Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Harcerstwo zmiany

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marcelina~

~Marcelina~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 19:09:44

Czytałam ostatnio artykuł w CGD o zmianach władz harcerstwa w GD- co w takim razie z budynkiem i funduszami przekazanymi na harcowke ? Czy poprzedni komendant został odwołany czy sam zrezygnował ze stanowiska ?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 19:55:55

A jak jest zmiana burmistrza to przyznane fundusze na realizację zadania są cofane? Pomyśl trochę. 

#3 ~Marcelina~

~Marcelina~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 20:47:08

Gościu w takim razie ja właśnie pytam dlaczego zmienił się komendant? Przecież dobrze działał a jak kasy nie było tak nie ma

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 21:34:36

Gościu w takim razie ja właśnie pytam dlaczego zmienił się komendant? Przecież dobrze działał a jak kasy nie było tak nie ma

Nie znam się na wyborach w ZHP ale pewnie warto zajrzeć do statutu, prawdopodobnie są jakieś wybory i kadencyjność. Chyba nikt nie jest wybierany na dożywotnią funkcję.  Tak jak napisałem - nie znam się ale logika mi to podpowiada. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 11:05:10

NIE ZOSTAŁ BURMISTRZEM
NIE ZOSTAŁ RADNYM
NIE ZOSTAŁ KOMENDANTEM HUFCA G-D
CZYLI
LUDZIE Z MIASTA POKAZALI CO MYŚLĄ O JEGO DZIAŁANIU
LUDZIE Z JEGO OKRĘGU POKAZALI CO MYŚLĄ O JEGO DZIAŁANIU
HARCERZE Z GOLUBIA-DOBRZYNIA POKAZALI CO MYŚLĄ
BARDZO CIEKAWE

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 15:46:09

Dokładnie !!!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 16:14:27

"Człowiek jest jak feniks. Umiera, tylko po to, by odrodzić się na nowo. Z kolejnymi nadziejami i marzeniami. Z jeszcze większą siłą. I z wiarą w lepszy dzień."

#8 ~Pawel~

~Pawel~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 11:59:47

O jej jacy tu wszyscy poprawni są... Może niech każdy się przedstawi i opisze jaki jest idealny i co osiągnął w swoim życiu? Ciągłe buractwo i cebulowanie anonimowo na forum. Macie jakieś uwagi i macie odwagę o tym pisać to stancie twarzą w twarz z tą osobą i opowiedzcie o swoich uwagach... Ośmieszać kogoś anonimowo i krytykować na forum to każda pipa potrafi, ale przede wszystkim te cipy ośmieszają siebie

#9 ~Pawel~

~Pawel~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 12:02:14

I oby każdy był tak pozytywną osobą jak osoba która krytykujecie... Pozdrawiam was cipy

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 15:53:07

Ty Pawełek
Powiedz lepiej co on potrafi zrobić ????
Co z budynkiem który dostali ??? I co jest ???
Tak cwaniak z niego jak krytykował wszystkich na około bo mu Kwiatek kazał a sam remontu jednego budyneczku nie potrafił załatwić to co pipa z niego według Ciebie czy jak ???

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 16:09:24

A co to za piątkowa nagonka ? 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 16:55:23

Żadna nagonka i żadna piątkowa tylko fakty. Pokazał jaki z niego organizator

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 17:53:48

A co to za piątkowa nagonka ? 

Trzeba odwrócić uwagę od swoich niepowodzeń tematami zastępczymi , Spółdzielnią Mieszkaniową, Starostwem, Szpitalem, Harcerstwem. Tak aby ludzie zapomnieli o tym , że miasto sobie w ogóle nie radzi z inwestycjami i pozyskiwaniem funduszy. 

#14 ~Pawel~

~Pawel~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 18:52:07

Ty Pawełek
Powiedz lepiej co on potrafi zrobić ????
Co z budynkiem który dostali ??? I co jest ???
Tak cwaniak z niego jak krytykował wszystkich na około bo mu Kwiatek kazał a sam remontu jednego budyneczku nie potrafił załatwić to co pipa z niego według Ciebie czy jak ???

Przedstaw się, opowiec o swoich planach i co Tobie w życiu wyszło... Wtedy będziemy mogli dyskutować dalej. Narazie jesteś zwykłą cipą haha

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 22:01:18

Z wpisów można wnioskować, że "ktoś" w końcu zaczyna się interesować na poważnie tym co dzieje się w Golubiu-Dob. Oby to nie był tylko początek...

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 22:45:35

Bo śmieszny mnie takie krytykowanie wszystkiego przez super specjalistów Wiśniewskiego , Skrzynieckiego i Piotrowską a jak przychodzi co do czego
To Wiśniewski nie potrafił wyremontować śmiesznej harcówki a takie obietnice składał
Skrzyniecki taki specjalista członek Radny Nadorczej i co ? Czemu milczy o remontach w spółdzielni ? Za co bierze pieniądze ? Czemu milczy o aferze i zwolnieniu w trybie dyscyplinarnym jednej osoby ??? No czemu ???
A Piotrowska taka specjalistka posłanka naprawiająca służbę zdrowia a nie potrafiąca uzdrowić jeden szpital powiatowy ????
Ludzie myślicie że są głupi ??? I dają się nabierać na wasze głupie j proste akcje ??? Dajcie sobie spokój

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 22:52:18

Bo śmieszny mnie takie krytykowanie wszystkiego przez super specjalistów Wiśniewskiego , Skrzynieckiego i Piotrowską a jak przychodzi co do czego
To Wiśniewski nie potrafił wyremontować śmiesznej harcówki a takie obietnice składał
Skrzyniecki taki specjalista członek Radny Nadorczej i co ? Czemu milczy o remontach w spółdzielni ? Za co bierze pieniądze ? Czemu milczy o aferze i zwolnieniu w trybie dyscyplinarnym jednej osoby ??? No czemu ???
A Piotrowska taka specjalistka posłanka naprawiająca służbę zdrowia a nie potrafiąca uzdrowić jeden szpital powiatowy ????
Ludzie myślicie że są głupi ??? I dają się nabierać na wasze głupie j proste akcje ??? Dajcie sobie spokój

Ja per... odezwał się piątkowy specjalista od nic nie robienia przez 13  za gruba kasę . To trzeba mieć tupet i zadufanie.. 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 22:56:17

Nie obrażaj nikogo żaden piątkowy specjalista „ślepy wyznawco gekona” wiec słucham

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 23:25:16

Nie obrażaj nikogo żaden piątkowy specjalista „ślepy wyznawco gekona” wiec słucham

Zaciął sie piątkowy darmozjad.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 23:40:43

Rozumiem, że o zwolnieniach gdziekolwiek one były chciałbyś przeczytać tu na forum razem z nazwiskami ? Puknij się, jednak musisz być piątkowy bo tylko wy macie takie pomysły.
Co do diet to powinny być zlikwidowane i by się okazało kto jest radnym dla pieniędzy, a kto dla miasta.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych