Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

60 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~maruder~

~maruder~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 16:54:59

W Grudziadzu są banki, bo trza wziąć kredyt, monopolowe, bo trza sie uchlać oraz apteki, bo trza kupic coś na kaca. Miasto staje się gównem.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 18:01:10

Myślę że dzieciom z tej elitarnej okolicy, chodzącym do owej szkoły, taki sklep niewiele zaszkodzi... Sama mieszkam w centrum i dużo gorsze rzeczy tu widać w biały dzień. Własnych dzieci jeszcze nie mam, ale zanim się na nie zdecyduję to raczej się wyprowadzę w jakieś spokojniejsze miejsce.

#23 ~grudziądzanin~

~grudziądzanin~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 20:31:19

ludzie czepiacie się w takim sklepie nikt poniżej 18 alkoholu nie dostanie a ci starsi jak chcą to piją każdy ma swój rozum co by sie nie działo w grudziądzu to i tak bedzie źle. sklepy źle, remonty ulic źle, korki itp źle weźcie się do roboty a nie tylko narzekacie a że to brak pracy itp a robić sie wam nie chce żyjecie z budżetu miasta i jest wam dobrze a za 1200zł nie bedziecie pracować bo więcej da gopr także jedyna sprawa która jest zła w naszym mieście to przyznawanie świadczen dla ubogich którzy niechcą pracować a ci którzy pracują za "najniższą" to nic nie dostaną powinno się to zmienić. a tak na koniec ogarnijcie się!!!!!!!!!!!

#24 ~ani~

~ani~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 20:45:34

Może lepiej było by centrum handlowe postawić??

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 22:08:18

dostanie,dostanie

#26 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 23:08:06

ktoż wziąl w łape w Urzedzie to i zezwolenie Borys dostał

#27 ~uve~

~uve~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 07:26:19

lepiej niech lokal stoi pusty , tak jak na ulDlugiej czy UL.starej , po drugie czy wiecie ze za komuny tam gdzie jest sklep metalowy byla knajpa z dansingem i nikomu to nie przeszkadzalo .

#28 ~grudziądzanin~

~grudziądzanin~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 07:56:05

lepiej niech lokal stoi pusty , tak jak na ulDlugiej czy UL.starej , po drugie czy wiecie ze za komuny tam gdzie jest sklep metalowy byla knajpa z dansingem i nikomu to nie przeszkadzalo .

Imbecyle, najlepiej sklep z wóda otwórzcie najtrudniejszej młodziezy z gimnazjum nr ... otwórzcie przy sklepiku szkolnym z mleczkiem i kanapeczkami. Nic wam barany nie przeszkadza: tysiace pijaków, dopalacze .. ale jak ktoś wam w....doli na ulicy, to zaczniecie płakać.

#29 ~uve~

~uve~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 08:06:07

Imbecyle, najlepiej sklep z wóda otwórzcie najtrudniejszej młodziezy z gimnazjum nr ... otwórzcie przy sklepiku szkolnym z mleczkiem i kanapeczkami. Nic wam barany nie przeszkadza: tysiace pijaków, dopalacze .. ale jak ktoś wam w....doli na ulicy, to zaczniecie płakać.

sam jestes imbecyl ,jesto kwestia wychowania i wyniesionych zachowan z domu ta dzielnica moze nie miec zadnego sklepu alkoholowego , jest jedna z najgorszych mieszka tam specyficzne towarzystwo najlepsze jest to ze nie stac ich na kupno alkoholu , a chodza caly czas nawiani, pedagodzy z szkoly do roboty.

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 22:06:53

Eeee tam, nie ma takiej rzeczy, której by się nie dało przeskoczyć :D
http://www.google.pl...,r:16,s:0,i:120

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 22:09:12

Eeee tam, nie ma takiej rzeczy, której by się nie dało przeskoczyć :D
http://www.google.pl...,r:16,s:0,i:120

Bystry jesteś chłopie-zobacz pierwszą stronę tego tematu!

#32 ~heniek alpaga~

~heniek alpaga~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 22:12:00

Dołączona grafika

#33 obserwator

obserwator

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1296 postów

Napisano 07 październik 2012 - 17:53:04

"Uve" Restauracja z dansingem byla, ale dokladnie po drugej stronie i nazywala sie "POLONIA", w ktorej dansingi byly od wtorku do niedzieli w godz. 20:00 do 1:00.

#34 ~mmm~

~mmm~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 16:17:15

Może niech szanowni własciciele monopolowego razem z urzednikami, którzy wydali zezwolenie na tą lokalizację tego przybytku sprzątają ten syf i meliniarstwo jakie sie szerzy jeszcze bardziej po otwarciu B....A.

Proponuję otworzyć jakąś jednostkę straży miejskiej pomiędzy opisywanymi monopolowymi sklepami.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 13:59:36

a Borys na rogu jak był tak jest. kto odpowie za ten przekręt???. Cios straż miejska ma kiepskie notowania. Najpierw 'pomyłka" pana z komisji teraz pijany straznik rozbija auto. rozwiązać to towarzystwo.

#36 ~Zgred~

~Zgred~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 14:31:31

U nas jak zwykle zeszła dyskusja ze sklepów monopolowych na wychowanie. Co mają sklepy z alkoholem do wychowania. Szukamy na siłę kto ma wychowywać i jednym tchem wymieniamy nauczycieli, straż miejska. A mnie się wydaje i tak drzewiej bywało, że wychowaniem zajmowali się RODZICE i to jest ich z...... obowiązek. Dzisiaj nikt ich z tego nie rozlicza, najlepiej gdyby ktoś inny za nich robił. Trochę opamiętania !

#37 Przemysław Berliński

Przemysław Berliński

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3750 postów

Napisano 10 styczeń 2013 - 15:14:39

U nas jak zwykle zeszła dyskusja ze sklepów monopolowych na wychowanie. Co mają sklepy z alkoholem do wychowania. Szukamy na siłę kto ma wychowywać i jednym tchem wymieniamy nauczycieli, straż miejska. A mnie się wydaje i tak drzewiej bywało, że wychowaniem zajmowali się RODZICE i to jest ich z...... obowiązek. Dzisiaj nikt ich z tego nie rozlicza, najlepiej gdyby ktoś inny za nich robił. Trochę opamiętania !

dzis dzieci wychowuja rodzicow, a dzieciom w szkole wymysla sie choroby; adhd, dyslekcje, skrzywienia kregoslupa(i juz nie musi chodzic na zajecia z wychowani fizycznego) i inne...

#38 BASIOR

BASIOR

In Hoc Signo Vinces

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3395 postów

Napisano 10 styczeń 2013 - 15:27:35

dzis dzieci wychowuja rodzicow, a dzieciom w szkole wymysla sie choroby; adhd, dyslekcje, skrzywienia kregoslupa(i juz nie musi chodzic na zajecia z wychowani fizycznego) i inne...

W roku referendum na rzecz akcesji Polski do UE, wchodząc do szkoły na wywiadówkę do mojego syna,
uprzytomiłem sobie pracę wychowaczą szkoły, a szerzej MENu.
Przed wejściem był ogromny transparent o treści :

Wytłumacz tacie i mamie, żeby głosowali za akcesja do UE dla twojej przyszłości.

Nikt w szkole z tzw. grona pedagogicznego nie potrafił mi wyjaśnić jakim prawem demoralizują dzieci , podważając autorytet
rodziców, sugerując, że są idiotami, nad którymi muszą czuwać i im wyjaśnić otoczenie dzieci od 7 do 13 lat.

#39 Przemysław Berliński

Przemysław Berliński

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3750 postów

Napisano 10 styczeń 2013 - 15:32:00

W roku referendum na rzecz akcesji Polski do UE, wchodząc do szkoły na wywiadówkę do mojego syna,
uprzytomiłem sobie pracę wychowaczą szkoły, a szerzej MENu.
Przed wejściem był ogromny transparent o treści :

Wytłumacz tacie i mamie, żeby głosowali za akcesja do UE dla twojej przyszłości.

Nikt w szkole z tzw. grona pedagogicznego nie potrafił mi wyjaśnić jakim prawem demoralizują dzieci , podważając autorytet
rodziców, sugerując, że są idiotami, nad którymi muszą czuwać i im wyjaśnić otoczenie dzieci od 7 do 13 lat.

ciekawe jak to nauczyciele wytlumaczyli dzieciom??

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 15:34:52

Nie róbcie z tego afery. Czy myślicie że ktoś z uczni kupi alkohol i pójdzie na lekcje Albo papierosy? szkoła nic nie ma do tego . Rodzic powinien uczyć dziecko a nie szkoła.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Alkohol, szkoła, służby miejskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych