Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~mm~

~mm~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 03:28:54

Najpierw niech zrobia porządek z moprem dobrze że mam prace juz po miesiacu mala babka zezowata w brylach chciala dochody za 3miesiace pokuj 13 masakra lepiej pijaka datcie po co kamery da8cie zlodzieja pijaka i na mopr bo tam pozadna rodzina jak staci prace to ma z glodu z dziecmi zginac wazny pijak i dziwicie sie ze tyle zaniedban ja dostalam 50zl na reszte dzieci nic bo dostaly obiady a za kuroniowke mam oplacic reszte a brakuje do oplat 480zll dzieci gina przez take male zyzy jak ta pani z pokoju 13 zadowolona pani z siebie ja juz pracuje dam pani 480zl i 50z mopr i zaplaci panit800zl czynszu i wyzywi dzieci patologia jest w opiece juz niech prezydent ich wymieni nie kamerami zyjecie ja juz pracuje dzieki bogu tak bym na smietniki chodzila smiechu warte prezydencie a gdzie kerownik mopr kontroluje ktos te panie?to podle baby

#22 ~Aero~

~Aero~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 09:58:50

Jaki milion przecież pisze ze jest rezerwacja kwoty ponad 300tys . Mówicie ze miasto brudne itd  pierwszy krok kamery pozniej nie bd sprejowania i sikania w centrum czy na górze zamkowej wiec  bedzie mozna spokojnie remontowac i nie wrzucac pieniedzy w błoto bo znow ktos znisazcz. bedziemy mieli pewnosc ze sprawcy beda złapani i kasa na remonty odnowy nie pojda w błoto !

#23 ~Aro~

~Aro~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 10:02:52

a jesli chodzi o pieniążki z państwa , VATy , akcyzy i inne niedopuszczalnie wysokie podatki to ja sie dziwie ze ludzie nie wychodzą na ulice ... Podniesli by nam cene papierosów  do 25zł a napoje alkoholowe zaczynały by sie od 15 zł , benzyna za 7 to i tak kazdy polak machnol by ręką i marudził w internecie inni sobie nie dadzą tak w kiche dmuchac .. gdyby grecy czy hispzanie mieli taka sytuacje to zrobili by drugi majdan a polacy tylko gadają ze politycy kradną a nikt nie robi z tym porządku .. Odnosze sie do całego państwa nie do samej syt w Grudzuiadzu

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 10:18:49

Dobra dobra policja tez jest leniwa te kamery w tyłek sobie wsadzcie

#25 ~Jaro~

~Jaro~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 18:44:17

Bida bida w Grudziądzu ale będziemy mieć nowe kamery

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 19:50:56

marzy im się 1200 kamer . najlepiej w każdym zakątku by mogli mieć Big brother show...zresztą może tak będzie jak Dzięcioł wygra nie daj boże.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Straż

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych