Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ona69~

~Ona69~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 15:26:44

Dokładnie,nawet schronisko w Węgrowie przyjmuje tylko psy,a kotów nie. Wtedy są przepełnione lecznice weterynaryjne na Brzeznej,na Lotnisku czy Rządzu- bo ludzie koty przynoszą tam i tam one zostają za zgodą weterynarzy.Schronisko w Węgrowie to NIE JEST SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT A SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH PSÓW- A TO JEST RÓŻNICA!!!

Z tego co wiem to nasza wspaniała rada miasta podjela decyzje ze koty to dziko zyjace zwiarzeta i nikt sie nie ma nimi interesowac. Takie uchwały - Dziekujemy Panie Prezydencie! :)

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 15:34:23

Z tego co wiem to nasza wspaniała rada miasta podjela decyzje ze koty to dziko zyjace zwiarzeta i nikt sie nie ma nimi interesowac. Takie uchwały - Dziekujemy Panie Prezydencie! :)

Zawsze mówłam,że zdeklarowany wieśniak nie ma sentymentu do zwierząt. Ludzie z wiosek nie szanuja Zadnych zwierząt.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 18:04:26

Zawsze mówłam,że zdeklarowany wieśniak nie ma sentymentu do zwierząt. Ludzie z wiosek nie szanuja Zadnych zwierząt.

Jestem zdeklarowaną wiesniaczką ale tak jak maja moje zwierzęta to życzyłabym sobie żeby wszystkie dzieci tak miały-więc proszę nie wrzucać do jednego worka wszystkich ludzi ze wsi zreszta te czasy juz dawno minęły gdy ludzie zaniedbywali zwierzęta -zbyt duzo różnych organizacji się potworzyło a i telewizje mozna wezwać jak ktoś widzi krzywdę zwierząt więc wydaje mi się że wieśniaki już też inaczej podchodzą do sprawy.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 18:11:29

Jestem zdeklarowaną wiesniaczką ale tak jak maja moje zwierzęta to życzyłabym sobie żeby wszystkie dzieci tak miały-więc proszę nie wrzucać do jednego worka wszystkich ludzi ze wsi zreszta te czasy juz dawno minęły gdy ludzie zaniedbywali zwierzęta -zbyt duzo różnych organizacji się potworzyło a i telewizje mozna wezwać jak ktoś widzi krzywdę zwierząt więc wydaje mi się że wieśniaki już też inaczej podchodzą do sprawy.

Niech się Pani dobrze porozgląda,to,co sie  dzieje na wsiach ze zwierzętami to horror. O tym się pisze,ogląda programy dokumentalne i tego słucha się w radio. Nie jest lepiej,niestety

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 20:34:46

Prawda jest taka że kotom o wiele lepiej jest 'na ulicy', często dokarmianym przez osiedlowców, niż zamkniętym w klatce pośród innych kotów, gdzie wiadomo że koty to zwierzaki raczej mało stadne, lecz w warunkach schroniska, pozbawione tego przywileju, często nie mające szans na adopcję. Sama mam 4 koty, które mają możliwość wyjścia do ogrodu, możliwość wolności i powrotu do ciepłego domu na jedzonko i spanko.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 20:40:53

Prawda jest taka że kotom o wiele lepiej jest 'na ulicy', często dokarmianym przez osiedlowców, niż zamkniętym w klatce pośród innych kotów, gdzie wiadomo że koty to zwierzaki raczej mało stadne, lecz w warunkach schroniska, pozbawione tego przywileju, często nie mające szans na adopcję. Sama mam 4 koty, które mają możliwość wyjścia do ogrodu, możliwość wolności i powrotu do ciepłego domu na jedzonko i spanko.

Tylko,że koty wolnożyjące nie mają szans przetrwać zimy bez otwartych okien w piwnicach,czy bez budek. Mrozu nikt nie pokona.

#27 ~:( zasmucony losem psiaków~

~:( zasmucony losem psiaków~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 11:03:13

Psy ze schroniska w Węgrowie są w opłakanym stanie: zaniedbane, pogryzione, z ranami, wychudzone aż płakać się chce. ;( Czy nikt nad prywatnym schroniskiem nie ma kontroli??? Czy ktoś mógłby pomóc ty psiakom??? Z deszczu pod rynnę trafiły ;(( Przykładem jest pies nr 1147, gdy trafił do schroniska na zdj. wręcz utuczony a teraz po miesiącu chudy jak patyk...

Sprawdźcie sami - Susz nr 1147 Został dostarczony w dniu 10.10.2014 z miejscowości RóżankiJest to suka; mieszaniec; maści rudej z białym krawatem;małaPies przebywa na kwarantannie.

.

#28 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 15:02:56

z mężem wzięłam rok temu psiaka z tego schroniska. mąż chciał rasowca, ale się nie zgodziłam i mam swoją przytulankę. daje nam w kość od samego początku. Był w klatce z 5 innymi psami. daliśmy za niego dość dużą daninę na potrzeby innych zwierzaczków i zabraliśmy do siebie. W supermarketach zazwyczaj kupujemy lepszą karmę i dajemy na zbiórki. W internecie jest strona "pusta miska" wystarczy wejść, kliknąć i już jakiś piesek dostanie jeść. Musieliśmy go ostrzyć, wykąpać, odpchlić, odrobaczyć, miał problemy skórne i żołądkowo-jelitowe więc dalej specjalna karma i leki, a po tygodniu drożdżaki w uszach. nie żałujemy naszej decyzji, ale słyszeliśmy, że w Toruniu nie wypuszczą psa tak zaniedbanego jak nasz był. dają też 3 wizyty u weterynarza darmowo jak będą jakieś problemy ze zdrowiem. a tu nic nawet odrobaczenia nie miał.

#29 ~jaca~

~jaca~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 17:24:06

z mężem wzięłam rok temu psiaka z tego schroniska. mąż chciał rasowca, ale się nie zgodziłam i mam swoją przytulankę. daje nam w kość od samego początku. Był w klatce z 5 innymi psami. daliśmy za niego dość dużą daninę na potrzeby innych zwierzaczków i zabraliśmy do siebie. W supermarketach zazwyczaj kupujemy lepszą karmę i dajemy na zbiórki. W internecie jest strona "pusta miska" wystarczy wejść, kliknąć i już jakiś piesek dostanie jeść. Musieliśmy go ostrzyć, wykąpać, odpchlić, odrobaczyć, miał problemy skórne i żołądkowo-jelitowe więc dalej specjalna karma i leki, a po tygodniu drożdżaki w uszach. nie żałujemy naszej decyzji, ale słyszeliśmy, że w Toruniu nie wypuszczą psa tak zaniedbanego jak nasz był. dają też 3 wizyty u weterynarza darmowo jak będą jakieś problemy ze zdrowiem. a tu nic nawet odrobaczenia nie miał.

Marto...Ty z Twoim mężem jesteście ludźmi o wielkim Sercu.

Oby Wasz przyjaciel się dobrze "chował" i byście mieli dzięki niemu dużo radości. Jesteście super Ludźmi !!!

:)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych