchórz. Jest do tego chamski, bezczelny i POdły. Mieszka w Rypinie i nazywa Janusz Zdun ...ski, przyuczył się do zawodu glazurnika, ale pracą się nigdy nie POhańbił bo "zarabia" jako antyPISowski i antykościelny PO-wski hejter na forach, i nie tylko tej gazety. Zawsze pisze z kilku kont. Knajackiego języka używa najczęściej jako 'gość' i lubuje się najbardziej w obrażaniu Kaczyńskiego, Pawłowicz, Szydło, Morawieckiego i uwielbia prymitywne obrazki "soku z buraka" bo tylko taki przekaz rozumie.

#7 ~Nie jestem Ryśkiem~

~Nie jestem Ryśkiem~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 17:38:48

To tchórz. Jest do tego chamski, bezczelny i POdły. Mieszka w Rypinie i nazywa Janusz Zdun ...ski, przyuczył się do zawodu glazurnika, ale pracą się nigdy nie POhańbił bo "zarabia" jako antyPISowski i antykościelny PO-wski hejter na forach, i nie tylko tej gazety. Zawsze pisze z kilku kont. Knajackiego języka używa najczęściej jako 'gość' i lubuje się najbardziej w obrażaniu Kaczyńskiego, Pawłowicz, Szydło, Morawieckiego i uwielbia prymitywne obrazki "soku z buraka" bo tylko taki przekaz rozumie.

Wymienione  osoby upodlają się same. Podaj łachudro przykład gdzie napisano o nich nieprawdę  !

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 17:49:53

Kolejna próba zastraszania zwolenników jakiejś partii z przeciwną opcją. Nie dajmy się wpędzać w obłęd. Nie dzielmy społeczeństwa na dwa obozy. Mam dość!

Ludzie! my na dole, zawsze zostaniemy w dole.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych